GRAPES RHOMBIK

  • Autori: Pavlovsky evgeny Georgiecich
  • Účel: Tabuľka
  • Bery: Tmavo modrá, stredná batožina vosk
  • Chuť: Harmonické, s právom
  • S kosťami: Áno
  • Čas dozrievania (filter): Veľmi skoro
  • Čas dozrievania, dni: 85-95
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -22
  • Názvy synonymá: S-4-2
  • Hmotnosť BUCHY, G: 516

Pozrite si všetky charakteristiky

Jedna z najúžasnejších odrôd vďaka svojej skoré slobody – hrozno svitania kosoštvorca. Táto mladá trieda dobýva viac a viac fanúšikov medzi vinohradníkmi – profesionáli aj milovníkov.

História odstránenia

Hybridné hrozno Rhombickej stanice sa stále považuje za skúšobnú dobu – je len pár rokov, a skutočne ho zavolal. Autorstvo patrí do E. G. Pavlovský, ľudový chovateľ. Na základe skúseného výskumného pracovníka a testerových desiatok odrôd a hybridov sú niektoré z nich zahrnuté v registri výberu štátu.

Rodičovské odrody Rhombickejku – Super Extra a krása, S-4-2 Synonymum. TABUĽKÝCH TRUHOVÝCH ROZŠÍRENÝCH NÁPOJECH. Jednou z jeho hlavných prvkov je veľmi skoré dozrievanie.

Distribúcia geografie

Kvôli jeho mládeži, Rhombická sa ešte nebola podarilo masívne šíriť medzi hrozno a záhradkárov, aj keď má veľkú budúcnosť. Kým sa úspešne pestuje v strednom pruhu av Trans-Urals, Jekaterinburg, Moskva, Nizhny Novgorod. Avšak, jeho nenársnosť a mrazuvzdornosť vám umožní povedať s dôverou – čoskoro sa objaví v záhradníckych farmách Sibíri a Primorye.

Popis

High-liehoviny kríky aktívne rastú a budujú plodné výhonky. Prvých klastrov signálu sa objavujú v druhom roku pristátia. Upokojuje sú pokryté veľkou piatich vodou rozrezané tmavo zelené listy so slabým zapojením. Plodina sa používa na spotrebu v čerstvej forme, skvelé v konzervácii – šťavy, džemy, džemy, compotes a v poslednom bobule je dobre držané.

Čas dozrievania

Čas potrebný na dosiahnutie technickej zrelosti úžasné predstavivosti skúseného hrozna, to len robí šťastný. Dátumy veľmi skoro toľko tak, že bobule dozrieva 85-95 dní od rozpustenia obličiek. Podľa záhradkárov, v ktorých oblastiach, kosoštvorca už bola „predpísaná“, na začiatku augusta, bobule nielen dozrievajú, ale tiež začína zdvihnúť. V subtropických klimatických zónach je načasovanie presunutý takmer mesiac, to znamená, že technická zrelosť sa vyskytuje začiatkom júla. Množstvo účinných teplôt potrebných na zotrievanie bobule, prekvapení nie menej ako načasovanie – 2000-2100ºC.

Bozk

Kužeľové struky majú voľnú alebo priemernú hustotu, priemernú hmotnosť 516 gramov, však s dobrou agrotechnickou, výsledkom môže byť vyššia. Kefy nie sú roztrúsené v rukách, ktoré sú dokonale zachovávajú, nie je próza. Vďaka týmto vlastnostiam, nestrácajú pri pokraji tarových kontajnerov a prepravujú dopravu dobre. Pôvodca tvrdí – Neurizovateľné nevhodné klastre, s vekom kríka a zvýšenie v mnohých rokoch vegetatívnej hmotnosti, zvyšujú veľkosť. Takže to je alebo nie je to ťažké povedať, pretože malé množstvo informácií.

Bobule

Tmavo modré podlhovasté oválne veľké bobule pri dosahovaní fyziologickej zrelosti zmeny palety pre takmer čiernu farbu. Vnútri Tam sú 1-2 kosti, obklopené chrumkavou šťavnatou buničkou s sotva hrdým pokožkou strednej hustoty, takmer necítila pri jedle. Cukráreň s hrôzou 200-210 g / DM³, hmotnosť 9.4 gramov, pre kyslosť Neexistujú žiadne objektívne údaje, ale ochutnávky charakteristiky hovoria o vyvážených parametroch. Vizuálne, všetky bobule vyzerajú zarovnané, priemerné miesto ich chráni pred deformáciou.

Chuť

Hybridná kosoštvorca sa vyznačuje nádhernou harmonickou chuťou s miernou sladkosťou a tenkou priechuťou. Akonáhle sa zrejmý horčica kôry dáva sladkú chuť korenistickej kyseliny.

Výnos

Produktivita zvyšovania viniča, keď vyrastajú, najmä v prvých rokoch sa neodporúča preťažiť kríky, je potrebné ho postupne, pokiaľ je to možné a očakávajú plnú plodnosť nie skôr ako 4-5 rokov.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Pre dobrý stolný hybridný výnos, musíte sledovať pravidlá pre pristátie a starostlivosť.

Pristátie

Plot by nemal byť v nížinách, sadenice chránia pred silným vetrom, návrhmi, mrazom. Ideálne vyhovuje umiestneniu na južnom svahu – neumožňuje, aby bola vlhkosť opečiatkovať, zároveň slúžiť ako skleník a obal. Výkonné stripované kríky potrebujú veľa miesta, takže je vzdialenosť medzi jamkami na jeden meter, medzi radmi 1,5-2 m.

Kyslosť pôdy v oblasti 6-7 pH, s ľahkou piesočnatou zložením.

Drenážna vrstva nafúkla na dno jamiek, pôda obohatená Chernozemom. Zdravé koreňové sadenice je liečené rastovým stimulantom 3 hodiny pred pristátím, potom, čo postriedia celé sadnutie so slabým roztokom síranu meďnatého.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

V ďalšom opeľovaní, kosoštvorca nepotrebuje, pretože kvet je oblo, úspešný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Orezávanie

Postup sa vykonáva dvakrát za sezónu. Na jar, odstránia všetky výhonky s vadami, na jeseň tých, na ktorých nebola žiadna neistota.

Zalievanie

Napriek odolnosti voči suchu, dospelý rastliny spotrebuje veľa vlhkosti, ťahanie s mocnými koreňmi z pôdy. Ak vinič cíti dlhodobý nedostatok vody, to nepriaznivo ovplyvňuje výnosy a jeho vývoj. Najprv si mladé vykládky vyžadujú pravidelné hojné zavlažovanie. Po niekoľkých mesiacoch sa frekvencia zníži na raz týždenne.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Originátor neodporúča kŕmiť kosembľovu v prvom roku života. Na druhom jari je potrebné držať prvé kŕmenie riešením vtáčej vrh pred začiatkom vegetačného obdobia. Počas vaječníkov sa rozprašujú kyselinou boritou a po zbere je kŕmená špeciálnym komplexným hnojivom. Počas celej sezóny rastliny kŕmia zmes ochranných prostriedkov a rastových stimulancií.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Hybrid má dobrú odolnosť proti mrazu, až po mínus 22 stupňov, ale v miernych a chladných klimatických zónach, musí chrániť pred zimnými mrazmi. Vinič sa odstráni z podpory, po bližšie k zemi, zaspávajte s pilinou, pôdou, varíme so srdiečkou a pokryté poľnohospodárstvom.

Choroby a škodcov

E. G. Pavlovský tvrdí, že stupeň je odolná voči chorobám a škodcom, ale zatiaľ čo romombická je povolená, a celá databáza pre všetky ukazovatele neexistujú, vyžaduje sa preventívna liečba plesňových ochorení. Na tento účel je tu celý rad fungicídov, nahradený mnohými záhradkami s riešením medi.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Plodina je uložená v tmavočervenej miestnosti vybavenej ventiláciou, s teplotou nepresahujúcou +8 stupňov, prevencia ostrých kvapiek.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár