Hrozno KOLOBOK

  • Autori: Pavlovsky E.G.
  • Účel: Tabuľka
  • Bery: Amber
  • Chuť: Muscata
  • Čas dozrievania (filter): Skoro
  • Čas dozrievania, dni: 100-103
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -23
  • Hmotnosť BUCHY, G: 600-700
  • Typ kvetu: OBOY
  • Hustota luny: Hustá, menej často priemerná hustota

Pozrite si všetky charakteristiky

V poslednej dobe, záhradníci sa čoraz viac snažia pestovať atraktívnu odrodu hrozna na ich pozemku. Závod s smiešnym menom KOLOBOK sa vzťahuje na vysoko-výnos, nenáročný, tak ideálny pre začiatočníkov.

História odstránenia

Pavlovsky E. G. bol schopný získať popísanú odrodu po maskoti a muscat červenej kríženej.

Popis

KOLOBOK – Vintage Table. Po dozrievaní môže ovocie stále odkazovať na vinič.

Rastlina je silná, takže väzba.

Čas dozrievania

Dozrievajte hrozna na 100-103 dní. Bolokok teda označuje skoré triedy dozrievania.

Bozk

Široký, kužeľový tvar zväzkov majú vysokú hustotu umiestnenia bobúľ na nich. Hmotnosť jedna je zvyčajne od 600 do 700 gramov.

Bobule

Plody majú atraktívny jantárový odtieň. V nich obsahuje celkové dozrievanie 190-220 g / dm³. Hladina kyslosti pri 6-7 g / dm³.

Koža v hrozna nie je tuk. Vnútri hustého buničiny, ktorá robí crunch, ak sa vykosť hrozna. Hmotnosť jedného boble od 8 do 10 gramov.

Chuť

Tastors odhadujú chuť odrody opísanej ako muškátový oriešok.

Výnos

Rastlina sa počíta do triedy vysoko výnosov.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Na pestovanie tohto hrozna sú vhodné všetky regióny s teplotou + 15 … 40 stupňov Celzia. Mäkká zima, malá vlhkosť a kontrolovaný počet ročných zrážok – to sú podmienky potrebné hrozno KOLOBOK.

Riešenie, kde sa zasadiť vinič, stojí za to zvoliť slnečný graf. Ak nie je takýto miesto v záhrade, môžete použiť možnosť, keď slnko zapne závod v dopoludňajších hodinách. Ak je v poludnie malý tieň, neovplyvní rast.

Hrozno Kolobok môže rásť v rôznych pôdach. Špecialisti odporúčajú určite, aby pred začatím pristátia držali test pH. Táto rastlina uprednostňuje rozsah RN medzi 5,5 a 7.0. V prípade, že sa úroveň nezhoduje s potrebným, použite kyslé alebo alkalické roztoky na zmenu pH zodpovedajúcim spôsobom.

Môžete si vybrať piesočnatý, hlinitý a dokonca dobre vypustený alebo choglock. Pôda musí obsahovať dostatočné množstvo organických látok na splnenie nutričných potrieb tejto rastliny.

Pristátie

Vzdialenosť medzi krídlami aspoň 2.5 metrov, je to veľmi potrebné pre normálnu tvorbu a vývoj koreňového systému.

Pred výsadbou viniča s holými koreňmi je potrebné nasiaknuť výsadbu materiálu vo vode asi 3-4 hodiny. Pre každý krík je otvor zakopáva 40 cm široký a hĺbku toho istého. Potom je rastlina umiestnená a naplní jamu po dobu asi 10 cm vrstvy pôdy, je dobré RAM, aby sa odstránili vzduchové vrecká a vodu.

Hrozno Kolobok Mulching nie je vždy odporúčané, len v suchých oblastiach.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Na Kolobke počas obdobia kvitnutia sa vytvoria kvety oboch pohlaví, takže nie je potrebné ďalšie opelenie.

Orezávanie

Pretože bunker je stripované krídlo, pravidelne sa odrezáva. Na viniči od 4 do 6 očí.

Zalievanie

Kolobok nie je ventilátorom lejacích dažďov alebo konštantného zavlažovania. Najlepšie je použiť odkvapkávať zavlažovanie na root raz týždenne pre mladú rastlinu a v prípade potreby pre dospelých. Kotva pôdy povedie k plesňovým porážkam.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Pôda poskytne hroznové vinič potrebné živiny na rast, takže je potrebná dobre odvodená pôda. Prvý rok je čas ruženec lopty, takže môžete veľkoryso zaviesť hnojivá s vysokou nadmorskou výškou, ale len v kontrolovaných množstvách. Keď je sedenie zakorenené, zníži sa množstvo dusíka a inak sa lístie vyvíja lepšie ako ovocie.

V budúcnosti, hnojivá prispievajú podľa potreby, keď pH pôdy vykazovalo nedostatok živín, alebo rastlina neprerušuje rast v raste.

Pri výrobe živín sa odporúča rozdeliť 6 centimetrov okolo viniča, ale nie pod koreňom.

Pod hroznovými viničmi je potrebné zabrániť rastu tráv, pretože to nielenže berie mikropodniky a makroprinácie, ale aj vlhkosť.

Nie je to zlé možnosti na kŕmenie, sú považované za kravský obkradnutý hnoj, vták vrh, popol, dolomitová múka. Vápno môže pomôcť zmeniť pH pôdy a aby bolo neutrálne. Ale stojí za to šesť mesiacov pred hroznovým pristátím a výhodne na rok.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Opísaná odroda mrazu odolnosť všetkých -23 stupňov Celzia. A to znamená, že v zime je nevyhnutne odstránený z mreží a je pokrytý snack alebo špeciálnym materiálom.

Choroby a škodcov

Kolobok demonštruje strednú odolnosť voči hubovým léziám. Ak chcete hovoriť špeciálne o plesni, tento obrázok je na úrovni 3.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Hrozno môže byť uložené v chladničke a je ľahko prepravovaná, zatiaľ čo zachováva vonkajšiu atraktívnosť ovocia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár