Hrozno oscar

  • Autori: Karpushev Andrey Viktorovich
  • Účel: Tabuľka
  • Bery: Raspberry
  • Chuť: harmonický
  • Čas dozrievania (filter): Rannestered
  • Čas dozrievania, dni: 110-115
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -22
  • Hmotnosť BUCHY, G: 479
  • Typ kvetu: Funkčne ženy
  • Smútok: Nie

Pozrite si všetky charakteristiky

Oscar hybridná odroda je obľúbená u ruských záhradníkov nielen. To je dobrý hroznový, nenáročný v kultivácii, zatiaľ čo má vysoký výnos.

História odstránenia

Vzhľad Oscara, musíme byť povinní výber Carpushev. V.

Distribúcia geografie

Distribuované na väčšie územie našej krajiny.

Popis

Ak hovoríme o vymenovaní hrozna, potom je to určite výhľad na stôl.

Kvety sú vytvorené na kríkoch funkčne samíc. Rastlina má nadpriemerný výkon. Z vytvorených výhonkov plodia až 90%.

Približne 3 kvetenstvo sa objaví na každom výstrele. Normalizácia tejto odrody.

Čas dozrievania

Od chvíle boli obličky vytvorené na závode a 110-115 dní prechádza pred zberom. Oscar sa vzťahujú na stupne predčasného strediska na zrenie. Zbierať zrelé, lahodné bobule môžu už v polovici augusta.

Bozk

Cylindroconic Clusters vážia v priemere 479 gramov. Ich hustota závisí od kvality opelenia.

Jednou z výhod Oscar je nedostatok sily.

Bobule

Bobule majú atraktívny malinový. Pokožka strednej hustoty. Vyberte Oscar a pre mäsovú buničinu.

Ovocie majú centrum alebo rozšírený tvar. Hmotnosť každého fetálu 10.9 gramov. Ak hovoríme o veľkostiach, potom je 50 mm, takže sú považované za veľké.

Na plodoch je vosk.

Chuť

Hrozno má úžasný harmonický vkus. Sahara v ovocí 180 g / dm³.

Výnos

Oscarová odroda označuje vysoko výnos.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Práve preto, že Oscar má ženský typ kvetu, reaguje dobre na gibberllinovej kyseliny. Ak sa používa, ovocie sú mierne predĺžené, hrúbka sa stáva rovnomernejšou, kosť zmizne a čas dozrievania sa skracuje.

Hlavnou radou záhradníka je dodržiavať podiel. Ak je toto pravidlo zanedbané, pozitívny účinok kyseliny je nahradený negatívnym: bobule sú strašidelné, ovocie tuhne. Dosť 20 mg na liter.

Pristátie

Pristátie sa vykonáva rovnakým spôsobom ako pri výsadbe akéhokoľvek iného hrozna. Veľkosti jamiek 1х1 meter, hĺbka ponornej sedny 30 cm. Môžete dať hnojivo jamu na dno, pomôžu závodu v prvom roku života.

Odvodnenie musí byť vytvorené, ak podzemná voda stúpajúca blízko povrchu. Prebytočná vlhkosť Oscar nemá rád väčšinu ostatných odrôd hrozna.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Vzhľadom k tomu, že na víno Oscar je vytvorený len ženský typ typu kvetov, vyžaduje sa opelenie.

Orezávanie

Prerezávanie – dôležitá starostlivosť o rastliny. Na úniku od 6 do 8 obličiek. Ak je odroda preťažená, potom sa čas dozrievania zvyšuje, bobule strácajú svoju účasť, prejavuje sa zlá set.

Zalievanie

S veľkým suchom hrozna. Ale stojí za to opustiť nadmerné hydratačné pôdy v priebehu obdobia, keď sprenie bobúľ. Dôsledkom dávkovania bude praskanie ovocia. Keď sú bobule už zrelé, veľké množstvo vody už nie je desivé.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Jar, aby dusíkaté hnojivá, pomáhajú rastlinnému získaniu zelených. Po zbere ovocie sa hnojivo s fosforu a draslíkom zavádza do zeme.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Oscar Frostový odpor je -22 stupňov Celzia. Ale stále je potrebné. Môžete použiť sveter materiály, napríklad Mac. Ušetrí sa z mrazu a udržiava si požadované množstvo vlhkosti v pôde.

Choroby a škodcov

Napriek tomu, že stupeň je odolná voči škodcom a chorobám na úrovni 3.5-4 bodov, profesionáli sa vždy odporúča, aby vykonávali profylaktickú liečbu kríkov v pružnej vlasovej vápencom alebo medi vitriol.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Aj keď zväzky hrozna nezhromažďujú okamžite, budú mať dlhú dobu na kríkoch, nestrácajú svoj komoditný typ. Dobré ovocie sú prepravované a uložené na sklade, zatiaľ čo sú zhodné s teplotným režimom.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: