Dutch Red Currant

 • Názvy synonymá: Hollandische Rote, Prins Albert
 • Rok predpokladov: 1947
 • Načasovanie dozrievania: neskorý čas dozrievania
 • Typ rastu: SILNORORAL
 • Účel: Univerzálny
 • Hmotnosť bobúľ, g: 0,6-1
 • Hodnotenie ochutnávky: 3.5
 • Epishers: Nevetraný – hrubý, zelený s malinovými červenými „tan“, bez opomenutia; Nosenie – hrubé, vážne hnedé, rovno
 • Hárok: Piakoafafatny, stredná veľkosť, tmavo zelená, non-skladacia, vrásky, koža, brilantný
 • Kvety: stredná veľkosť, zvonček, orálny valček zelená

Pozrite si všetky charakteristiky

Ríbené kríky je možné vidieť na každej stránke. A nie je prekvapujúce. Pretože bobule nie je len chutné, ale aj veľmi užitočné. Takže, pokiaľ ide o kyselinu askorbovú, čierne ríbenie je na par s citrónom a jeho červená odroda je jednoducho vodcom v obsahu vitamínu C. Holandská červená – jedna z týchto odrôd.

História odstránenia

Málo je známe o pôvode kultúry. Vo všetkých zdrojoch sa uvádza len to, že holandská červená je starý západoeurópsky pohľad pestovaný z XVII., s neskorou zrenie. Názvy synonymá – Hollandische Rote, Prins Albert. V roku 1947. Rozmanitosť bola zaradená do štátneho registra výsledkov výberu. Je povolené používať takmer vo všetkých regiónoch Ruskej federácie, s výnimkou centrálneho regiónu Black Zeme, severný Kaukaz, URAL a Ďaleký východ. Originál – FGBNU FNC záhradníctvo.

Popis odrôd

Dutch Red Bush dosť silný. Napriek tomu, že je silnejší a hrubý, je kompaktná rastlina. Na začiatku svojho vývoja je rast pomalý. Výhonky sa najprv stanú rovno, s vekom, Bush sa zmení na woofer, s výškou až jedného a pol metrov. Listy stredných veľkostí, farbu tmavozelenej, dole nie sú, lesklé. Päť nožov, tam je vrásky. Kvety malé, vo forme zvončeka, s dlhou čerešňou. Kefa má dĺžku od 7 do 9 centimetrov.

Charakteristické pre bobule

Bobule holandskej červenej farby sa vyznačujú malá veľkosť. Hmotnosť – od 0,6 do 1 gramu. Maľované svetlé červené, veľmi krásne, transparentné, s rezidentmi pri pohľade, vyzerajú ako ľahké pruhy.

Formulár zaokrúhlený, ale stretnúť sa a mierne blikali na póloch kópií, s trochou predĺženej základne. Vintage je dobre tolerovať prepravu, ako aj nie veľmi dlhé skladovanie.

Chuť vlastnosti

O chuti názorov spotrebiteľov sa rozchádzajú. Niektorí veria, že je to scour-sladký, niekto sa zdá byť kyslá. Koža je veľmi tenká, malé množstvo semien a len obrovský obsah kyseliny askorbovej, ako je kyselina a kyselina je vysvetlená v chuti. Produkt je ideálny na spracovanie v užitočných džemych, zaseknutých a ďalšie, pretože robí skvelé a tepelné a kulinárske spracovanie.

Dozrievanie a plodnenie

Ríbezle holandské červené dozrievanie a ovocie neskoro. Vintage možno začať zbierať po 30. júli.

Výnos

Pokiaľ ide o odhad úrovne výnosov, je to priemer. V priemyselnom meradle je 11 t / ha, záhradkári odstrániť 4,6 kilogramov z kríka.

Rastúce regióny

Holandská červená Ryonizovaná vo väčšine regiónov krajiny. Môže sa pestovať v severnom, severozápadnom, centrálnom, Volga-Vyatkách. Rovnako ako na strednej a dolnej Volrovi, v západnej a východnej Sibíri.

Pristátie

Pre pestovanie holandskej červenej vhodnej zeme s úrodnou hlinitou alebo polievkou pôdou, pľúcami. Rovnako ako slnečné miesta alebo priestor s ľahkou polovicou. Pred nástupom do stravy by mal byť drenážny a hnojivá komplex umiestniť do jamy. Špecialisti odporúčajú, aby pristáli, aby si vybrali jesennú sezónu. Predpokladá sa, že rastlina je zakorenená a bude viac pripravená na zimu. Najčastejšie sú červené ríbezle vysadené v tesnej blízkosti ploty alebo iných plotov. Bude chrániť rastliny zo silného vetra.

Pestovanie a starostlivosť

Jedným z najdôležitejších podmienok pre dobrú starostlivosť o holandské červené ríbezle bude dostatočná bezpečnosť kultúry vlhkosti.

Vzhľadom k tomu, kríky odrôd sú dosť hustá, pozornosť by sa mala venovať riedeniu rastlín. Takéto orezávanie opcie pomôže zvýšiť produktivitu.

Všeobecne platí, že ríbezlí nie sú veľmi dobré. A starostlivosť nie je veľmi odlišná od štandardu. Zloženie Agromethy zahŕňa:

 • hydratačné;
 • Po zavlažovaní alebo zrážok;
 • z burín;
 • Kŕmenie (látky obsahujúce dusík, vlhký, hnoj).

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Holandský Červený ríbezle je silná imunita, ktorá je prakticky nie je náchylná na choroby, útoky škodcov (obličky tick a jedlo rosy). Preventívne spracovanie však burgue zmesi alebo zeleným olejom.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár