Hrozno červená

  • Autori: Niviv „Magarach“ (Ukrajina)
  • Účel: Univerzálny
  • Bery: čierna
  • Chuť: harmonický
  • S kosťami: Nie
  • Čas dozrievania (filter): priemer
  • Čas dozrievania, dni: 130-140
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -25
  • Hmotnosť BUCHY, G: 300-500
  • Výnos: Až 180 c / ha

Pozrite si všetky charakteristiky

Hrozné červené – hybridná odroda, ktorá milovala mnohými záhradkami, nadšeným rastom krásnych a lahodných odrôd. Táto odroda je určite jedinečná, pretože kombinuje reprezentatívny vzhľad a šťavnatosť s úplnou absenciou kostí.

História odstránenia

Hybrid je vedený na Niviv „Magarach“ v G. Yalta v dôsledku prekračovania odolného odolného voči mrazu a ultra-leštenej Magaracha. V registri v roku 2008.

Distribúcia geografie

Táto odroda má širokú škálu rastu. Najvhodnejšie podmienky sú vybavené podnebou Krymu a územia Krasnodar. Tiež dobre rastie v regiónoch Kyjeva a Cherkasy na Ukrajine a na území Rostov a Voronezh regiónov v Rusku. Kvôli vysokej odolnosti mrazu sa úspešne pestuje v Tyumen, Omsk a Novosibirsku.

Popis

Pleys patrí gravitačné zmiešané odrody s takmer 100% ovocím obličiek.

Čas dozrievania

Hybrid vyrobený z predčasných darcov, čas dozrievania je 130-140 dní. Toto je priemerný čas.

Bozk

Kužeľová, stredná hustota. Každý získava približne 300-500 g. Jedna vetva shyweight odoláva 3 búrky strednej veľkosti a 2 veľké, až 900 gramov.

Bobule

Čierne bobule zaoblený tvar dosiahne hmotnosť 3-4 g. Je to dosť malé ovocie. Koža je trvanlivá, ale tenká.

Chuť

Harmonické, s jemnými poznámkami paren, ktorý, ako zrenia bobule, postupne zmiznú. V chuti je muškátový oriešok. Cukráreň 300 g / dm3.

Tastas odhadnúť chuť 8 bodov. Mäso mäsité a šťavnaté. Nasýtená tmavá koža jednoduchá tartness v dochuť.

Výnos

Vysoko výnosný stupeň. Tento indikátor dosiahne 180 c / ha.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Rozmanitosť červených látok je charakterizovaná silnou výškou kríkov. Pripravené sadenice sú k dispozícii na nákup v škôlke.

Ľahko prispôsobené hrozna. S náležitou starostlivosťou sa Bush prichádza bez problémov. Krépum začína 1-2 roky od pristátia.

Pristátie

Hrozno potrebujú solárne miesto pre dobré rastúce. V tomto ohľade je vždy zasadený na jar, a jamka pre semená je pripravený z jesene. Vo svojom dne je potrebné dať odvodnenie, vrstvu úrodnej pôdy a hnojív.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

RUSP z kvetov. Opelené krížene, niekedy samoobslužné prieskumy. Najčastejšie peľ sa prenáša hmyzom alebo vietorom.

Orezávanie

V období od marca do novembra je potrebné vykonať tri orezávanie. Na jar (na T AIR 5-7 ° C) Odstráňte časti vetiev, ktoré majú poškodenie.

V lete vykonávajú parať a orezávanie zbytočných vetvičiek.

Po zbere jesenné zbery, odstráňte zlé výhonky.

Zalievanie

Chovatelia sa odporúča vykonávať prvé zavlažovanie po zime. V ďalšom zalievaní potrebuje kultúru kvitnúce. Opäť napolá vinič počas tvorby ovocia.

Po troch rokoch rastu v tejto oblasti bude hrozno potrebovať len jedno zavlažovanie: pred prístreškom zimovania.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Počas pristátia v jamke sú hnojivá položené, čo bude mať 3 roky na kŕmenie viniča pre jeho úplný rozvoj. Rastúca kultúra vyžaduje veľa živín.

Pre tento hybrid sú výhodné organické podávače.

Minerálne hnojivá vo forme močoviny, prísady fosforečných draselných bude pripojené.

Zaregistrujte sa v júli. V opačnom prípade sa dozrievanie ovocia spomalí. Outsoistej hnojivá môžu a vôbec bránia tvorbe zadržiavania.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Busty kríky sú schopné odolať mrazom na -25 ° C. Dokonca aj údajné obličky, je možné úplne zrelé a dať vysoký úrodu.

Pri pestovaní hroznovej kultúry v chladných oblastiach budete musieť organizovať prístrešok. Musím byť potrebný južné hrozno, ale len v období ťažkých mrazov na ochranu viniča z mrazu.

Choroby a škodcov

RUSP vysoká odolnosť voči plesňovým ochoreniam. Preložené na body možnosť infikovať Milduy je 2 body. A toľko bodov je expozícia Oidium, šedej hnilobe, koreňovej a plechu Filoxser.

Napriek vysokému obsahu cukru v bobule, nepriťahujú pozornosť OS.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Hrozno sa uchovávajú a toleruje dopravu.

Recenzie Recenzie

Univerzálna škála sčervenania sa úspešne pestuje v ekonomických a priemyselných podmienkach. Je rezistentný voči rôznym vplyvom a nie je pozornej starostlivosti.

Dáva až 78% tort s nasýteným tmavým hroznam. Z ovocia ľahko dostať šťavu, variť džem a kompómy.

Odroda sa pestuje pomocou minima chemických látok a fungicídov.

Lahodné tmavé bobule sú nádherné ako dezert, čerstvé. Z týchto, sladký džem, hroznové zemiaky a kompómy.

Tento hybrid má jednoducho vynikajúce chuť vlastnosti ovocia.

Je to celkom úspešné. Je pestované v dekoratívnych účely: pre bravčeky, arbors.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: