GRAPES LEON MIO

 • Autori: Francúzsko
 • Účel: Technické
 • Bery: Fialový
 • Čas dozrievania (filter): Skoro
 • Odolnosť proti mrazu, ° C: -27
 • Názvy synonymá: Miyo, Kulman 194.2
 • Typ kvetu: OBOY
 • Easívske škody: Vysoký stupeň
 • Hustota luny: Hustý
 • Koža: Tenký

Pozrite si všetky charakteristiky

GRAPES LEON MIYO (Miyo Synonyms, Kulman 194.2) – Skoré dozrievanie hybridne odvodené vo Francúzsku. Má technický účel – na výrobu vína, niekedy používa na spotrebu v čerstvej forme.

História odstránenia

Objavil v roku 1911 kvôli e. Kulman v Alsacea. Vznikol pri prekročení odrôd Riperia, Ruperestris a GoldRisling (podľa iných údajov, Oberlin 595 a GoldRisling).

Popis

Leon Miyo Grapes je hybridné, dozrieva skoro. Podľa vonkajších značiek je maršal foche podobný odrody, len je to vyššie, rastie na 1,6 m, a plodín viac. Výnimočné chuťové a čokoládové testy odrody priťahujú operačný systém, s ktorým je potrebné riešiť.

Čas dozrievania

Leon Miyo Grapes označuje skoré odrody. Avšak, v severných regiónoch tento proces spadá do septembra. Rozsiahla kolekcia začína okamžite po Zivers.

Bozk

Kefy v tvare valca sú pevne vytvorené v množstve o niečo menej ako priemer. Ich hmotnosť sa líši od 130 do 150 g.

Bobule

Bobule hustý, oválny tvar, podlhovasté druhy, hodnota 12 až 16 mm. Farba – tmavo fialová, je tu bledý pád. Približná hmotnosť jedného plodu do 6 g. Sladká buničina, s čokoládovým zápachom a intenzívnou šťavou. Kožný štíhly.

Chuť

Leon Miyo – jedinečná odroda, s výnimkou rozlišovacích vonkajších charakteristík čerstvého výrobku, môžete zdôrazniť príjemnú chuť vína a šťavy. Vinárov používajú hrozna na zvýšenie farby zmesi a obsahu sacharózy. Vo svojej čistej forme, vínne výrobky z tejto odrody vyzerajú zamatová, s vynikajúcou konzistenciou a nádhernou vôňou.

Výnos

Špičkový. Z jedného m2 môžete zbierať až 10 kg bobule.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Kultivácia triedy Leon Miyo naznačuje množstvo jednoduchých akcií: včasné zavlažovanie, pôdne voľnejšie, orezávanie suchých vetiev, obväzy pre sezóny, spracovanie z škodcov a ukladacích prvkov. Hlavnou vecou je nahradiť zastarané vinič do nového materiálu.

Pristátie

Pre hrozno je dôležité vybrať si správne miesto pristátia. Zohľadňuje dobré prirodzené svetlo vyfukovaním teplého vzduchu. A úrodná pôda je povinná – svetlo, nečistoty minerálnych hnojív.

Pri pestovaní sadenice vo vnútri pohodlných podmienok (kontajner), mal by byť odstránený po predpojstve vo vode asi 30 minút. Vopred (14 dní) je potrebné vykopať prehlbovanie pre budúce pristátie, trojuholníkový formulár, kde sa rovná 40 cm. Vnútri jamiek (na dne) položte humus (dosť a 10 cm), po uprostred naplnenie substrátu.

V čase plánovania pripraveného viniča je žiaduce odísť na hodinu v roztoku stimulácii rastu. Umiestnite semenádlo do stredu studne, úhľadne klíčil Zem. Zadržané korene musia byť umiestnené v hornej časti kopca.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Vďaka rolovaciemu typu kvetu sa vyskytne operácia nezávisle. To je obzvlášť vhodné, pretože zvyšuje plodenie a znižuje pravdepodobnosť nízkeho výťažku.

Orezávanie

Prerezávanie je žiaduce vyrábať vo februári. Odstrániť potrebu suché, slabé, trvanlivé a bolestivé pobočky.

V prípade akútnej potreby sa proces môže opätovne použiť v jesennom období, najneskôr 30 dní pred prvým mrazom. Región obvodov je liečený záhradným valcom a orezané vetvy by mali byť zlikvidované spaľovaním, je potrebné, ak existujú zvyškové príznaky parazitov alebo choroby.

Zalievanie

Zvlhčovanie Zeme v blízkosti Bush je potrebné vyrábať prvých 120 dní bezprostredne po pristátí. V suchu, musíme na vode 1-3 krát týždenne v závislosti od sušenia pôdy.

Bush rastie, zalievanie sa už nevyžaduje, nie tak intenzita, ale množstvo vody v jednom prístupe sa zvyšuje. Pre prvý rok života je táto odroda hrozna stačí a 10 litrov / časy, a od roku do 20-30 litrov.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Grapes Leon Mio môže vydržať až -27 ° C. Dospelé kríky nepotrebujú útočisko, čo nehovorí o slabých, nedávno vysadených viničoch. V priebehu roka po pristátí stojí za to: korene – piliny, krycí materiál, vaječný škrupina (vhodná a ako hnojivo, si zachováva teplo), výhonky / pobočky – spunbond.

Choroby a škodcov

Hrozno odrody Leon Miyo sa nebojí plesňových ochorení a stredne odolného voči koreňovému a plechu fyloxéru. Od zjavných škodcov, môžete identifikovať OS, ale s včasným bojom proti charakteristikám hrozna a nezhoršuje sa.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Závisí od hotových výrobkov:

 • Bobule – v chladničke nie viac ako 4-7 dní;

 • Víno – v drevených sudoch alebo fľašiach tmavého skla.

Hrozno Leon Miyo Universal a nenáročné: dosť na vodu a orezať pobočky. Pestované na vinárstvo. Dlhá životnosť výnimočnej chuti Berry umožňuje chybu požadovanej zamatovej štruktúry so sladkou chuťou a poznámkami čokolády.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár