Fľaša goosebers

  • Názvy synonymá: Zelená fľaša, brazílsky
  • Typ rastu: SILNORORAL
  • Popis kríka: Mechanická vlna
  • Epishers: početné, silné, stredné hrúbky, s výsevnými vrcholmi; Rastúce časti ročného úniku Buron-Red, v zvyšku zelenej, takmer nahá
  • Špice: Single, dlhé, silné, sú nasmerované; Žiadny záves
  • Hárok: Veľký, zelený, pokrčený, s kompenzovanými čepeľami
  • Kvety: Veľké, okvetné lístky sú žltkasté a biele, kanalizácie sú nazelenalé s fialovými červenými škvrnami
  • Veľkosť bobule: Veľký
  • Hmotnosť bobúľ, g: Až do 16 rokov
  • Bobuľový formulár: podlhovastý oválny a hruškovitý

Pozrite si všetky charakteristiky

Fľaša Gooseberry – Jedna z najobľúbenejších odrôd so zelenými bobuľou. Zozbierané ovocie sa vyznačujú vysokou predajnosťou, vhodnou na použitie v čerstvej forme, spracovanie na šťavy a vína, džem, džem. Odroda je tiež známa pod názvami brazílskej, zelenej fľaše.

Popis odrôd

Husné kríky sú tvorené omáčkou, dobre-woys. Existuje mnoho výhonkov, sú silná, stredná hrúbka, so zakrivenými vrcholmi zameranými na zem. Ročné výhonky sú ľahké odlíšiť hnedý odtieň kôry, čoraz zrelý má zelenú farbu. Povrch vetiev je pokrytý jedným dlhým hrotmi. Listy v korune sú veľké, vrásčité, zelené, s jasne vyslovenými čepeľami, hnedý odtieň je získaný na jeseň.

Charakteristické pre bobule

Tento rozsah gooserry je veľký ovocie s hmotnosťou do 16 g, nezvyčajný podlhovastý oválny alebo hruškový tvar. Bobule tmavo zelená, s pruhmi a červenohnedými bodkami na povrchu. Koža je tenšia na špičke a hustá v hrnci. Mäso maľované zelenou.

Chuť vlastnosti

Bobule osviežujúce, príjemné, sladké sladké, s dobrou rovnováhou chuti odtieňov. Sú dobre vhodný na varenie dezerty, šaláty, urobte korenistú poznámku v omáčkach.

Dozrievanie a plodnenie

Rozmanitosť patrí neskoro, začína byť ovocie z 2 desaťročí júla. Ročne sa podáva vintage. V splatnosti spotrebiteľov sa plody pripojí 1 desaťročie augusta.

Výnos

Podľa tohto ukazovateľa si odroda si zaslúži vysoké značky. S bushom zbierať až 20 kg bobule.

Pristátie

Táto egrešová odporúčaná pristátie na úrodných pôdach, s usporiadaním na slnku alebo na polovicu. Prenos rastlín vyrobených v jarnom čase, v marci-apríli, ako aj na jeseň, od konca septembra, ale najneskôr do 1 mesiaca pred začiatkom mrazov. Podľa agronómov je vhodná druhá možnosť, pretože mladé kríky majú čas na aklimatizáciu, dať korene. Pri výbere stránky je dôležité nájsť miesto, kde sa pôdne vody vyskytujú bližšie ako 1,5 m od povrchu pôdy. Najlepšie pôdy pre tento goosetry – hliník, piesčité, nie mokrade, s kyslosťou asi 6,0 pH.

Pri pristátí medzi krídlami 5 m. Vo vybraných bodoch sú jamy s hĺbkou 50 cm a s rovnakým priemerom. Načrtnuté pôdy sa zlepšuje, mieša sa 100 g dreveného popola a superfosfátom, 40 g draslíka síry a vedro. Táto zmes sa naplní otvorom, ale nie na vrchol. Sadenie je umiestnené vo vnútri tak, že koreňový krk je 50 mm pod hladinou pôdy, potom všetko zaspí na vrchol, je mierne kondenzovaný.

Pestovanie a starostlivosť

Správna starostlivosť je schopná ovplyvniť celkový stav rastlín, ich výnos. Prvé zavlažovanie sa vykonáva okamžite po pristátí. Dostatok 10 litrov zadaných do koreňovej zóny. Potom musíte uvoľniť a nalejte valcovaciu kruhu týždenne, kontrola v rovnakom čase a vlhkosťou pôdy. Ak sa Zem rozpadne v ruke, rastliny čas na vodu.

Plávanie by malo byť dosť hlboké, asi 70 mm. Ak je pôda ťažká, hlinka, je brzdí pitchflower alebo lopaty. Piesok bude stačiť na to, aby sa držal hrable.

Dvakrát namontujte kríky. Prvýkrát po kvitnutí, potom po ukončení zberu. Goosebrebička hovorí dobre na hnojivo s komplexom komplexu, superfosfátu, chloridu draselným a dusičnanom.

Veľký a svieži Krone tohto ker môže priniesť veľa problémov neskúsených letných domov. Odporúča sa podpísať špeciálne carstools. V rovnakej dobe, 3 roky sa vykonáva tvarovacie orezávanie. Udržiava sa na jar, pred prebudením obličiek. Kostrové kosti je vytvorené odstránením prebytočnej dĺžky výhonkov až 5 obličiek, len niekoľko najsilnejších pobočiek zachováva.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Kríky sú veľmi zriedkavo ohromené americkým trámbou. Proti škodcom rastliny budú užitočné na liečbu vriacej vody z plechoviek na spanie obličiek, bezprostredne po začiatku topenia snehu na jar.

Odolnosť voči nepriaznivým klimatickým podmienkam

Fľaša Gooseberry sa vyznačuje dobrou zimnou ťažkosťou. Žiadny prístrešok odoláva poklesu atmosférických teplôt do -25 stupňov. Odolný voči suchu, ale môže znížiť plodenie s dlhou absenciou zavlažovania.

Recenzie Recenzie

Záhradníci dávajú rôzne značky fľaše. Je to považovaný za jeden z najväčších, s vyváženou chuťou a neustále vysokým výnosom. Ponukajúce kríky, ľahko vyjsť na novom mieste, môžu byť multipklikované bohmi a odrezkami, divíziou, omladzujúcimi starými rastlinami. Dajte túto egrešňu všade, podľa DACNIS, takmer netrpí mrazom, len príležitostne odstrániť poškodené pobočky. Sucho rastliny sú tiež prenesené normálne, ale môžu obnoviť bobule s dlhou dobou tepla, a vo vlhkom počasí, plody začínajú prasknúť.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár