Cherry Fairy

  • Autori: Kharitonova E. N., Zhukov O. S., Chirm N. M.
  • Sa objavili pri prekročení: Coral X Premiéra
  • Rok predpokladov: 2010
  • Typ trupu: drevo
  • Typ rastu: stredný odolný
  • Koruna: stredná hustota, zvýšená, sférická
  • Epishers: stredná dĺžka a hrúbka
  • Utiecť: stredné, eliptické, tmavo zelené
  • Kvety: Veľká, biela
  • Plná veľkosť: priemer

Pozrite si všetky charakteristiky

Plánovanie záhrady, chcem zasadiť najkrajšie odrody ovocia, ktoré poskytnú stabilné výnosy. Medzi čerešňovými stromami je jedna z populárnych medzi záhradkárom rôznorodosť rozprávkového vlasteneckého výberu.

História odstránenia

Cherry víla sa ukázala ako výsledok skupiny chovateľov FGBNU. Michurina v roku 1993. Autori odrôd sú chrobáky. S., Chirm N. M. a Kharitonova E. N. Rodičovské formy čerešnej víly sú premiéry a koraly. Do štátneho registra triedy v roku 2010. Kultúra v centrálnej kultúre čiernej krajiny.

Popis odrôd

Fairy je stredne-krídlový strom, ktorý má elegantnú a zdvihnú guľu vlasovú korunu so stredným zahusťovaním tmavo zelených listov, miernu vezranosť silných vetiev a vyvinutý koreňový systém. V priaznivých podmienkach rastie čerešňa na 200-250 cm.

Cherry Blooms v máji. V tomto čase je kolo Krona hojne pokrytá veľkými snehovo bielymi kvetmi. V každej kvetenstve zozbieral 2-3 kvet.

Ovocná charakteristika

Cherry Fairy sa vzťahuje na odrody strednej nasadenia. Na zdravý strom dozrieva ovocie s hmotnosťou do 3,5 g. Čerešne má zaoblený oválny tvar s hladkým a lesklým povrchom. Zrelé ovocie sú charakterizované neuveriteľne krásnou farbou – ľahkou ružovou, ktorá zdôrazňuje čerešňu medzi inými odrodami. Koža v ovocí tenké, elastické, bez subkutánnych bodov a miest.

Zozbierané čerešne jesť čerstvé, konzervované, spracované na compotes, džemy a džemy, mrazené, používané pri varení. Vzhľadom k tomu, že oddelenie plodov z čerešní je čiastočne suchá, dokonale prepravujú dopravu a sú uložené najmenej 10 dní vo vhodných podmienkach.

Chuť vlastnosti

Chuť čerešní je vynikajúca. Žltá ružová buničina je obdaná ponukou a šťavnatou konzistenciou. Chuť harmonický – sour-sladký, dokonale doplnený príjemnou vôňou. Neexistuje žiadna štvrť a horkosť. V čerešňovej buničine obsahuje vetvu 11% cukrov a približne 2% kyseliny titráty.

Dozrievanie a plodnenie

Priemerná čerešňa začína ovocie po dobu 3-4 rokov po pristátí. Ovocie stupeň stabilné, ročné. Na konci júna môžete ochutnať čerešne a masívne dozrievanie čerešní spadá do prvej polovice júla. Postupne odlúpnite plody, takže obdobie plodnosti je mierne natiahnuté, môže pokračovať až do 20. júla.

Výnos

Rôzne odrody sú dobré. S vhodnou starostlivosťou s 1 hektárom môžete zbierať až 83,2 S žatvu. Uprostred, jeden dospelý strom pre sezónu dáva až 12 kg lahodných čerešní.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Zoradiť s triedou (viac ako 50%), avšak prítomnosť darcovských stromov môže zvýšiť rýchlosť výnosov o 20-40%. Najproduktívnejšie odrody opeľovačov sú považované za prácu, Turgenevka a Vladimir.

Pristátie

Výsadba sadeníc a na jar a jeseň (v závislosti od klimatických charakteristík regiónu). Skúsení záhradníci sa odporúčajú zasadiť strom na začiatku jari, pred vegetáciou. Vzdialenosť medzi plantážmi by mala byť 150-200 cm. Na jeseň, cherry sadenice rozprávky pristáli len v južných regiónoch. Pre výsadbu, ročné alebo dvojročné sadeníc s výškou 90-110 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Sedieť cherry na vyčistenú plochu, kde veľa svetla a slnka. Odporúča sa umiestniť vílu v južnej časti záhrady, kde je ochrana proti návrhom a nárazovým vetrom.

Starostlivosť o kultiváciu o ovocnej berliny: pravidelné zalievanie, kŕmenie, odstránenie suchých vetiev, tvorba koruny, prevencia chorôb, uvoľnenie pôdy a prípravu na zimu. Zavlažovanie sa vykonáva podľa harmonogramu, trikrát na sezónu: počas obdobia kvitnutia, keď sú ovocie zviazané a s rezistenciou na jesenné pôdy. Podávače sú zadané striedavo: Organické a minerálne. Tvorba orezávania sa vykonáva, keď je strom v pokoji a sanitárny – podľa potreby. Pred zimou nevyhnutne mulčujú neďalekú zónu, na to používa strašné alebo jedlé pobočky. Od hlodavcov je strom chránený kavalérom občerstvenia alebo inštaláciou špeciálnej jemnozrnnej siete.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Cherryho imunitný systém. Vysoká odolnosť voči stromu sa oslavuje na kocketonárny a mnoho ďalších plesňových ochorení. Medzi hmyzom útočiacim na čerešňový strom víl, nebezpečné je len slovo, aby sa zbavili, ktoré spracovanie insekticídu pomôže.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Čestné druhy je charakterizované odolnosťou z mrazu, a tiež ľahko prevody krátke sucho, teplo. Drevo je pohodlné rásť na úrodnej, vlhkosti a vzduchom priepustnej pôde s neutrálnou kyslosťou. Pretrhnutá podzemná voda by mala byť hlboká, takže vlhkosť by sa nemala tvoriť, čo je nepriaznivo ovplyvnené lanom koreňového systému. Negatívne na vývoji dreva môže ovplyvniť silné shadery a nadmernú vlhkosť.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: