Gooserry English Yellow

  • Názvy synonymá: Angliiskii Zheletyi
  • Typ rastu: SILNORORAL
  • Popis kríka: NEBEZPEČNOSTI
  • Epishers: kočíky, rovná, stredná hrúbka, tmavo sivá s hnedým odtieňom
  • Špice: Single, menej ako dvojité
  • Hárok: Stredné, lesklé, kožovité, vrásčité, tmavo zelené, podľa jesene hnedasto-fialová
  • LOKUMENT: Nachádza sa
  • Kvety: stredná veľkosť, žltkastá
  • Veľkosť bobule: Veľký
  • Hmotnosť bobúľ, g: 4-5

Pozrite si všetky charakteristiky

Ak chcete vyrastať exotický druh goosebertry na chate, stojí za to platiť pozornosť odrodám žltého prúdu s neuveriteľnými chuťovými vlastnosťami. To platí gooserry anglický žltý.

História odstránenia

Anglická žltá je odroda s trvalou históriou, ktorá je zakorenená počas Sovietskeho zväzu. Potom táto odroda bola takmer najobľúbenejšia v krajine, bol pestovaný všade. Láska k nemu nezmizne a dnes, aj keď na štátnom trhu neznamená. Odborníci odporúčajú kultúru na pestovanie v strednom pruhu Ruska. Maximálna produktívna goosebers na juhu, v centrálnom regióne a v severnej časti výnos je zrejmé.

Popis odrôd

Odrodový žlto-stupeň gooserry je silnejší a kompaktný ker, ktorý v priaznivých klimatických podmienkach rastie na 150 cm. Rastlina sa vyznačuje mierne najhoršími vetvami, strafehívami tmavo sivými výhonkami, vyvinutý koreňový systém, mierne zahusťovanie a tmavo zelené listy, ktoré sa menia na jesennú farbu na hnedú fialku. Vankúš Bush je slabý – jednotné a mäkké chrbtice sú rovnomerne distribuované po celej dĺžke výhonkov. Počas obdobia kvitnutia ker husto pokryté malým žltkastým a bielym kvetom. Kvety Gooseberries v poslednom desaťročí máj – po dobu 5-7 dní.

Neseselbytosť na odrode je dobrá, preto v ďalších kríkoch-darcovi, kultúra nepotrebuje. Medová kultúra je veľmi atraktívna pre včely.

Charakteristické pre bobule

Anglicky žltá označuje rozsiahle druhy. S náležitou starostlivosťou na kríkoch, bobule s hmotnosťou od 4 do 5 gramov. Forma ovocia je správna – oválna s hladkým povrchom, kde sú viditeľné slabé hrany a výrazný lesk. Ripe Gooserry má neobvyklú exotickú farbu – jasne žltá, niekedy nasýtená jantárová s jasným puzdrom. Koža miernej hustoty ovocia, bližšie k tenkým, ale trvanlivým a bez tuhosti. Vďaka elasticitu bobule nie sú bobule praskanie.

Vymenovanie na vrchole je univerzálne – je konzumovať čerstvým, spracovaný na šťavy, a tiež vyrobené z toho, že sa vytvorilo nádherné jantárové dezertné víno. Ak bobule zamrznú, stratia všetku chuť. Preprava prepravy Fruits bez straty komodity a chuti. Bredens v Gooserberry je pomerne dlhá, hlavná vec je sledovať skladovaciu teplotu.

Chuť vlastnosti

Chuť gooserry je vyslovená – nasýtená sladkosť s dezertnou cestou, doplnenom hojnosťou. Svetelná buničina sa vyznačuje mäsitou, citlivosťou a miernou hustotou. Hodnota bobule sa skladuje v obsahu s vysokým množstvom kyseliny askorbovej v buničine – 12 mg na 100 gramov goosetrie.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda je charakterizovaná priemerným načasovaním dozrievania. Prvý poplatok z úrody možno očakávať 3. – 4. rok po pristátí. Šíriť bobule dohromady a rovnomerne a poplatok za zber sa vyskytuje v niekoľkých etapách. Ovocie gooseberry kery stabilného – ročné. Ochutné obdobie začína 2. desaťročia júla a vrchol vydávania spadá na začiatku augusta, prvých 10 dní.

Výnos

Ukazovatele výnosov z tohto druhu vysoko. S intenzívnym poľnohospodárskym inžinierstvom je priemerný výnos z jedného kríka na sezónu od 8,5 do 12 kg šťavy a užitočných bobúľ. V severnej časti krajiny je výnos trochu nižší – až 4 kg s 1 puzdra.

Pristátie

Kríky vysadené a v jesennom období a na jar. Na pristátie je lepšie kúpiť jedno / dvojročné sadenice s vyvinutým rizómom a niekoľkými výhonkami 30-40 cm. Pri vykládke je nevyhnutne pozorovaná vzdialenosť medzi kríkmi – 150-200 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Pozemok pre gooseberry musí byť vyčistený od burín, ľahko svietol slnkom a chrániť pred chutnými vetrom. Fortwood hlboké, inak korene rastlín môžu zomrieť. Neodporúča sa zasadiť krovy na pozemku, kde rapinácie alebo ríbezle rástli.

Vynásobte rastlina odchádza s nádržami, odrezkami alebo rozdelením kríka. Účinné sú považované za spôsoby šillingu a deliaceho kríka.

Pôdna kultúra miluje voľné, úrodné, s neutrálnou kyslosťou a miernym zvlhčovým – hlinitým alebo chernozémom.

Agrotechnik ker pozostáva z zavlažovania, kŕmenia, sanitárneho orezania, tvorby kríkov, uvoľnenia a mulčovania, ako aj prevenciu chorôb. S studenými zimnými kríkmi wrap burlap.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Imunita na odrody je dobrá, ale gooseberry môže trpieť sférou. Z škodcov je najnebezpečnejší je TLL, web tick a oheň.

Odolnosť voči nepriaznivým klimatickým podmienkam

Ker ľahko toleruje silné mrazy (-25 … 35 stupňov), dlhé suchá, rovnako ako horúce leto. Negatívne faktory pre kultúru sú dlhodobé odtiene, prebytočná vlhkosť a návrhy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: