Hrozno Aladdin

 • Autori: Vnieviv IM. Ja.A. Potapenko
 • Účel: Tabuľka
 • Bery: Jasne žltá ružová, jasná ružová
 • S kosťami: Nie
 • Čas dozrievania (filter): Veľmi skoro
 • Čas dozrievania, dni: 115-120
 • Odolnosť proti mrazu, ° C: -26
 • Názvy synonymá: II-13-4-1
 • Hmotnosť BUCHY, G: 680
 • Typ kvetu: OBOY

Pozrite si všetky charakteristiky

Pestovanie hrozna na území západnej sibírie, URALS alebo v strednom pruhu Ruska je ťažké z dôvodu klimatických podmienok. Ale mnohí záhradníci sú pripravení experimentovať s rôznymi skorými odrodami, aby sa získala plodina chutných a užitočných bobúľ. Nie je to tak dávno, ruskí chovatelia spokojní s novými odrodami vinárstva v skorých hroznoch Aladdin.

História odstránenia

Aladdin’s Grapes priniesol chovatelia All-Russian Nihiviv. Ja. A. Potapenko v novocherkassku. V roku 2005, medzi mnohými novými sadenice, stupeňou II-13-4-1, alebo Aladdinom, bol uznaný ako jeden z najsľubnejších.

Základom sú dva hrozné potešenie: červený a muškátový oriešok. Prekročte ich, bola získaná nová odroda tabuľky, charakterizovaná vysokým výnosom a dobrou prepravovateľnosťou.

Popis

Aladdin – priemerný mráz a sucho odolné hrozno s hustými klastrami mäsitých plodov príjemnej chuti s nutmetickými poznámkami.

Čas dozrievania

Hybrid Aladdin sa vzťahuje na veľmi skoré triedy s obdobím vegetácie 115-120 dní, čo vám umožňuje pestovať na územiach, ktoré nie sú charakteristické pre túto rastlinu.

Bozk

Tesné zväzky kužeľového tvaru vážia 0,6-0,7 kg a vyznačujú sa dobrou divokou. Zrelé hrozno, zostať na kríku, zachováva tvar klastra a chuti na mesiac.

Bobule

Ružová so žltými bobuliami vretenami na klírens získavajú svetlú ružovú farbu. Hustá buničina pokrytá tenkou kožou, takmer necítila pri použití. Kosti chýbajú. Hmotnosť samostatného bobule len menej ako 9 g.

Chuť

Hybrid sa vyznačuje harmonickou chuťou s miernou nutmes.

Obsah cukru – 188 g / DM³, kyslosť – 7 g / dm³. Posúdenie chuti vyplývajúceho z ochutnávky – 8,4-8,7 bodu.

Výnos

Aladdin – dôsledne vysoko výnosný stupeň so šikmými viničom na preťaženie. Výťažok koeficientu 1,1.

Výber výsadbového materiálu

Prečítajte si viac  Paradajka ôsmeho zázraku svetla

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Kultivácia Grape odrody Aladdin nemá žiadne vlastnosti.

Priemerná vysokokvalitná kríza s dĺžkou viniča do 250-300 cm je vhodná pre profesionálne riedenia a kultiváciu na osobných zlúčeninách.

V prvom roku Bush rastie až 1 m výšku, čo dáva veľký počet polovičných strieľačiek, ktoré sú položené na dve kefy. Takéto množstvo je nadmerné pre mladú rastlinu.

Chov odrody je vyrobený z pozerajúcej alebo očkovania, čím zanecháva veľké množstvo dreva.

Pristátie

Hybridné preferuje solárne miesta s dobrou pôdou.

 • Pristátie sa vyrába neskoro na jar, keď voda pôjde do hĺbky viac ako 1,5 metra, alebo začiatkom jesene pred začiatkom stabilného chladného počasia v teplej pôde. Po výsadbe sú mladíci pokrytí syrom, rašelinou alebo filmom v závislosti od ročného obdobia.

 • Miesto na výsadbu Vyberte si solárny a chránený vetrom.

 • Pôda je vhodná pre hlinitú alebo čiernu pôdu.

 • Systém vstupu 3 × 1,5 m.

 • Wells sa pripravujú vopred. Vykopať otvor s hĺbkou 0,8 m. Dno je posiate s chublovou výškou 0,1 m a naplnená zmesou trávnika a kompostu. Po nainštalovaní sadenice, zaspávajte extrahované pôdy. Starostlivo napojené a zakryté.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Prečítajte si viac  Ako voda paradajky počas kvitnutia?

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Rastlina je oblogoo, čo znamená self-leštené.

Orezávanie

Pre vysoko kvalitné zberné zariadenie vyžaduje orezávanie. S ním je regulovaný počtom výhonkov a perách budúceho úrody. Odporúča sa ponechať viac ako 30 očí na kríku a na viniči do 6-8 skóre.

Pred zimovaním je potrebné odstrániť všetky neplatné výhonky.

Zalievanie

Hybridné sucho odolné, ale zalievanie pred kvitnutím a po prebytku nebude.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Pravidelné kŕmenie s organickými a minerálnymi hnojivami zvýši už dobrý výnos.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Skúšky nového stupňa boli vykonané na území Novocherkassku. Aladdin ukázal, že dospelá rastlina toleruje mrazu na -25 stupňov bez ďalšieho prístrešia na zimu, ktorá hovorí o svojej dobrej zimnej ťažkosti a odolnosti proti mrazu.

Prečítajte si viac  Malina Malinovaya RUD

Mladé výhonky musia byť posilnené na zimu, strieľať ich s steller. Tam, kde sú zimné zimy ťažšie, prístrešky vyžadujú dospelé rastliny.

Choroby a škodcov

Nový stupeň je rezistentný voči miešaniu, oidium (2,5 a 3 body). Ak je v blízkosti ochorenia ohratov, potom kríky musia urobiť kombinovaný fungicíd trikrát: keď sa objavia prvé letáky, pred kvitnutím a po jeho dokončení.

Grey rot môže predstavovať hrozbu, najmä v daždivom čase. Je to spôsobené veľmi hustou štruktúrou partiu. Solárne suché počasie je zničené hubami, ale v hrozbe jeho šírenia, sú lézie nastredené mydlovou roztokom sulfátu medi v pomere 50 g na 10 litrov.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Aladdin bobule sa vyznačujú dobrým chovom a prepravovateľnosťou. Hrozno sa skladujú na dlhú dobu a bez deformácie ovocia.

Recenzie Recenzie

Záhradníci, zasadené na hrozno Aladdin, oslavujú svoj vysoký výnos, dobrý vkus a možnosť dlhodobého skladovania.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: