Hruška

  • Autori: Chelyabinsk
  • Hmotnosť plodu, g: 100-120
  • Načasovanie dozrievania: Jeseň
  • Trvanie odstránenia ovocia: v októbri
  • Účel: Univerzálny
  • Typ rastu: Pamätník
  • Výnos: Vysoká
  • Výška, M: Až 3,5-4
  • Koruna: SEMIRASKIDOY
  • Formulár: zaoblený, hruškový tvar

Pozrite si všetky charakteristiky

Rozmanitosť hrušiek je bohatá, umožní prijímať dobrú úrodu, tak veľmi populárne so záhradkami. Rôzne je považované za nenáročné a odolné voči negatívnym vplyvom na životné prostredie.

Popis odrôd

Tieto ovocné stromy sú priemerné. Výška dospelej rastliny je až 3,5-4 metre. Koruna v vegetačnom semiradisku. Priemer úmrtnosti.

Ovocná charakteristika

Zrelé ovocie majú hruškovitú alebo zaoblenú formu. Hmotnosť jedného plodu môže dosiahnuť asi 100-120 gramov. Veľkosti v dozrievaných hruškách.

Hlavná farba je žltá zelená. Circus Color Red-Pink. Počas odnímateľnej zrelosti bude mať ovocie zelené. Majú skôr šťavnaté a jemné. Jej farba je ľahká krém. Koža na nich je tenká stredná hustota, je to absolútne hladké a oxid hlinité. Trvanie uskladnenia roztrhaného ovocia je až tri mesiace.

Chuť vlastnosti

Staršie hrušky tejto odrody majú príjemnú sladkú chuť bez patentu. Okrem toho majú výraznú vôňu.

Dozrievanie a plodenie

Hrubka bohatá patrí do jesenných odrôd. Termíny odstraňovania ovocia sa vyskytujú v októbri. V tomto prípade sa môžu použiť ihneď po odstránení zo stromov. Frekvencia plodovania z tohto druhu je pravidelná.

Výnos

Bohatá Hruška má vysokú úroveň výnosu. Z jedného stromu je možné zozbierať na sezónu na 40-50 kilogramov zrelého ovocia. Rôzne prináša rohovú zber ročne.

Pristátie

Pri pristátí je potrebné ponechať voľný priestor medzi rastlinami. V tomto prípade by sa malo vykonať vzdialenosť 3,5-4 metrov. Medzi riadkami je tiež stojí za to ponechať asi 5-6 metrov.

Pestovanie a starostlivosť

Výsadba tejto rôznych hrušiek odporúčaných na dobre osvetlenom a vyvýšenom mieste na pozemku. Postupom času, koreňový systém takejto ovocnej kultúry začne aktívne rásť a stať sa mocným. Ak sú pôdne vody v blízkosti takýchto stromov, potom prudko zvýšiť riziko straty hrušky v dôsledku mrknutia koreňového systému.

Táto odroda je čiastočne bez voľného, ​​takže sa odporúča zasadiť rôzne obdobie kvitnutia. Budú pôsobiť ako opeliari.

Pôda na výsadbu tejto odrody musí byť nevyhnutne ako úrodná. Najlepšia možnosť bude vypustená pôda. V pristátnej studne by mali okamžite urobiť rašelistý a humus. Hrubičky bohaté prefekty krajiny. Pri pristávacích jamoch môžete pred-pridať trochu ílu. Ako hnojivá, môžete tiež okamžite urobiť potash soli a superfosfát.

Wells pre túto kultúru stojí za prípravu vopred. Čerpadlá vrecká hĺbka od 60 ctimetrov. Ich priemer by mal byť asi jeden meter. V strede každej digitálnej diery bude potrebné pevne poraziť počet, bude zaspávať Zem zmiešanú s organickými hnojivami.

Smerovanie bezprostredne pred pristátím je lepšie zaobchádzať v riešení so špeciálnym stimulátorom rastu. A môžete použiť dezinfekčné drogy, ktoré zabraňujú rozvoju rôznych kultúrnych ochorení.

Pôda by mala byť dobre tvarovaná nohami, takže výsledný malý holmik s PEG v strede. Potom sa na vrchole takého šmýkadla umiestni mladé sadenice, jeho koreňový systém je úhľadne umiestnený na svahoch Holloch. Padajúce zaspávanie vegetácie, je dôležité nie ponoriť krk koreňa. Bude musieť zostať nad povrchom zeme. V opačnom prípade môže závod len zomrieť.

Saidlá musia byť viazané na kolík na niekoľkých miestach, takže nie sú deformované pod vplyvom silného vetra. Pod každým vysadeným stromom je potrebné naliať 20-30 litrov čistého vody. A môžete súčasne pridať nejaké vápno. To vám umožní zabrániť rozvoju rôznych chorôb na kultúru.

Odporúča sa zemitý kruh v blízkosti rastliny. Urob to tak, že pôda zostáva vlhká čo najviac. Ak to chcete urobiť, môžete použiť slamu, pilinu a humus.

V budúcnosti budú rastliny potrebovať pravidelné uvoľnenie Zeme, bohaté zavlažovanie, robiť nutričné ​​hnojivá. A tiež nemôžete zabúdať na preventívne opatrenia proti rôznym škodcom a chorobám.

S nástupom jarného obdobia je najlepšie urobiť organické kŕmenie a komplexné minerálne hnojivá. Často používali amónium nithert alebo močoviny.

Zakladanie by sa mali vykonávať len v určitých obdobiach: v máji, v období rozpúšťania obličiek, v júni týždenne po skončení kvitnutia, začiatkom júna, ako aj v septembri počas krídla pádu.

Zavlažovanie Potrebujete valcový kruh. Na jednom strome opustí približne 7 vedier s vodou. Každých 5 rokov bude musieť hruška omladiť. Pre toto, staré a choré pobočky sú rezané. Tento postup sa odporúča vykonávať na začiatku letného obdobia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár