Červená paradajka perla

 • Autori: Lukyanenko A.N., Dubinin S.V., Dubinina I.N.
 • Rok predpokladov: 2010
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Determinanty
 • Účel: Čerstvé použitie, pre celok-fucked konzervovanie
 • Čas dozrievania: Ultrarandy
 • Načasovanie dozrievania, dní: 85-90
 • Podmienky rastu: pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, čričká kultúra
 • Bush: Nočný stupeň
 • Výška kríka, pozri: 20-30

Pozrite si všetky charakteristiky

Taký nádherný názov Tomato Pearl Red neznamená, že záhradníci by mali okamžite ponáhľať na rast túto kultúru na ľubovoľnom mieste. Naopak, malo by sa s ním zoznámiť, a to len tak. Pozornosť si zaslúži úroveň plodnosti a hlavnú schému záhradnej práce.

História odstránenia

Stupeň perálovej červenej vytvorenej v 2000s. Oficiálna tolerancia pre pestovanie v súkromných potravinách tejto kultúry bola daná v roku 2010. Práca na projekte vedená skupina chovateľov v zložení:

 • ALE. N. Lukyanenko;

 • A. N. Dubinina;

 • S. V. Dubinina.

Popis odrôd

Pearl Red – normálny determinant paradajok. Výška jej kríkov nepresahuje 20-30 cm, čo výrazne uľahčuje rastúce v skleníku. Rovnaká vlastnosť však ukladá objektívne obmedzenia objemu zozbieraných plodov. Malé listy takejto rastliny majú tmavú zelenú farbu. Ďalším charakteristickým znakom je tvorba kmeňa.

Hlavné kvality ovocia

Najskoršie tvarované bobule budú mať zelenú. Ďalšou vlastnosťou týkajúca sa perly je červená s množstvom iných odrôd paradajok, vykonáva nasýtené zelené miesto v oblasti ovocia. Samotné bobule sa vzťahujú na kategóriu Cherry, môžu vážiť od 20-30 g. Majú zaoblený tvar a jednoduchý hladký povrch, bez akéhokoľvek nosa a iných komplikácií geometrie. Paradajky sa vyvíjajú z jednoduchých kvetenstiev o kĺbových plodoch.

Charakteristiky

Podiel sušiny v plodoch dosiahne 6%. Gulp v nich sa rozlišuje strednou hustotou.

Prečítajte si viac  PLUM KSENIA

Dozrievanie a plodenie

Dôležitou výhodou tejto odrody je rozumná byť jeho ultramainovým charakterom. To vám umožní s istotou pestovať paradajky aj v oblastiach riskantného poľnohospodárstva. Čakať na uvoľnenie plodiny môže byť 85-90 dní po klíčení.

Výnos

Počet ovocia dosahuje 5 kg na 1 kV. M. Zdá sa, že len malé číslo. Ak by sme brali do úvahy parametre rastliny, výsledok bude vnímaný úplne iný.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

V strednom pruhu sa môže perla červenej kultivovanej výlučne. Sejacie semená v kontajneroch nemusí skoršie ako polovica marca. Ale tiež odložiť takúto prácu na apríl, dokonca aj na jeho prvom desaťročí, nie je dobré. Niekde v intervale medzi týmito momentmi záhradkárov a môžu robiť všetky potrebné manipulácie. Pristátie v skleníku sa zvyčajne vyrába od 1. mája do 15, a v otvorenej pôde – zvyčajne v druhej polovici mája; Hlavná vec nie je kalendárnym termínom, ale nedostatok rizika vrátenia mrazov.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Tradične, pre mnohé odrody paradajok, je tu vybrané 4 kríky na 1 kV. M. Ale toto je len najväčšia koncentrácia. Ak je to možné, malo by sa znížiť na uľahčenie starostlivosti o pristátie.

Prečítajte si viac  Paradajková čierna krása

Pestovanie a starostlivosť

Vzhľadom na nízku výšku takýchto paradajok sa nevyžaduje. Áno, a je ťažké si predstaviť, ako by sa to mohlo pozrieť do praxe. Dodávatelia výsadby materiálu trvajú na stabilite tejto rastliny na vertikánsku. Preventívna liečba však určite nezasahuje. Zalievanie paradajok za normálnych podmienok je potrebné týždenne.

Urobte to usilovne pomocou 1 l vody pre 1 rastlinu. Ak je sustá, tým horúva, počasie, intenzita zavlažovania sa môže zvyšovať. Systematické operácie na balenie a uvoľnenie Zeme sú veľmi dôležité. Podávač ponúka maximálne 3-krát počas sezóny vegetácie – nad týmto harmonogramom hnojív sa používa len v akútnej potrebe. Prevencia väčšiny chorôb sa dosiahne z dôvodu postreku „fytoosporínu“ alebo brankára kvapaliny.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Pearl Red rovnako poteší poľnohospodárov regiónu Moskvy a Volga Pool. URAL a Sibírski záhradkári budú spokojní aj s podobným zariadením. Okrem týchto lokalít môže byť zvýšená:

 • na Ďalekom východe;

 • V severnom Kaukaze;

 • v Chernozem;

 • O celej európskej časti Ruska, nevylučuje jeho sever, severozápad.

Prečítajte si viac  Tomato Deleishs
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: