Čerešné leto

  • Autori: G. T. Kazmin (rozsah)
  • Rok predpokladov: 1965
  • Typ trupu: krík
  • Typ rastu: SILNORORAL
  • Epishers: Priamo, hrubé, sivasto-hnedasté, s viditeľným vstupom
  • Utiecť: ovoid, tvrdý, s pomerne silným
  • Kvety: Veľká, bledá ružová
  • Typ kvitnutia a plodovania: Zmiešané – na konci ročných výhonkov a skrátených faktúrnych pobočiek
  • Plná veľkosť: Veľké alebo veľmi veľké
  • Veľkosť plodu, mm: Výška 1,6 cm, priemer 1,8 cm

Pozrite si všetky charakteristiky

Skúsené dačky, výber typu na výsadbu, často sa starajú o plstené typy čerešní, ktoré sú charakterizované úplne jednoduchým poľnohospodárskym inžinierstvom a rýchlou adaptáciou na klimatické podmienky. Jasný zástupca plsti druhov je čerešňový stupeň s dlhou históriou.

História odstránenia

Čerešné leto sa objavilo na ďalekej východnej farme poľnohospodárstva v roku 1955. Autorom tohto druhu je vedcom a. G. Kazmin. Dostal odrody v dôsledku voľného znečistenia piesku cherry. Preto má leto vlastnosti a plodné plodiny a piesčité. Depopulovaný štátny register výberových úspechov ovocnej berieskej kultúry v roku 1965. Odporúča sa pre kultiváciu plsti čerešňa na územiach mesta Khabarovsk a Primorsky.

Popis odrôd

Čerešné leto je skorumpovaná buničinová rastlina, charakterizovaná kompaktnosťou, náročné kostrové vetvy sivej hnedej farby, mierne zahusťovanie smaragdových zelených lístkov s ťažkým vstupom a miniatúrnymi červenohnedými obličkami, pevne priľahlými výhonkami. V priaznivom prostredí sa Bush vytiahne do výšky až 150 cm. Zmiešané rany sú vytvorené na krátke pekárske pobočky a ročné úniky. Charakteristickým rysom odrody je výrazná kôra. Prvých rokoch v kultúre je pomalý, ale časom je tempo normalizované.

Blossom Blossom prichádza v poslednom týždni mája (od 25 do 6. júna). V tomto čase je Bush hojne pokrytý veľkými bledými ružovými kvetmi s neobvyklými oválnymi lístkami. Kvôli takejto kráse počas obdobia kvitnutia sa čerešňa považuje dekoratívne a ovocie schopné zdobiť akúkoľvek záhradu.

Ovocná charakteristika

Leto je zástupcom rozsiahlych odrôd. Non-štandardné bobule – okrúhle valcové kolo. Takáto forma čerešňa dáva bočné bev. V priemere je hmotnosť ovocia 3,3 gramov. Vo fáze technickej zrelosti má čerešňa ľahkú ružovú farbu. Zrelé bobule sú nerovnomerne natreté v bledom červenej farbe. Šupka v bobule je pomerne hustá, s výrazným povrchom povrchu, doplnený krásnym leskom. Brušný šev na povrchu je veľmi zvýraznený. Ovocie čerešní je skrátené, čiastočne trvá s buničinou, takže preprava plodín toleruje zle a nie viac ako 4 dni je uložené.

Účel čerešňového stola – používa sa pri varení, jesť čerstvé, konzervovanie, recykláciu a zmrazenie.

Chuť vlastnosti

Cherry súhrnné leto má dobrú chuť a dobré komoditné kvality. Bledé ružové mäso je obdarené mäsitou, jemnou, hustou a šťavnatou štruktúrou. Chuť v bobule je harmonická – sladká, s pikantnou kyselinou a sotva viditeľným tlakom. Svetlá ružová šťava sa vyznačuje nasýtenou konzistenciou so svetelnou chorobou. Cherry buničina obsahuje 9% cukrov a menej ako 1% kyselín. Malá kosť sa ľahko oddelí od buničiny.

Dozrievanie a plodnenie

Celkové čerešňové leto sa vzťahuje na skupinu bobúľ s priemernými dátumami dozrievania. Ovocný strom od 2. ročníka po pristátí. Samozrejme spievať bobule začínajú na konci júla. Zrelé čerešne sa nezobrazujú, a môžu visieť na strome až do 20. augusta. Dozrievanie v Berrys priateľské. Ovocie strom stabilný – každý rok. Priemerná dĺžka života stromu je od 10 do 20 rokov.

Výnos

Cherry Letné Cherry Indikátory. Zvyčajne od dospelého chroporu je možné zbierať až 7,8 kg bobule.

Rastúce regióny

V poslednom desaťročí sa odroda získala popularitu, rozšírila geografiu rastu – centrálnej čiernej zeme, ďaleko východnej, ural, severnej kaukazy, Volo-Vyatsky a mnoho ďalších regiónov.

Pristátie

Najlepší čas na výsadbu čerešňovej sadenice sa považuje za skoro na jar – kým sa obličky nerozpustí. Sadenie by mal kúpiť jednu dvojročnú, 100-120 cm vysokú. Vzdialenosť medzi stromami by mala byť 2-3 metra.

Pestovanie a starostlivosť

Odporúča sa rásť na vyčistenej oblasti, ktorá sa nachádza na malom kopci, dobre osvetlení slnkom, ako aj chránené pred návrhmi. Dobrí susedia pre čerešne budú cherry a stĺpec Alycha.

Súčasná starostlivosť pozostáva z pravidelného zavlažovania, ovládania vlhkosti, hnojív hnojiva, poškodenie odstránenia suchých vetiev, prevencie ochorení, mulčovanie pomocou Agrovolock, Burlap alebo slamy.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Imunita na odrody je vysoká, takže čerešňa je zriedka vystavená kokchom a monilióze.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Cherry Rôzne leto je charakterizované miernou odolnosťou voči mrazom a môže byť tiež ľahko prenesená na krátke sucho. Optimálna a piesočná pôda sa považuje za optimálne pre pohodlný rast s nasledujúcimi vlastnosťami – vysoko kvalitný, priedušný, navlhčený, s hlbokou podzemnou vodou.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár