Hrozí vlajka

  • Autori: Vnieviv IM. Ja.A. Potapenko, Rusko
  • Účel: Tabuľka
  • Bery: Červenatá fialová
  • Chuť: jednoduchý
  • Čas dozrievania (filter): Rannestered
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -18
  • Výnos: 13.3-221,3 c / ha
  • Typ kvetu: OBOY
  • Smútok: Áno
  • Hustota luny: Stredná hustota

Pozrite si všetky charakteristiky

Tabuľka Dark Grapes Minthland je obľúbená so záhradkami, napriek svojej rozmarnosti a náročnosti. Odroda je určená na konzumáciu čerstvého a konzervovania vo forme šťavy, kompómov, zaseknutého džemu, džemu.

História odstránenia

Vlasť je výsledkom chovnej práce ruských vedcov podľa Verviev. Ja. A. Potapenko. Ak chcete získať nový hybrid s určitými charakteristikami, odrôd severnej a muscat Alexandrii boli prekročené, čo viedlo k vysokému výnosu, určené na pestovanie v Rusku novú hybridnú odrodu.

Distribúcia geografie

Rozmanitosť je zónovaná pre južné a stredné regióny Ruska, kultivované na Ďalekom východe.

Popis

Mid-stupňové kríky dávajú ročné výhonky dozrievajú približne 50-64% percenta, z ktorých plodné sa ukáže na 70%. Upokojuje sa upokojuje päť-vodou, malými lištami. Vonkajšia strana listu matná a pokrčená, zapojená je zbavená opomenutia, má malé štetiny v blízkosti rezidencií.

Čas dozrievania

Hybrid sa vzťahuje na predčasne stredné triedy, odhadované dátumy dozrievania – 8-10 dní neskôr hrozno SHASL. Zvyčajne úroda spadá do prvého septembra.

Bozk

Kužeľové mraky strednej veľkosti s hmotnosťou od 190 do 380 gramov majú strednú hustotu. Plody sú náchylné na prinútiť, ak je preťaženie zhonu povolené, teplotný režim je narušený počas kvitnutia. Priemerné veľkosti kefiek 12-19 cm.

Bobule

Zaoblené bobule stredne veľké červeno-fialovej farby sú potiahnuté trvanlivými, ale tenkou kožou, takmer necíte počas jedla. Hmotnosť ovocia dosiahne 5 g. V šťavnatej buničine sú 2-3 kosti. Cukráreň do 18%, kyslosť v oblasti 1%, rozpustné suché látky do 18,5%. Ovocie sú bohaté na vitamín C – 20 mg na 100 g látky.

Chuť

Ochutnávka Hodnotenie odrody z vlasti je 8 bodov, v jednoduchej chuti sú kyslí a sladké odtiene, čo z neho robí harmonické.

Prečítajte si viac  Tomato Uluru Okee

Výnos

Ukazovatele hybridných výťažkov nie sú rozlíšené stabilitou – hybrid je citlivý na poveternostné podmienky. Z jedného kríka môžete zbierať až 7 kg, ale tento deklarovaný vyvrátenie – neúspešné roky, výnos je prudko znížený. V dobrej sezóne s hektármi sa získava až 220 centov, 15 c / ha.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Hybridná odroda nie je príliš odlišná od iných odrôd v agrotechnických technikách, okrem toho, že si vyžaduje väčšiu pozornosť svojmu zdraviu a zberu.

Pristátie

Ak chcete získať silný a silný vinič, musíte si spomenúť na niekoľko pravidiel. Neužívajte sadenice tohto hybridu na trhoch, v netestovaných predajniach. Najlepšie je to urobiť v špecializovaných škôlkach, pretože odrezky sa necítia príliš dobre. Zvyčajne je 50-72%. Niekedy stonka dáva korene, ale môže rozpustiť obličky. Najlepšie je kúpiť sadenice s listami, potom môžete vidieť, že Bush je nažive. Po zakúpení si sadnite, kým sa sušia slabé korene.

Pre pristátie si zvolia chránené pred vetrom a návrhmi, miestami, pozemky by mali byť úrodné, priedušné, bez umiestnenia v blízkosti podzemnej vody. Pásy na pristátie musia byť usporiadané s drenážnou vrstvou, na pomoc zložité minerálne a organické hnojivo. Vzdialenosť medzi kríkmi od 1,5 do 2 metrov. V prvých rokoch sa musia prioritné kruhy alebo zákopy stratiť a naliať.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Prečítajte si viac  Cherry Ural Rubinovaya

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Obroet hroznový kvet. Kvety sa zvyčajne vyskytujú v polovici júna, v 10. mesiaci.

Orezávanie

Bushy vyžadujú ročné sanitárne orezávanie na jar, na jeseň stráviť normalizáciu viniča, takže 3-4 vrcholy.

Zalievanie

Vlasť sa vzťahuje na stolové odrody, preto potrebuje pravidelné zavlažovanie, ale nie viac ako 4-krát počas vegetačného obdobia. Urob to na začiatku jari, so začiatkom mäkkosti, týždeň pred kvitnutím a týždeň po, počas dozrievania plodín. Častejšie zalievanie platí len v suchom období.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Pre normálny vývoj viniča a úplné hnojenie vlasti potrebuje ďalšie živiny. Pre toto použitie hnojivá organické a minerálne komplexy.

Prečítajte si viac  Čo a ako uhryznúť cibuľu v júni?

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Dobrá odolnosť proti mrazu Hybrid sa môže pochváliť, len -18 stupňov. V miernej klíme musí byť vinič ukradnutý, čo mu poskytuje úplnú ochranu pred mrazom a šokujúcim počas rozmrazovania. Zimná ťažnosť je ovplyvnená takými faktormi, ako je preťaženie a nie v čase zmontovanej plodiny – oneskorenie negatívne ovplyvňuje životnú silu úteku.

Choroby a škodcov

Hybridná odroda je citlivá na plesňové ochorenia – Mildu, Oidium, anthracnóza a ďalšie. Neobmedzuje stranu škodcov a osí. Insekticídy a fungicídy sa používajú ako prevencia, meď cune.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Vlasť sa vyznačuje nízkou dopravnou a nízkou schopnosťou skladovania. V špeciálne vybavených chladiacich komorách sa zväzky uložia najviac 2-4 týždne.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: