Cherry Zagorsevskaya

 • Typ trupu: drevo
 • Typ rastu: stredný odolný
 • Koruna: Široká, natiahnutá, nie veľmi hrubá
 • Plná veľkosť: Veľký
 • Formulár: zaoblené
 • Maľovanie ovocia: Tmavo červená, takmer hnedá
 • Hmotnosť plodu, g: Až 5
 • Farebný malekty : Tmavo červená
 • Dužina (konzistencia): Hustá, šťavnatá
 • Distribúcia kosti z buničiny: Dobré

Pozrite si všetky charakteristiky

Cherry je nádherná kultúra, ktorá je nenáročná v starostlivosti. V súčasnosti existuje široká škála odrôd, ktoré nie sú navzájom podobné svojou kvalitou a charakteristikami chuti. Ale je tu jeden druh čerešňa, ktorý je obzvlášť obľúbený so záhradkami. Toto je Cherry Zagorsevskaya.

História odstránenia

Rozmanitosť bola chovaná v birury v záhradníckej inštitúcii a škôlke. Predtým v tomto mieste bola obec Zagorne (to bolo na počesť obce a odvodená kultúra bola volaná). Pre rodičovský pár boli vybrané čerešne Lyubov a zhromaždiť.

Pôvodcovia osobitne vytvorili čerešňa Zagorevskaya s takýmito vlastnosťami, aby sa dobre a dokonale kysli v severozápadnej časti Ruska a v regiónoch s malými teplotnými kvapkami.

Popis odrôd

Podľa typu rastu čerešňovania zagorievskaya sa vzťahuje na priemer a dosiahne výšku 3 m. Podľa typu, toto je cherry obyčajný. Krone je vytvorený príliš hrubý, ale široký a šíriť. Často bez tvorby KRONE berie zaoblenú formu.

Vzhľadom k tomu, že kostrové vetvy nie sú v tesnej blízkosti navzájom, a medzi nimi existuje významný lúmen, poskytuje bezpečnostný strom a znižuje riziko hubových ochorení.

Kôra Tree Cherry-Brown. Mladé výhonky sú dobre ohnuté (sú zeleno-hnedé v kvete). A tu sú viac dospelých pobočiek, aby si zvykli na ťažkosť a prestávku.

Štandardné listy, podlhovasté, Matte. Na zadnom povrchu sú veľmi silné ubytovanie. V okrajoch je hrana prevodovky.

Kvet na konci mája. Budov Bowl-Like, Biela. Počet listov v BUD – 4-5. Vôňa sladká, takže aktívne priťahuje včely a iné hmyz.

Vishni Zagorievskaya Vynikajúca zimná ťažkosť a tolerancia sucha. Výnos nespadá z sezóny na sezónu, a malé rozmery dreva uľahčujú zber.

Ale aj taká nádherná odroda má chyby. Väčšinou je to, že ovocie majú mierne kyslú dochuť. S nesprávnou starostlivosťou môže kultúra infikovať hubu, imunita čerešňa nie je tak silná. Poznamenáva tiež, že s jarnými mrazmi obličky môžu byť zmrazené. Preto záhradkári radia pokryť korunu.

Ovocná charakteristika

Berry je veľmi veľký, zaokrúhlený v tvare, s hmotnosťou od 3 do 5 g. Existuje viac vtipných plodov, ale sú zvyčajne single.

Externe Cherry Tangevskaya ľahké zmiasť s čerešňami. Cherryská koža je dosť hladká, na slnku dáva lesk. Šupka má tmavú burgundsku alebo tmavú šatku s prímesou hnedej farby.

Dužina je hustá, šťavnatá a veľmi jemná, tmavo červená tieň. Vnútri malej kosti, ktorá sa ľahko oddelí od bobúľ.

Ovocie sú vytvorené na rozšírenom ovocí. Sú dobre klikli navzájom, takže pri zbere, je potrebné, aby sa nejaké úsilie, aby si zobral z ovocia. Miesto separácie polosucha.

Účel kultúry univerzálny. Compote, džemy, džemy sú pripravené z čerešňa a ovocie nestratí kvalitu chuti.

Chuť vlastnosti

Pre niektorých čerešní má ovocie hravú chuť. Niekto poznámky Non-Plumily Acidic Apple. Ale v charakteristikách pomerne vysoké hodnotenie ochutnávky, ktoré sa rovná 4,5 bodom. Z tohto dôvodu ide o dezert.

Dozrievanie a plodnenie

Prvý výnos klesne 3-4 roky po výsadbe kultúry v otvorenom zemi. Blossom sa vyskytuje v máji a trvá od 2 do 2,5 týždňov.

Pokiaľ ide o zrenie, trieda patrí stredne zrnité kultúry. Krépum začína od polovice júla a zber sa vykonáva v niekoľkých etapách.

Výnos

Záhradníci poznamenávajú, že vishni zagorievskaya je veľmi vysoké výnosy. Dospelý strom môže dať v priemere 11 až 13 kg bobule. A v najplodnejších výnosoch môže vzrásť na 15-16 kg. Mladé stromy v prvých rokoch plodovania dávajú od 3 do 5 kg ovocia, postupne zvyšujú výnosy s každou sezónou.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Pôvodcovia uviedli, že druh Sortie. Preto dodatočná kultúra opeľovania nevyžaduje.

Pristátie

Cherry miluje neutrálnu pôdu, a miesto na pristátie je najlepšie vybrať si slnečno a na malom kopice (nadmerná vlhkosť môže nepriaznivo ovplyvniť korene).

Sadenice môžu byť vysadené na jeseň a na jar. V chladných oblastiach sa odporúča prenášať tento postup na jar, aby sa korene mohli dobre rozlišovať v inkiscriminácii pôdy.

Pit je pripravená vopred o 0,5 x 1 m. Hĺbka sa môže zvýšiť v závislosti od veľkosti koreňového systému a veku sadenice.

Dugged Earth je najlepšie zmiešané s hnojivami na nasýtenie čerešní s užitočnými minerálmi.

A je tiež potrebné pripraviť PEG pre podväzok stromu.

Strom úhľadne sa znížil do jamy, narovnanie všetkých koreňov a vyhnúť sa šancem. Po páde zaspával Zem.

Po pristátí zeme okolo trupu prístrešok 2 vodné lopaty. Cherry je viazaný na PEG a rezanie pôdy zaspáva mulčovanie.

Pestovanie a starostlivosť

Starostlivosť o rastlinu je:

 • Pravidelné zalievanie;

 • kŕmenie;

 • prerezávanie;

 • Príprava na zimu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár