GRAPES KRASAVA

  • Autori: KALUGIN VICTOR MIKHAILOVICH
  • Účel: Tabuľka
  • Bery: Tmavo ružová fialová
  • Chuť: harmonický
  • Čas dozrievania (filter): Rannestered
  • Čas dozrievania, dni: 115-120
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -22
  • Hmotnosť BUCHY, G: 800
  • Typ kvetu: OBOY
  • Hustota luny: RHYLEY

Pozrite si všetky charakteristiky

Grasawa Grapes patrí do odrôd získaných v súčasnom desaťročí. Ale aj napriek tomu vďaka svojim jedinečným vlastnostiam dnes je veľmi obľúbený v chovateľoch a amatérskych záhradkárov.

História odstránenia

CRASWIER TABUĽKO GRAPE HROKU Stiahnite ukrajinským chovateľom Viktorom Mikhailovich Kalugin. Predpokladá sa, že táto odroda sa objavila v dôsledku kríženia maskotových odrôd a skvelých. Nová forma hybridov bola vysadená semenami v roku 2013 a v roku 2017 Viktor Mikhailovich zhromaždil prvý zber, ktorý odôvodnil svoje očakávania. V roku 2018, pre druhú plodnosť sadenice šľachtiteľa, bolo možné získať 18 stupňov vynikajúcej kvality. Predpokladá sa, že názov tradície tradície vymýšľajú hostia, ktorí navštevujú vinice Kalugina.

Popis

Grazava hrozno je charakterizované strunymi krídlami. Veľká energia viniča poskytuje dobré dozrievajúce bobule. To má ráfikové kvety. Na každom streľbe sú 2 kvetenstvo.

Čas dozrievania

Krasava v dátume dozrievania sa vzťahuje na predčasné odrody. Stúpa v 115-120 dní. Na juhu Ukrajiny a Ruska, Krasava dozrieva začiatkom septembra. A v severných regiónoch.

Bozk

Pre túto odrody sú charakterizované hlavnými klastrami. Ich hmotnosť dosahuje 800 g a viac. Vo forme banda krása cylindroconmic a kužeľovitá. Kvôli tomu sa bobule nenavĺňajú tlak na seba a sú dobre vetrané. Brozdi uvoľnená, niekedy stredná hustota.

Bobule

Rozmanitosť Krasava priťahuje pozornosť veľkým bobule (12-14 g) Extended-oválny tvar. Kvetinové plody tmavej ružovej fialovej. Farbenie začína špičkou bobule. Grapes sa vyznačuje chrumkavou hustou buničinou. Sú pevne držané na partii, roztrhnite ich dosť tvrdo.

Chuť

Krasava odroda sa vzťahuje na jedálnu. To znamená, že jeho bobule sa používajú v čerstvej forme a majú vynikajúcu chuť. Okrem harmonickej chuti ovocia, táto odroda má vysokú akumuláciu cukru. Špecialisti majú chuť bobúľ Krasava vždy dostáva iba pozitívne hodnotenia.

Výnos

Triedy formuláre 2 kvetenstvo na útek. To je náznak, že Krasava má dobrý výnos. Najmä vzhľadom na hlavné klastre tohto hrozna.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

GRAPES KRASAVA

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

GRAPES KRASAVA

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Všeobecne platí, že rast triedy Krasava je pomerne jednoduchá. Je nenáročný, nevyžaduje veľa starostlivosti. Treba mať len na pamäti, že si vyžaduje veľké množstvo slnečného svetla.

Pristátie

Na území Ruska a Ukrajiny, Grasawa Grapes môže byť vysadené v akejkoľvek pôde. Ale pôda sa musí vždy zahrievať. Úravné sú vysadené na južnej strane slnka, kde nie sú žiadne návrhy a silné vetry.

GRAPES KRASAVA

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

GRAPES KRASAVA

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

GRAPES KRASAVA

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

GRAPES KRASAVA

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

GRAPES KRASAVA

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Vlastné kvapky Krasavských odrôd nevyžadujú zvláštne opelenie na rozdiel od hrozna žien. Voliteľne sa však môže vykonať dodatočné opelenie, aby sa zvýšila zber alebo získanie novej odrody. Na to, vedľa krásneho prímorského hrozna iného stupňa ženského typu.

Orezávanie

Na jeseň v rámci sanitárneho čreva pred skrytím kúsok Krasavy na zimu je potrebné znížiť starých a pacientov. Potom pre správnu tvorbu mladých výhonkov produkuje orezávanie na jar. Tento postup by sa mal vykonať pred rozpustením obličiek pri teplote, ktorá nie je nižšia ako +10 stupňov pri slnečnom počasí. V lete tejto odrody sa odporúča odstrániť kroky a rezané listy.

Zalievanie

Vysielanie sadenice Krasavy jednoduchým spôsobom pomocou niekoľkých plastových fliaš. Musia naplniť vodou a pochovať po krku. Voda s touto metódou zavlažovania ide do koreňov postupne, čo im nedáva otáčať. Týmto spôsobom sa však neodporúča dospelý rastlina na vodu.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

GRAPES KRASAVA

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

GRAPES KRASAVA

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Napriek celkom dobrého mrazu odporu -22 stupňov, odroda Krasava vyžaduje prístrešok na zimu. To platí najmä pre severné regióny. Hrozno sa odstránia z podpory po orezaní a jemne položte na zem. Najčastejšie v úlohe prístrešia vyčnievala slama alebo husknik.

Choroby a škodcov

Táto odroda je úplne odolná voči chorobám a škodcom. S náležitou starostlivosťou, Krasava hrozno hrozne veľmi zriedka. Niekedy miernejšie rosy a kiahne môžu byť prekvapení. Na prevenciu týchto ochorení je potrebné spracovať rastlinu s medeným vitriolom pri rýchlosti 5 g vitrios na 250 g vody, pridáva sa malé mydlo pre lepšiu spojku s listami s listami. Hnedé tuberkulá na listoch znamenia o poškodení Tick. Hrozno by sa malo okamžite liečiť chemikáliami, napríklad „karboofosómami“ alebo „UNOEAVAL“.

GRAPES KRASAVA

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

GRAPES KRASAVA> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

GRAPES KRASAVA> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

GRAPES KRASAVA> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

GRAPES KRASAVA> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Krasava je uložená nie je zlá, ale hrozno nie sú veľmi prepravované. Hoci silné bobule udržiavajú nákladový pohľad na dlhú dobu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár