Colon’s Apple Tree

 • Autori: RUSKÝ VÝBER
 • Chuť: Sladký, s miláčkou kyselinou
 • Hmotnosť plodu, g: 170-200
 • Plná veľkosť: Veľký
 • Výnos: Vysoká, 8-10 kg
 • Frekvenčná frekvencia: Pravidelný
 • Začiatok krému: 2 roky
 • Načasovanie dozrievania: Koncom septembra
 • Odnímateľná splatnosť: Ku koncu septembra
 • Krvácanie: Do marca

Pozrite si všetky charakteristiky

Veľké ovocné farmy, najmä v európskych krajinách, účelne preorientovať svoju vlastnú produkciu na pestovanie superurinteristických záhrad, mňa stromov tradičných odrôd pre stĺpec s vysokou výnosou. Jedným z týchto odrôd je skorý vysoký tri jablka, ktorého stretnutie je spotreba ovocia v čerstvej forme, napriek tomu, že trieda je charakterizovaná vysokou dekoratívnosťou.

História odstraňovania odrôd

Oryol All-Ruse Research Institute of Chmeľovanie ovocných kultúr, ktorých vizitka sa stala novými odrodami stĺpcov Apple stromov, dali život na iné majstrovské dielo – EENIA. Testy úplne mladého stupňa začali v roku 2019, neexistujú žiadne presné ukazovatele takmer všetkých ohľadov, ale súdiac podľa štartovacích údajov, odroda má obrovský potenciál.

Popis odrôd

Záhradníci sú reprezentované neskorým semifarebným stĺpcom Apple Tree Compact Veľkosti s jemnou kôrou. Z tohto dôvodu je rastlina dosť zraniteľná pre škodlivé hmyz, mechanické poškodenie a nepriaznivé podmienky. Súčasne, jeho jedinečná kompaktnosť a veľkosť malej koreňového systému vám umožní pestovať strom v hrnci – nádherná kópia pre zimnú záhradu.

Bočné výhonky nie sú vytvorené, takže pyramídová koruna dosiahne len 40-60 cm v priemere, výška – 2 m. Klzisky sú pokryté tmavými zelenými listami s lesklým povrchom. Rastlina vyžaduje kultiváciu na kmeni, najmä v regiónoch rizikového poľnohospodárstva.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Rôzne funkcie – v možnosti pestovania v hrnci, skleníky, ktoré vám umožní dostať čerstvé ovocie v extrémnom severe.

Plusy:

 • Odolnosť voči chorobám húb;
 • Začiatok plodnice na druhý rok po pristátí;
 • Dobrý výnos, malá veľkosť, vysoká predajnosť.

Minusy:

 • nedostatočná zimná ťažkosť;
 • Krátke obdobie plodovania – od 10 do 12 rokov.

Okrem toho sa pre rastlinu vyžaduje pravidelné prevzdušňovanie, pretože slabý koreň nie je schopný produkovať kyslík a výživu.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda patrí do zimného typu v neskorom dozrievaní – odnímateľná splatnosť ovocia dosahujú na konci septembra. Pravidelné plodnenie prichádza 2 roky. Jablká nie sú náchylné na chorobu, okrem toho dlho držať pobočiek po nástupe technickej zrelosti. Vintage sa uloží až do pružiny, ak budete postupovať podľa pravého režimu.

Rastúce regióny

Odroda je prispôsobená pre stredný pás – Moskva, Smolenskaya, Kaluga a ďalšie oblasti. Ako aj okresy Chernozem a región VOLGA.

Výnos

Akcia má vysoký výnos – až 8-10 kilogramov z stĺpca.

Ovocie a ich chuť

Veľké ovocie pokryté mastnou a lesklicou tenkou kožou. Krycia farba je svetložltá, v čase fyziologickej zrelosti, povrch je pokrytý červenaním. Nazelenalý šťavnatý mäso, niekedy s krémovým odtieňom, má kyslú sladkú chuť a ochutnávku 4,3-4.4 bodov. Hmotnosť – 170-200 gramov.

Vlastnosti pestovania

Eventemity – delikátna a krehká odroda si vyžaduje osobitnú pozornosť a podmienky. V dokonalom poľnohospodárskom inžinierstve, rastie aktívne a dobré ovocie. Pre pristátie v otvorenej pôde si vybrať solárne miesta s dobrou ochranou vetra. Nadmerné zahusťovanie zabraňuje ventilačnej kôre, čo je dôležité pre odrodu.

Tree preferuje úrodné pôdy priepustné pre vzduch s neutrálnou hladinou pH, ale čierna pôda je stále lepšie zriedená riekou piesku. Kyslé pôdy sú dezoxidované limetou fucked. Nízke popisy môžu byť vhodné len vtedy, ak neexistujú stagnujúca voda, prúdy.

Wells pripravuje vopred, 2-3 týždne sú dosť dosť. Vzdialenosť medzi jamkami – 0,5-0,6 m, v uličke – od 0,8 do 1 metra, veľkosť – 60×80 cm. Odstránené Zem je obohatená o organické a minerálne hnojivá, v spodnej časti je usporiadaná drenážnu vrstvu a jazdiť ako stan. 2 lopaty vody sa vylial do jamy.

Semená je inštalovaný takým spôsobom, že podpora zakrýva hlavne zo severnej strany, čím sa vytvorí dodatočná ochrana jemného stromu. Korene úhľadne zaspávajú s pôdou, takže koreňový krk pre 10 cm nad úrovňou zeme. Pôda musí byť dobre tvarovaná, vybaviť bezpečnosť hlineného hriadeľa okolo obvodu valcovacieho kruhu, zbavenie a zakrytie mulčovania.

Ďalšia starostlivosť spočíva v neustálom prevzdušňovaní pôdy – burín alebo pristátie vhodných rastlín (Melissa, Dill, Calendula, Velvets). Slabé korene nie sú schopné extrahovať vlhkosť z hĺbky, takže v suchom období je potrebné pravidelné zavlažovanie.

Opeľovanie

Self-viditeľná odroda potrieb odrôd, takže v okolí by mali byť iné odrody s podobným časovačom kvitnutia. Niekedy prilákať včely a čmeliaky, koruny sprej cukrový sirup.

Podriadený

Prvé dva roky vstupu budú stáť bez dodatočnej výživy, potom bude potrebné ročné kŕmenie. Na jar, fosfor a kompozície obsahujúce draslík sa privádzajú pred kvitnutím, na jeseň, 15 g superfosfátu, 10 g dusičnanu potašov a 5 g Azophoski prispieva. Všetky podávače sa kombinujú s zavlažovaním, aby nespálili slabé korene.

Odolnosť proti mrazu

Napriek tomu, že rastlina je považovaná za mrazuvzdornú, vyžaduje si prístrešok na zimu. Surveillance Kruhy sú pokryté mulčovaním a snehom. Nízke rastliny môžu byť pokryté plne poľnohospodárskym a lepeným.

Choroby a škodcov

Apple strom je charakterizovaný dobrou imunitou škodcov a plesňových ochorení, ako aj pre chodbu, ale sú potrebné ročné preventívne spracovanie insekticídov a fungicídov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: