Cherry Podbelskaya

 • Autori: Nemecko
 • Sa objavili pri prekročení: Pestvé ostramimsky x cherry veľa
 • Rok predpokladov: 1947
 • Typ trupu: drevo
 • Typ rastu: SILNORORAL
 • Koruna: zaoblené, trochu posmech, hrubé
 • Chladivo: Silný
 • Typ kvitnutia a plodovania: Zmiešané
 • Plná veľkosť: nad priemernou veľkosťou a veľkou veľkosťou
 • Formulár: zaoblený alebo hlúpy tvar

Pozrite si všetky charakteristiky

Ovocný strom, známy ako Podkelskaya Cherry, sa často pestuje na juhu a v podnebí stredného prúžku. Rozmanitosť je považovaná za skôr priťahovaná k podmienkam rastu, ale poteší záhradkárov s príjemným dezertovým ovocím. Aby sa cherry vyvíja správne a poskytol kvalitatívny zber bobule, je dôležité zoznámiť sa s algoritmom jeho kultivácie.

História odstránenia

Odroda bola vytvorená v Nemecku v XIX storočí, miestny chovateľ menom Karl Koh. Na získanie hybridného nemeckého nadšenca prekročilo čerešňové odrody „rodičov“ LOT a GRID OSTRAHIMSKY. V Rusku bola trieda zónovaná v roku 1947, prípustná pre pestovanie v regióne Severného Kaukazu.

Popis odrôd

Podkelskaya Cherry rastie vysoko, až do 5 metrov. Na strome sa objemová korunka, hrubá hustota, je sploštená, keď rastie. Je zaokrúhlený a trochu tvarovanie, široko puzdra, v priemere môže rásť 2 metre.

Typ kvitnutia zmiešaný, to isté platí a plod. Závažné hnedé vetvy pokrývajú hladkú kôru s trhlinami v pozdĺžnom mieste. Všetky výhonky spech hore a mierne nadol, keď sa objavia bobule.

Listy sú veľké, ich veľkosť je 6 cm na šírku s dĺžkou 12 cm. Tvar je široký, farba je zelená, na pohľade, ktoré sú matné, s ľahkou hromadu.

V každej kvetenstve pitnej 3-4 snehu-bielej kvety. Jemné lístky sa líšia v zaoblenej forme a priemer 3 cm. Čerešne sú namontované na skratkách.

Prečítajte si viac  Paradajkové zlaté ryby

Ovocná charakteristika

Veľkosť zaobleného plodu presahuje štandardnú priemernú veľkosť. Veľké Berry váži 4-5 gramov. Je maľovaný prírodou v tmavej červenej, takmer čierne. Intenzívna červená špičková šťava. Koža brilantný, s viditeľným brušným ševom. Vnútri veľkej kosti. Dužina je jednoducho oddelená od čerešnej kosti.

Chuť vlastnosti

Kyslé čerešne s miernou sladkosťou a ľahkou horčicou. Mefety konzistencia hustá, ale jemná a merať šťavnaté. Chuť bobúľ je považovaná za dezert, podľa hodnotenia TASTORS, jeho ukazovatele si zaslúžia 4,8-5 odhadované body. Bobule pod aktívnym slnkom nestrácajú šťavy.

Cherry Berries Grade Podbelskaya jesť v čerstvej forme, variť komprimuje, šťavy, pripraviť konzervované potraviny.

Dozrievanie a plodnenie

Dozrievanie čerešňových bobúľ nastáva 3-4 roky po výsadbe sadeníc. Trvanie dozrievania má nerovnomerný tok. Ovocie čerešňa začína od konca júna. Zrelé bobule nepatria už dlhú dobu, čo umožňuje záhrady, aby sa ponáhľali so svojou zbierkou.

Výnos

Za úspešných okolností je ovocný strom schopný priniesť do 40 kg bobule z čerešňového stromu. Niekedy je možné získať až 60 kg plodov. V temnom prostredí k úrode môžete začať od polovice júna a v strednom pruhu sa bobule uchovávajú do júla. Prvýkrát strom triedy Podkelskaya ovocia len 4 roky. Maximálne ukazovatele plodín sa získajú 12-15 rastom.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Cherry Blooms skoro, v teplom regióne sa zvyčajne kvitnú s príchodom mája. Rastúci jej záhradníci je potrebné mať na pamäti, že ide o cenovo dostupnú rozmanitosť. Na opelenie submes, sú potrebné rastúce odrody, napríklad, môžete pristáť blízko vlastného znenia cherry alebo anglicky skoro.

Pristátie

V strednom pruhu a na juhu takýmto čerešňom sa odporúča závod v apríli, akonáhle sa sneh topí a pôda sa zahrieva. Vzhľadom k tomu, chlad je deštruktívny, pristátie sa nevykonáva na jeseň. V opačnom prípade strom nebude mať čas, aby sa postaral o príchod zimy.

Prečítajte si viac  Hrozno einste sidlis

Strom musí byť vysadený na dobre osvetlenom pozemku, pretože nedostatok slnka má zle ovplyvňuje rozvoj. Je vhodnejšie umiestniť sadenice na výšku, ďaleko od podzemnej vody.

Pred nástupom na palubu je pripravený otvor 50×50 cm a steh. Krajina extrahovaná z nich je zmiešaná s humusom a pridáva kilogram dreveného popola, zmiešaný s chloridom draselným v množstve 20 g a superfosfát, ktorý je 10 g viac. Ak sa hliny a príliš mokrá pôda, odporúča sa pridať piesok pri pristátí.

Postup pristupovania nepredstavuje ťažkosti.

 • Dobre je naplnená zmesou pripravenou polovicou.

 • Podkelskaya sadenice, pre-zatvorené 2 hodiny vo vode, umiestnené v jame a zaspíte so substrátom na uzáver s povrchom Zeme. Sadenice koreňového krku čerešňa by mala zostať nad zemou.

 • Po výsadbe striktne pod trupom nalial pár vodných lopatík, mulčovanie podkladovej piliny. Môže byť nahradený ich kompostom.

Pestovanie a starostlivosť

Osobitné problémy, ktoré rastúce čerešne nemeckého pôvodu nespôsobujú, ak sa, samozrejme, sa strom pestuje v temnom prostredí.

Je potrebné dodržiavať základné pravidlá zavlažovania, vyrábať včasné orezávanie a kŕmenie.

Zalievanie stromu úhľadne, zapamätanie si, že praskanie a tlmenie bobúľ môže začať. Pôda v atraktívnej zóne sa odporúča zviazať len s ťažkou suchou v kvitnúcich fáze, tvorba bariér a dozrievajúcich bobúľ.

Prvé minerály hnojiva sa vyrábajú pri pristátí. Potom na pár rokov môžete zabudnúť na hnojivo. Následne musí byť čerešňa oplodnená draslíkom a fosforu pri dozrievaní ovocia a dusíka v kvitnúcej fáze.

Orezávanie takéhoto čerešňa je potrebné ročne. Je vyrobený z sanitárnych úvah a odstrániť koreňové ošípané. Home Srezing je vyrobený s nástupom jari.

V prípade potreby v páde opäť odrežte mŕtve výhonky a dôkladne vyčistite prioritnú zónu.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Cherry má dobrú imunitu plesňových chorôb. Ale obec môže zasiahnuť monilla horieť, rovnako ako útok na čerešňové muchy a slovo. Tam môže tiež parazitizovať škrupiny.

Prečítajte si viac  Tomato žlté lastúry

Pre prevenciu pružného spracovania dreva Burgue a azophos. Bude tiež vyžadovať pravidelné obáv pôdy v koreňoch a bielenie trupu. Je potrebné vykonávať trhliny pomocou medenej sily. Tiež migrujú všetky rany, ktoré sú na trupe alebo strieľa.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Mrazy Táto odroda trvá zle, v realitách podnebia strednej kapely, je potrebné byť dobre pokryté burlapovou alebo lepenkou. Na zimovú pôdu okolo hlavného mulča, ktorým sa stanovuje pod pilitou stromovou alebo hrubou vrstvou kompostu. S príchodom jesene je valcovaný pozemný priestor oslobodený od suchého lístia a mŕtvych vetiev.

Najlepšie zo všetkých ovocných kultúry prichádza a plody na severnom Kaukaze a na Kryme, kde je zima dosť mäkká. Zároveň sa objektívne voči krátkodobému suchu. Nedostatok vody pre termo-milujúce drevo je oveľa bezpečnejšie ako nadmerná vlhkosť. Na lodi ovocnej kultúry reaguje negatívne.

Recenzie Recenzie

Záhradníci Potvrdzujú dezert destináciu bobule. Existuje dobrá komodita a prepravovateľnosť. TRUE, mnohí naznačujú, že čerešne sú vhodné na ukladanie len obmedzeného obdobia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: