GRAPES SENYA

 • Autori: Pavlovsky evgeny Georgiecich
 • Účel: Tabuľka
 • Bery: Tmavo červená
 • Chuť: Muscata
 • Čas dozrievania (filter): Veľmi skoro
 • Čas dozrievania, dni: 100-110
 • Odolnosť proti mrazu, ° C: -24
 • Hmotnosť BUCHY, G: 500-1000
 • Typ kvetu: OBOY
 • Smútok: Nie

Pozrite si všetky charakteristiky

Hrozno s hrotmi Senya boli nahradené relatívne nedávno, pretože jeho vlastnosti nie sú príliš dobré. Novinka sa však už podarilo zriadiť a má si dobre dopyt zo záhradkárov.

História odstránenia

Stvoriteľom odrody Senya je chovateľom Pavlovského evgeny Georgiecicha. Rozmanitosť sa stala výsledkom kríženia hrozna Talisman a XV11-10-26.

Popis

Toto je rozmanitosť stolov, ktorá sa používa hlavne v čerstvej forme, ale môže byť dobre použitý pri varení pre prázdne miesta, koláče, nápoje.

Čas dozrievania

Odroda sa vzťahuje na veľmi skoré odrody: prvé bobule sa dostanú po 100-110 dňoch.

Bozk

Parta hustá, ťažká, jeho hmotnosť – 500-1000 g, žiadne silné.

Bobule

Plody sú veľké, majú tmavú červenú farbu, šupka má priemernú hustotu. Formulár v bobule je zaoblený a ich hmotnosť je približne 7-10 g.

Chuť

Sensya má chrumkavé mäso a príjemná chuť, ktorú si môžete oceniť fanúšikovia odrôd NUTMEG. Aj pre bobule sa vyznačuje ľahkou kvetinovou vôňou.

Výnos

Produktivita odrody závisí od podmienok navrhnutých záhradníkom. Napríklad pri umiestnení pozemku na severe a na východe bude Bush zle reagovať na nízke teploty, výhonky začne ju zrelé, v dôsledku čoho sa výnos výrazne zníži. Ak chcete získať najvyššiu možnú zber, umiestnite pozemok z južnej alebo juhozápadnej strany.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

GRAPES SENYA

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

GRAPES SENYA

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Keď je obsah tejto odrody na pozemku, venujte pozornosť nasledujúcim faktorom.

 • By mali starostlivo zaobchádzať s výberom priestoru pod pristátím. Ak je miesto zvolené na svahu, potom umiestnite semenádlo do strednej alebo hornej časti, pretože spodná časť veternej hmoty a zmrazovania môže mať škodlivý vplyv na mladý krík. Stupeň miluje slnko, takže miesto by malo byť dobre pokryté.
 • Druh pôdy má veľký význam. Korene tejto odrody hrozna môžu klíčiť pri 8-10 m hlbokých do a šíriť sa 4-6 m širokým. No, rastlina sa bude rozvíjať v Chernozem, ale ak je podzemná voda umiestnená nad 2,5 m, malo by sa poskytnúť odvodnenie.
 • Ak je Bush vysadený na jar, potom je potrebné to urobiť skôr, aby ste sa presvedčili náhlym mrazom. S jeseň pristátím stojí za to čakať na plnú fanúšikov z listov a nezabudnite spoľahlivo premýšľal rastlinu na zimu.

Pristátie

Samotný plán je nasledovný:

 1. vykopať otvor veľkou 70x70x70 cm;
 2. V spodnej časti, vložte na zem s pridaným hnojom alebo kompostovou vrstvou 15 cm;
 3. TOP Pridajte malé množstvo minerálneho kŕmenia a posypeme jednoduchou pôdou;
 4. Kompaktné pôdy a ponechajte otvor v tejto forme na pár týždňov;
 5. Deň pred pristátím mladého únikového miesta v kontajneri s stimulantom vody a rastu;
 6. Spupt sprout do jamy k koreňovému krku a starostlivo cooke;
 7. Nalejte sadenice s dvoma vodou vendy a vstúpte do mulčovania, aby ste ušetrili vlhkosť.

GRAPES SENYA

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

GRAPES SENYA

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

GRAPES SENYA

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

GRAPES SENYA

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

GRAPES SENYA

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Senya má seno kvety obsahujúce topánky a tyčinky. To znamená, že pre opelenie nevyžaduje iné kríky alebo hmyz. Viniči hovorili dobre, často ovocie. Je tiež možné reprodukovať so stanglingom – väčšina odrezkov je zakorenená.

Orezávanie

Jarné trávia tradičné odstránenie poškodené pobočky. S jesenným prerezávaním sa odporúča opustiť zásoby viniča, aby sa pobočky z mrazu udržali a dali im možnosť rozvíjať. To platí najmä pre regióny s chladnými zimami.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

GRAPES SENYA

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

GRAPES SENYA

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Prezentovaný stupeň je schopný odolať teplotám do -24 stupňov. Ak je Bush obsiahnutý v južných oblastiach, potom ho môžete nechať na zimu v tej istej forme. Pri pestovaní v centrálnych a severných regiónoch sa odporúča konštruovať prístrešok za čas studených mesiacov. To môže byť vykonané z kovových oblúkov a polyetylénový film natiahnutý na nich.

Choroby a škodcov

Senya sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči chorobám a hmyzom. Dokonca aj také „hroznové“ parazity, podobne ako pleseň, oidium a sivé hniloba, často zostávajú ľahostajní k tejto odrody.

GRAPES SENYA

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

GRAPES SENYA> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

GRAPES SENYA> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

GRAPES SENYA> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

GRAPES SENYA> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Zväzky prezentovaných odrôd sa vyznačujú hustotou, ktorá im poskytuje dobrú prepravu a krvácanie. Pre plody je typická koža strednej hustoty, čo znamená, že bobule v určitej forme nie sú rozlíšené dlhým skladom. Ak je pivnica zvolená na skladovanie, potom položte kolusy tak, aby ich časť neprekročila lietadlo.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár