Cherry Droogan Žltá

 • Formulár: tvar srdca
 • Typ rastu: SILNORORAL
 • Účel: Pre všetky druhy spracovania, v čerstvej forme
 • Výnos: Dobré
 • Výška stromu, m: 3-4
 • Koruna: Bez nadmerného zhrubnutia, mierne klapky, sférické alebo kužeľ-tvarované
 • Epishers: Hladká a dlhá, svetlohnedá
 • Hárok: Veľký
 • Plná veľkosť: nad priemerom
 • Hmotnosť plodu, g: osem

Pozrite si všetky charakteristiky

Takmer všetko bez výnimky lásky bobule, najmä sladké čerešne. Ale mnohí sa používajú na stretnutie tohto ovocia len v bordovej červenej farbe. Niektoré hry nevedia, že existuje celé poddruhy čerešňa, ktorá má žltú farbu. Droogan Žltá trieda patrí do takejto rôznych čerešní.

História odstránenia

Kultúra bola odstránená v Nemecku, na krajinách Saska. Názov odrody bol prijatý na počesť sejačky Dokhan, ktorý ho dostal. V súčasnosti neboli uložené žiadne údaje o plemeno, ani dátumy na zničenie chovu alebo rodičovského páru.

V Rusku nie je kultúra uvedená v štátnom registri. Ale v tom istom čase, vo veľkých škôlkach nájsť čerešňa droogan žltá nebude veľmi ťažké.

Popis odrôd

Triedenie sa vzťahuje na gravitačné kultúry. V priemere výška stromu sa líši v rozsahu 3-4 m a maximálna výška je 5-6 m. Krone je prakticky nezhustený. Jeho tvar je sférický alebo kužeľ-tvar, vrch je mierne indisponovaný. Riešené výhonky z trupu. Sú úplne zakrivené a veľmi dlhé. Na farbe strieľa svetlo hnedá.

Priemerná dĺžka života do 25-28 rokov.

Veľké listy, štandard. Tam je mierne predĺžená, špicatá výtok. Ich dĺžka je 15-17 cm a šírka – 6-7 cm. Vo farebných plechových doskách nasýtených zelených, matnými. Charactiry darčeky pri hrade.

Kvetenstvo sú malé, v každom z nich je 2-3 kvet. Biele púčiky, majú 4-5 lístkov.

Záhradníci oslavujú úžasnú chuť čerešňovej, strednej imunity, ako aj dobrú úpravu poveternostných podmienok (zníženie teploty alebo krátkeho sucha). Medzi nevýhodami, ktoré sa najčastejšie objavujú zlú prepravu a krvácanie, periodická potreba v dodatočných odrodách opeľovačov.

Ovocná charakteristika

Bobule vo veľkosti tesne nad priemerom, hmotnosťou 8 g. Forma ovocie ovocie ovocie, srdcového tvaru, čo robí vzhľad ešte jasnejší a veľkolepý. Farba podkrovných bobúľ bledožltej, zrelých – nasýtených žltých.

Funkcia odrody je, že koža je hladká a veľmi tenká. Z tohto dôvodu je manipulácia s sladkými čerešňami zlá, pretože každý malý lis opustí stopu na koži, alebo sa úplne pohybuje.

Dužina je hustá, mäsitá a veľmi šťavnatá (farba pridelenej šťavy je transparentná). Tieň jej žltej slamy. Vnútri pozdĺž stenách sú sotva viditeľné telá.

Ďalšou vlastnosťou ovocia je, že kosť je veľmi ťažké oddelená od stien. Preto je potrebné použiť špeciálny nástroj na odstránenie kosti, alebo ho odstrániť manuálne pomocou sily.

Cherry patrí k univerzálnemu typu tabuľky, a preto môže byť použitý v čerstvej forme, zberu šťavy, džemy a kompótov a tiež zmraziť. Zmrazte bobule najprv na rovný povrch a až potom vložte do balíka.

Chuť vlastnosti

Označená veľmi sladká chuť kultúry. Vyhodnotenie ochutnávky sa rovná 4.6 bodov. Priemerné množstvo látok je 18%, cukry – až 15%, kyseliny sú len 0,2%.

Dozrievanie a plodnenie

Ovocie čerešňa začína 4 roky po vynesení v otvorenom pozemku. Buds Bloom Falls na konci mája a dozrievanie ovocia neskôr. Doba plodovania – prvý júlový týždeň. Ovocie sú vytvorené a dozrievajú v rovnakom čase.

Výnos

Záhradníci označili dobrý výnos. V priemere môže byť jeden dospelý strom môže priniesť 50-70 kg bobule a maximálne – 100-110 kg. Všetky tieto ukazovatele sa môžu líšiť v závislosti od regiónu základných a klimatických podmienok.

Mladý strom v prvých rokoch dáva výnos v rozsahu 15-30 kg plodov.

Rastúce regióny

V škôlkach sa najčastejšie odporúča pestovať s čerešňou drrogan žltej v severnom Kaukaze alebo v dolnom dosahom Volga. Ale keďže územie Ruska je príliš rozsiahle, a táto sladká čerešňa patrí do exotických odrôd, potom jej populácia sa každoročne stáva rozsiahlejším.

Kultúra ukazuje v Ústrednom výbore, v URAL, v regiónoch Volga a Siberian.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Hoci mnohí zistili, že kultúra je samolepá, je potrebné vzdať sa. V opačnom prípade bude tvarovaná plodina, ale bude to veľmi vzácne, a bobule sú malé.

Medzi odrody opeľovačov najčastejšie vyberá:

 • Napoleon;

 • Francis;

 • Rozsiahly.

Sedadlá z seba, ktoré potrebujete vo vzdialenosti 3-4 m.

Pestovanie a starostlivosť

Agrotechnické podmienky pre pestovanie žltého sladkého cherry nie odlišné od iných druhov. Čo, naozaj, musíte zvážiť, takže je to výška stromu, ktorá môže dosiahnuť 6 m. Tieto ukazovatele nebude možné znížiť, aj keď máte ročnú formáciu.

Výsadné sadenice je lepšie vyrábať na jar, mesiac pred začiatkom kvitnutia. Ak boli sadenice zakúpené v lete alebo na jeseň, potom pred výsadbou stojí za to čakať od 2 do 3 týždňov. Termín na pád na jeseň sa považuje za druhú dekádu septembra.

Cherry miluje slnečné svetlo, takže vybraný pozemok by mal byť čo najvyšší. Niektorí odporúča, aby bol svetelný deň 16-18 hodín. V tomto prípade je najlepšie zasadiť sadenice na južnej strane.

Pôda by mala byť slabo kyslá, ale záhradníci poznamenávajú, že stupeň nie je tak vyberatý.

Pred nástupom, jamka je predbežne pripravená hĺbkou 0,6-1 m. Aby sa predišlo vzniku podzemnej vody, rozbité tehly alebo kamienkové je narazené na dno jamiek, ktoré sa naliata s malou vrstvou pôdy. Potom sa umiestni malá vrstva humusu a dumpingová zem je zmiešaná s minerálnymi hnojivami.

Semenádlo úhľadne znížené na dno, narovnanie koreňov tak, že nie sú vyliezňované. Zaspávajte dieru Zeme postupne, mierne tamping. Je potrebné, aby krk koreňového krku zostal nad povrchom zeme vo vzdialenosti 5-7 cm. V blízkosti je určite poháňaná podporou, aby sa spojil trup.

Každý je hojne zbavený 2 lyžíc vody a, ak je to žiaduce, zavraždené.

Odporúča sa vyrábať čerešne 3-5 krát za sezónu. Počas kvitnutia a tvorby berry je potrebná najmä vlhkosť. Pre jedno zavlažovanie pod stromom priniesol z 5-10 vedier vody. Týždne 2-3 pred zberom sa zastaví všetky zavlažovanie. Je potrebné, aby ovocie nezačne praskanie. Niektorí záhradníci odporúčajú kombinovať zalievanie a kŕmenie. Všetky užitočné minerály sú chované v vedre vodou.

Na zlepšenie plodiny každé 2-3 roky, pôda okolo trupu starostlivo netesnosti a robiť humus.

Po ťažkých dažďoch je potrebné uvoľniť pozemky okolo stromu v rozsahu 5-10 m. Je potrebné, aby sa voda nevyskytne. Optimálna hĺbka do 10 cm. A tiež tento postup pomáha kyslíka lepšie preniknúť do pôdy.

Tvorba koruny zlepšuje ukazovatele výnosov, ako aj kvalitu ovocia. V tomto prípade, odstránenie niektorých pobočiek pomáha stromu nechytiť plesňové ochorenie. Počas prvých 5 rokov sú centrálne výhonky skrátené o 1/3 celej dĺžky.

Najlepšie je vykonávať lisovanie na jeseň alebo včas, keď všetky procesy a kaly spomaľujú. Pacienti a opustené pobočky musia byť včas odstránené.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: