Hrozná odvaha

  • Autori: GUSEV SERGEY EDUARDOVICH
  • Účel: Tabuľka
  • Bery: Amber ružová
  • Chuť: harmonický
  • Čas dozrievania (filter): Skoro
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -24
  • Hmotnosť BUCHY, G: 800
  • Ochutnávka, body: 8,6
  • Hustota luny: nie hustý
  • Sa objavili pri prekročení: Delight Red X výročie Novocherkasska

Pozrite si všetky charakteristiky

Biele hrozno odvaha si zaslúži osobitnú pozornosť zo záhradkárov. Ovplyvňuje nielen jeho jedinečnú chuť, ale aj formu, veľkosti bobúľ.

História odstránenia

Odroda sa narodila vďaka GUSEV-Lovedherovi. Ns.

Distribúcia geografie

Nedávno rastie takmer v celej krajine.

Popis

Uvažujeme o rozruch tabuľky, ktorý vinič súhlasí skôr. Dokonale spomína závod na včasné zalievanie a hnojivá.

Na výhonkoch sa vytvorí 3-4 kvetenstvo a vyžadujú sa rationing. Hoci kríky sú dokonale zvládaním úrody zaťaženia, miery rastu sa môžu znížiť.

Čas dozrievania

Odvaha odkazuje na skoré triedy, ak považujeme za súčasť filtra na dozrievanie. Za 115-125 dní bobúľ dosiahne zrelosť. Zber sa koná koncom augusta.

Bozk

Curd Tech má kužeľový tvar. Nízka hustota. Hmotnosť každého približne 800 gramov.

Bobule

Plody majú jantárový ružový odtieň. Sú ocenené na chrumkavé, mäso.

Ovocie majú predĺžený formulár, majú špičkový tip. Hmotnosť každého bobule od 14 do 16 gramov. Ovocie Kuraza patria do hlavného. Vyhodnotenie ochutnávaní 8.6 bodov.

Chuť

Odvaha má harmonický vkus.

Výnos

Dotknutá odroda možno bezpečne pripísať vysoko výnosu.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Hrozná odvaha

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Hrozná odvaha

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Pred nástupom na stravovanie sa platí kvalita pozemku. Nielenže musí byť dobre ľahké, ale aj tam, kde nie je žiadny návrh.

V prvom roku po pristátí zo záhradníka sa nevyžaduje nič zvláštne. Stačí, aby sa zabezpečilo správne zavlažovanie, v čase uvoľniť pôdu, takže kyslík voľne preniká do koreňov.

Ak je pristátie sadeníc naplánované na jeseň, potom sa prípravné práce začínajú za dva týždne. Ak na jar sa stránka pripravuje z jesene.

Pristátie

Vlhkosť Táto trieda netoleruje, ako väčšina ostatných rastlín tohto typu. Z tohto dôvodu je miesto vykládky vytvorené vysoko kvalitné odvodnenie. Skrývky sa ponoria do zemi do krku. Po výsadbe pôdy navlhčená. Ak pristátie sadenice bude vyrábané riadkami, potom odchádzajú aspoň 2 metre medzi nimi.

Po vypovedaní je každý puzdro hojne napojené a povrch je pokrytý mulčovaním. Môže byť použitý slamy alebo piliny. Kým výhonky budú rásť, sú pripojené k podpore. Je veľmi dôležité opraviť vetvy cikzago okolo napakovania.

Hrozná odvaha

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Hrozná odvaha

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Hrozná odvaha

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Hrozná odvaha

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Hrozná odvaha

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Opeľovanie Táto odroda sa nevyžaduje, pretože na kríkoch sú vytvorené kvety oboch pohlaví.

Orezávanie

Prerezávanie sa vykonáva vo výške 6-8 očí na vinič. Stojí za to pripomenúť, že Kurat má silu rastu je na úrovni nad priemerom.

Zalievanie

Časté zavlažovanie Dospelé hrozno nie je potrebné, ale nemá rád stagnáciu vody. Iba mladé pristátia vyžadujú pravidelné pôdne zvlhčovanie, pretože voda im pomáha rýchlejšie na koreň a tvoriť zelene.

Dospelí dostatočne vlhkosť, ale v obdobiach silného sucha, a keď sa plody začínajú tvoriť, bez toho, aby zavlažil.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Hrozná odvaha

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Hrozná odvaha

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

S rastom hrozna je kŕmené a fosforu. Ak chýba, listy fialovej farby sú vytvorené na kríku, ktorý potom rýchlo schne a spadajú z viniča.

Na jeseň sa môžu použiť integrované hnojivá, ktoré nevyhnutne majú železo, zinok, bór a iné stopové prvky. Na jar – ide o kompozície obsahujúce dusík. Močovina je ideálna, pretože pružina je potrebná na pomoc rastline zvyšovať lístie.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Odolnosť voči mrazu Kuraza je -24 stupňov Celzia.

Choroby a škodcov

Odvaha má dobrú odolnosť voči útokom a chorobám hmyzu, ale to neznamená, že zmizne potrebu preventívneho spracovania. No pomáha medi sulfice a fungicídov, ktoré sa predávajú na trhu v hotovom formulári.

Hrozná odvaha

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

Hrozná odvaha> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

Hrozná odvaha> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

Hrozná odvaha> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

Hrozná odvaha> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Čas použiteľnosti Kuraza je malý, ale vždy sa stáva nádhernou dekoráciou tabuľky.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár