Cherry Kudryavaya

 • Typ trupu: drevo
 • Typ rastu: stredný odolný
 • Koruna: úzka, valcová
 • Utiecť: Svetlo zelená s viditeľnými pruhmi
 • Plná veľkosť: priemer
 • Veľkosť plodu, mm: päť
 • Maľovanie ovocia: Červená
 • Hmotnosť plodu, g: 10
 • Dužina (konzistencia): mäsitý
 • Chuť: Sour-Sweet

Pozrite si všetky charakteristiky

Cherry Curly – Kompaktný stupeň v tvare kolóny pre malý bod. Môže sa pestovať aj v kontajneri.

Popis odrôd

Cherry Kudryaya je stredný výška, až 2,5 metra, s úzkou predĺženou korunou. V priemere koruny nepresahuje 80 cm. Rastúce vertikálne, bočné vetvy rastú v blízkosti trupu. Listy svetlo zelené, úzke. Biele kvety, veľké, prekvitať v máji.

Ovocná charakteristika

Stredné bobule, 10-12 g. Koža hlbokej červenej, s intenzívnym leskom. Mäso mäsité, husté a šťavnaté.

Chuť vlastnosti

Chuť kyslé-sladké. Univerzálny. Táto čerešňa sa spotrebuje v čerstvej forme, nezávisle, pripravte od neho dezerty, pridajte do prvej a druhej jedlá. Odvážne džemy, džemy, šťavy, želé, víno, tekuté. Cherry je vhodný na sušenie a mrazu.

Dozrievanie a plodenie

Maturácia – médium, plodina dozrieva do 2. desaťročia júla. Spearness – 3. Rok po pristátí, podľa niektorých údajov môže produkovať plody na 2 roky.

Výnos

S 1 stromom odstráneným v priemere 35 kg bobule. Je to skvelý indikátor kompaktného dreva (v priemere s čerešňami odstránenými z 15 do 40 kg).

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Odroda je čiastočne samočinne. Pre najlepšie plodiny je lepšie zasadiť vedľa iných odrôd.

Pristátie

Sedí buď na jar – od marca do mája, alebo na jeseň – od augusta do novembra. Jesenné pristátie je vhodnejšie. Špecifické obdobie závisí od regiónu. Pre čerešne si vyberte svetlé, veterné miesto. Pôda je plodná, svetla, bez vlhkosti. Shady mokradí nie sú povolené. Vzdialenosť medzi čerešňami je najmenej 1 meter, v poradí – 1,5-2 m. Pristávacia jama musí mať hĺbku a priemer 70 cm. Pred nástupom na dno jamiek, nutričná zmes humusu, popola a superfosfátu (1 vedro + 1 sklo + 1. L.).

Prečítajte si viac  GRAPES ČEHEMIA

SOOT CHERRY, takže koreňový krk má byť letený s pôdou, alebo bol 2-3 cm nad hladinou zeme. Postupne, s mulčovaním a pridávaním humusu pod úrovňou štipky.

Pestovanie a starostlivosť

Vyžaduje sa ročné formatívne a hygienické orezávanie. V prvom roku, odrežte vrchol, bočné vetvy skrátiť až 10 cm, takže posledná obličková hodinky smerom von. Pre druhého roka sa bočné výhonky rozrežejú až 20 cm a dopĺňanie hornej časti úteku sa skráti na 30 cm. Pôsobiť aj v nasledujúcich rokoch, ročne zvyšuje dĺžku ľavého pobočiek. Keď strom dosiahne požadovanú výšku, nahradenie únikového štipka tak, že nerastie. V nasledujúcich rokoch sú bočné vetvy znížiť 1 krát za 3 roky. Rastliny v kontajneri sa intenzívnejšie nakrájajú. V prvých dvoch rokoch sa môžu objaviť prvé púčiky, sú pripojené k vytvoreniu silného stromu.

Strom má relatívne vysokú zimnú ťažnosť. V teplých oblastiach Ruskej federácie v prístrešku na zimu to nepotrebuje. V prvých rokoch je však lepšie pokrok. Mladý strom mulčovanie alebo sa schováva pod rám. V strednom pruhu musí prístrešok.

Zavlažovanie 2-3 krát týždenne s preniknutím vlhkosti do zeme o 30-40 cm. V horúcom počasí sa zavlažovanie zvýši na 1 krát týždenne. Musia byť monitorované tak, aby sa vlhkosť nebola skladovaná. Medzi zavlažovaním. Hladké overené zavlažovanie ovplyvňuje kvalitu bobule, umožňuje vyhnúť sa praskaniu, zlepšuje chuť. Ak neexistuje možnosť flexibilne upraviť počasie okolo počasia, pôda je zavraždaná – to linky pocitov stromu. Suché jeseň, pred odoslaním na zimovanie, potrebujeme zavlažovanie vlhkosti papiera.

S kŕmením. Krmivo 1 čas za 2 mesiace. VEĽKÉ PRÍPRAVNÉ PRÍPRAVA. Pre vegetačnú sezónu bude potrebná 1-2 kŕmenie komplexnými minerálnymi hnojivami pre ovocné plodiny. Namiesto priemyselných hnojív môžete použiť riešenie OLOC. Na jeseň, fosforečné a potašové hnojivá prispievajú (100 g a 50 g na strom). Zrelé rastliny môžu byť kontrolované menej často, ale na jeseň je pozemok opitý o polovicu lopatu s čerstvým kompostom. Ak je na mieste bohatá pôda, je potrebné kŕmiť minerály častejšie ako 1 krát za rok.

Prečítajte si viac  Kto jesť korenie v skleníku a čo robiť?

Odroda má strednú odolnosť voči chorobám, takže sú potrebné určité aktivity.

 1. Jesenné bielenie trupu.

 2. Čoskoro na jar na rozpúšťanie obličiek sprej burgundsku kvapalinu.

 3. Počas roka niekoľkokrát zvládnuť „fytosporín“. Jedná sa o biopreparáciu, je to bezpečné pre zber.

Keď príznaky najčastejšieho ochorenia kostnej monyliózy, stromy sprej s fungicídmi. Preventívna jesenská starostlivosť je potrebná: starostlivé čistenie lokality, len čerstvé mulčovanie, všetky poškodené vetvy a listy sú odstránené a spálené.

Recenzie Recenzie

Neexistujú žiadne recenzie týkajúce sa triedy. Stĺpové čerešne spôsobujú opatrnosť od kupujúcich. Prírodné črty rastu čerešňa, skutočne neznamenajú tvorbu skutočného stĺpca, ako je jablkový strom, ale kompaktný, pohodlný pre malú záhradnú formu sú výstupy. Cherry Kudryavaya má správny potenciál na vytvorenie elegantného. Stĺpové čerešne sú citlivé na mrazy a bobule nie sú prone kented dlhé. Berúc do úvahy tieto vlastnosti Cherry Kudryavaya poteší zber a stanú sa vynikajúcou voľbou pre majiteľov malých záhrad.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: