Hrozno Everest

  • Autori: Pavlovsky evgeny Georgiecich
  • Účel: Tabuľka
  • Bery: Tmavo červená fialová
  • Chuť: harmonický
  • Čas dozrievania (filter): Rannestered
  • Čas dozrievania, dni: 115-120
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -22
  • Názvy synonymá: B-12-1
  • Hmotnosť BUCHY, G: 723
  • Typ kvetu: OBOY

Pozrite si všetky charakteristiky

Everest odkazuje na nové hybridné formy hrozna získaného počas súkromného výberu. Vyznačuje sa vysokou toleranciou k typickým ochoreniam, rýchlo zakoreneným, úspešne rozvodmi aj v strednom pruhu Ruska so statkami a inými metódami. A hybrid je známy pod označením B-12-1, niekedy označovaný ako Everest Pavlovsky.

História odstránenia

Hybridný formulár je odvodený Pavlovsky e. G. Pri prechode z hrozna K-81 a Talisman. Výber ľudí priniesol dobré výsledky. Hybrid kombinuje najlepšiu kvalitnú skupinu potešenie a kardinál, ku ktorému patria odrody zdrojov.

Distribúcia geografie

Novinka má celkom rýchlo získal popularitu na Ukrajine. Tu sa už podarilo poskytnúť prvé úrody v priemyselných vinohradoch. V kontexte Ruskej federácie sa ešte stále študovalo, ale už existuje skúsenosť pestovania v regióne Rostov, v Chernozemovi a strednom pruhu.

Popis

Čas dozrievania

Tabuľka Hybrid Everest má stredne hraný vegetačný proces. Zber začne po 115-120 dňoch. V podmienkach subtropickej klímy sú plody úplne dozrievané 3. desaťročím augusta.

Bozk

Hrozno má valcovú kefu alebo vo forme správneho kužeľa. Hustota z bandy sa líši od stredu na vysokú úroveň. Hmotnostný priemer je 723 g, v priaznivých podmienkach dosahuje 1 kg a viac.

Bobule

V priebehu plodovania, struky sú tvorené z veľkých, s hmotnosťou až 12,3 g, bobule s ťažkými elipsoidnými obrysmi. Ako dozrievajú, zadajte fialovú červenú, nasýtenú farbu, vyjadrené biele svetlo.

Chuť

Šťavnaté a mäsité mäso bobuľov má výraznú hustotu. Chuť vlastnosti sú dobré, ale bez špeciálnej sofistikovanosti. Hybrid je zbavený svetlých tónov muškátových tónov, vhodné na náročné čerstvé.

Výnos

Krépum začína 3. rok po pristátí, bez signálovej kefy. S bushom zbierať až 20 kg bobule.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Hrozno Everest

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Hrozno Everest

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Nový hybridný Everest je naklonený na vyhorenie bobule na slnku. Je lepšie zasadiť ho na mierne prondovanej stránke, v regiónoch s teplou klímou, bez zdĺhavých dažďov. Nemali by ste umiestniť mladé kríky na vysoko fúkané miesta, ako aj kde sa nachádza podzemná voda. Hybrid je citlivý na typ pôdy. Vhodné oblasti s neutrálnou kyslosťou, úrodnou.

Pristátie

Pri výbere miesta vykládky sa preferencie uvádzajú miestami pri odstraňovaní z iných rastlín. Medzi krídlami, nechajte najmenej 3 metre. Pre obohatenie pôdy je možné predbežné pristátie Siderátov na mieste pridelené pod vinohradom, pričom jeseň opúšťajúcou zelenou hmotnosťou s pôdou. Everest hrozno root v septembri-októbri, pred nástupom zima. S jarnými pristávacími krídlami sú horšie.

Dosť veľkosti jamy je 0,6 × 0,6 m, jeho spodná odtok. Nad zmesou dreveného popola, zvlhčovania a úrodnej pôdy. Táto kompozícia je pokrytá filmom po dobu 21 dní. Potom sa zdravý stromček s 3 obličkami prenesie do jamy a asi 40 cm dlhé, je posypané svojimi koreňmi Zeme, sú naleje hojne, vložte mulčovať na základni kríka.

Hrozno Everest

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Hrozno Everest

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Hrozno Everest

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Hrozno Everest

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Hrozno Everest

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

V ďalšom pristátí obkladov rastlín nepotrebuje hybrid. Everest má naberanie kvetenstva, opelené nezávisle. Na zväčšenie ovocia sú fauly riedené. Môže pôsobiť ako opeľovač pre iné druhy hrozna.

Orezávanie

Je potrebná normalizácia nákladov. Za to v jesennom období, orezávanie viniča. Nechajte 4 ovocné uniknúť na kríku s 8-10 očami na každom. Práca môžete vykonať po tom, čo zariadenie vynuluje listy. Pružina Vykonajte sanitárne orezávanie, s odstránením suchých a poškodených vetiev. V letnom období je potrebné tenšie, aby ste sa dostali viac ako 2 infloézy o 1 útek.

Zalievanie

Pravidelná vlhkosť je potrebná Everest v prvých 3 rokoch po pristátí. V priebehu sezóny sa odolná vlhkosť vykoná po tvorbe obličiek, pri vytváraní praví a po vytvorení nestály. Voda sa musí v teple, valcovi alebo umelej nádrži. Posledné zavlažovanie sa vykonáva pred prístreškom zimu, s 20-30 litrom vody pre každú rastlinu.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Hrozno Everest

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Hrozno Everest

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Extrakcia ďalších živín má priaznivý vplyv na hojnosť zberu hrozna Everest. Odporúča sa priniesť pod krídlami minerálne aj organické prísady. Ak boli hnojivá zavedené do miesta vykládky, krmivo sa bude vyžadovať len od 3 rokov života. Na jar je potrebné poskytnúť zmesi dusíka, ktoré prispievajú k zrýchleniu vegetácie – roztok močoviny je vhodný v pomere 1: 20. Po ukončení kvitnutia a po vytvorení oblastí sa pripravia fosforové zdroje (superfosfát s potašovou soľou).

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Stratiť potrebuje prístrešok na zimu. Po znížení teplôt pod -22 stupňov Celzia môže rastlina zmraziť a umierať bez dodatočných ochranných opatrení. Prílomte polyetylénovej fólie sa neodporúča. Namiesto toho, oblúky s pozorovateľom sú inštalované vyššie zákopy s viničom.

Choroby a škodcov

Vintage Everest je vysoko odolný voči najbežnejším chorobám. Hybrid sa však odporúča spracovať fungicídy v preventívnych účely. Z impulzného rosy a oidium používajú liek toopaz. Odporúča sa vykonať 3 striekanie – 1 list, po 2 týždňoch od kvitnutia, na jeseň, pred prístreškom a orezávaním. Everest je ukázané acaricídne a insekticídne spracovanie z gallického, levelingu, Paouth Tick.

Hrozno Everest

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

Hrozno Everest> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

Hrozno Everest> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

Hrozno Everest> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

Hrozno Everest> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Bobule tohto hybridu sa vyznačujú dobrou komoditnou, prenosnou, nie príliš náročnou v skladovaní. Odporúča sa ich ponechať na kríku v zväzkoch asi 1 mesiaca, aby sa zabezpečilo dozrievanie.

Recenzie Recenzie

Nový Hybrid Everest sa podarilo získať veľa spätnej väzby od Amateurových časopisov. Treba poznamenať, že všetky deklarované vlastnosti, okrem načasovania starnutia, sú pravdivé. Majitelia kríkov takýchto hrozna si ocenili impozantné veľkosti bobúľ, ich chuťové vlastnosti bez ostrých kontrastov. Zvlášť vyznamenali nedostatok známok silného, ​​zachovanie integrity ovocia v obdobiach dažďov.

Výnos mladého viniča, podľa recenzií, dosahuje 4 kg od kríka. Uvádza sa, že vzhľadom na priemerný obsah cukru bobule nie sú príliš vhodné na vinárstvo. Radšej jesť čerstvé. Pre mínusy je možné pripísať, že povinné stvorenie prístrešia na zimu, bez neho, že rastlina bude len zomrieť.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár