Hrozno Rambo

  • Autori: KALUGIN B.M., Ukrajina
  • Účel: Tabuľka
  • Bery: tmavo fialová
  • Chuť: harmonický
  • Čas dozrievania (filter): Skoro
  • Čas dozrievania, dni: 105-110
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -23
  • Hmotnosť BUCHY, G: 700-1200
  • Typ kvetu: OBOY
  • Smútok: Nie

Pozrite si všetky charakteristiky

Rambo Grapes (RAMBO) – relatívne nový stôl, sľubný pre priemyselné ihrisko a pestovanie trhu.

História odstránenia

Rambo – Hroznová kultúra tabuľky triedy hybridnej formy súkromného výberu KALUGINA IN. M. Výrobok z ukrajinskej vinice sa objavil prechodom odrôd Mascot X je skvelý. V roku 2013 bol Seedman vysadený semenami na súkromnom výbere Viktora Mikhailovich. Z tejto kombinácie odrôd sa vytvorilo niekoľko sľubných tmavých bobuľových foriem, vrátane čierneho kryštálu, Alvika, Messenger, Matadoru a Rembo. Všetky z nich sú stále testované, ale demonštrujú dobré výsledky z väčšiny hrozna. Rembo – jedna z mála hybridov Kalugina, ktorej rodičovský pár je známy. V súčasnej dobe, hybridný tvar hrozna Rambo študoval, že nie je na konci, charakteristiky sú uvedené predbežné a vyžadujú objasnenie. Ale forma si určite zaslúži pozornosť, najmä preto, že jeho podobnosť s odrodou. V rovnakom čase Rambo dozrieva takmer 10 dní skôr.

Hybridný formulár je s menám legendárneho filmu Johna Rambo z radu amerických filmov s rovnakým názvom. Rozdiel spočíva len v pravopisu názvu hybridu v pôvodnom preklade do ruštiny.

Popis

Kríky rozlišujú aktívny rast a vinič – dobré starnutie. Frekvencia výhonkov sa oslavuje ako dosť vysoké. Dobrý potenciál výnosov.

Čas dozrievania

Stupeň dáva plodinu čo najskôr v porovnaní so zvyškom včasného hrozna kultúr. Tvrdí, že tvorca hybridnej chirurgie dozrievania – nejakým spôsobom preháňaním, ale môže byť považovaný za skoro. Vegetačné obdobie je 105-110 dní. Prívod tepla oblasti a zaťaženie krídla ovplyvňuje dozrievanie.

Bozk

Odlišný s formou valca so strednou hustotou, mierne voľné. Kefa váži od 700 do 1200 g. Rembo je obdarený mnohými príznakmi rodičovskej triedy, ktorá je pozitívna, najmä veľkosť zväzkov. Ak chcete získať veľké kefy, je potrebné hromadiť trvalky, takže na mladých rastlinách kratšia z malej veľkosti.

Bobule

Tmavo fialová ovocná farba, rozšírená, oválna (ovoid). Bobule sú veľké, s hmotnosťou do 21,6 g.

Chuť

Dužina je veľmi šťavnatá a hustá, trochu chrumkavá na zuboch. Koža nie je veľmi jemná, ale jedla. Obsah cukru vysoko. Chuť je harmonická, s príjemnou odrodovou chuťou. Bobule môžu na dlhú dobu zavesiť na kríku bez straty chuti.

Výnos

Vysoko výnosný stupeň. Plodina zvyčajne dozrieva do polovice augusta v závislosti od klimatických podmienok každej konkrétnej oblasti.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Starostlivosť o hybridnú formu sa nelíši v niektorých špeciálnych nuanciách. Je však potrebné dodržiavať určité pravidlá a dodržiavať agrotechnické podmienky.

Pristátie

Vhodné čas na pristátie – od marca do mája a od septembra do októbra. Pre kríky je miesto určené, kde slnečné lúče dobre prenikajú a nefúkajú cez vetry. Odroda dáva preferencie chernozem a slabo kyslých pôd. Po pristátí, rastlina zažíva stres a potrebuje podporu vo forme postreku biostimulantom: HB-101, „chitosan bio“ s kyselinou jantárnou.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Kvitnúce v hroznovej kultúre obroat, ktorý je garantom dobrej opelenia, dokonca veľkorysý v lete a v malých včelárstve na mieste.

Orezávanie

Orezávanie viniča – až 10 očí. Po jeseň orezávanie sú všetky padlé listy a vinič vyčistiť. Je potrebné zabrániť pravdepodobnostnej infekcii kultúry.

Zalievanie

Skoré chybné odrody potrebuje povinné zavlažovanie na jar a jeseň. Dva zalievanie krovia pod koreňom s troj-okrúhlym uvoľnením pôdy za sezónu. Prvé nabíjanie sa uskutočňuje počas opuchu opuchu, paralelne s podávaním dusíka; Druhý – pred kvitnutím, s komplexnou kompozíciou hnojív s stopovými prvkami. Ak chcete zachovať vlhkosť v pôde a aby sa zabránilo prehriatiu koreňov, je žiaduce zaviesť do hydrogélovej pôdy.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Pred nástupom, odporúča sa namočiť koreňový systém mladých sadeníc v kvapalnom stimulovaní tvorby koreňa. Na tento účel môžete použiť „Kornvin“, „koreň super“ alebo „heteroacexín“. Vhodné je pridať hnojivá počas procesu pristátia. Komplexné trvanlivé prípravky – Bio Master, Osmokat, „Sweet Garapes“ – je potrebné zaviesť spolu s organickým: kravou, „Horská sila“, Humát draslík.

V lete, kultúra potrebuje listové kŕmenie drogy „zirkón“, „eopin“ a t. Ns.

Výsledok jesene, kompozície fosforu-potaš sú potrebné: dvojité superfosfátové hnojivo, jeseň príprava, monokálny fosfát.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Odoláva poklesu teploty vzduchu na -23 ° C. V zime chráni víno z mrazu len útočisko, najmä v prvých dvoch rokoch života kultúry.

Choroby a škodcov

V hybridnej forme Rambosu, priemerná citlivosť na choroby. Budeme potrebovať štandardné fungicídy na spracovanie proti plesni a oidium. Výpočtová meď má vhodnú akciu proti plesňom (pri 4-5 listoch) v období pred kvitnutím, po tom a mesiac neskôr. Dobre ukázať sami „Ridomil Gold“ a „Falcon“.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Prepravovateľnosť v hrozna Rambo odrody dostatočne vysoké. V procese skladovania v chladnom, suchom a tmavom sa kôra neprekrýva.

Recenzie Recenzie

Tvar hrozna sa vzťahuje na trh. Kupujúci platia vysokú pozornosť krásnym veľkým klastrom a veľkým plodom predĺženého tvaru nasýtenej fialovej farby.

Napriek relatívne vysokému obsahu cukru (18%) nie sú nápravy a hrubé bobule napadnuté, nepozoruje sa praskanie.

Hlavným vymenovaním plodiny je jeho čerstvá spotreba. Tesné mäso vhodné na varenie džem, kompómy, uhorky a marinácie. V nakladanom stave sú ovocie trochu horšie ako olivy. Toto je vynikajúca verzia snack pre slávnostnú tabuľku v čerstvom a spracovaní.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár