Hruška jeseň susov (veľký susov)

  • Autori: Sousse B.A.
  • Rok predpokladov: 2001
  • Hmotnosť plodu, g: 200
  • Načasovanie dozrievania: Koncom septembra
  • Účel: Čerstvá forma
  • Typ rastu: Pamätník
  • Výnos: Vysoká
  • Koruna: sférická, stredná cena
  • Epishers: Slabosť, silná, hrubá, s krátkymi medzinami (typ „Spur“), so zelenou žltou maľbou
  • Formulár: zaoblené

Pozrite si všetky charakteristiky

Ovocie nie sú len lahodnou pochúťkou, ale sú tiež veľmi užitočné pre telo. Komplex sťažoval vitamíny nebudú porovnávať žiadne prísady. Hruška jesene Susov má nielen príjemnú chuť, ale tiež bohatý na vitamíny a užitočné stopové prvky.

História odstránenia

Rozvoj kultúry začal v roku 1995 v obci mesta Moskva. Obsah šľachtiteľa bol sousse v. A. Po absolvovaní platovej triedy sa v roku 2001 mohlo používať. Doteraz neexistujú žiadne informácie o tom, ktoré odrody boli vybrané pre rodičovský pár.

Hruška jeseň Susov je stále známa pod iným názvom – veľký susov. Navrhnuté na pestovanie v centrálnom regióne. Ale mnohí záhradníci pestujú kultúru a chladnejšie klimatické podmienky.

Popis odrôd

Strom označuje priemerný typ. Výška trupu spolu s korunou dosiahne len 5 m. Cvrone strednej hustoty, tvarovaných v tvare. Ale Dácky môžu tvoriť pobočky, ako to bude vhodné.

Ukladanie zeleného žltej, slabosti, silného a hrubého, s krátkymi interbami. Ako starnutie, je to triasť a stmaviť. Sám kmeň stromu tmavohnedého tieňa.

Vajcia v tvare vajec, tmavo zelená, matná. Nervát vyzerá dobre na plechu.

Biele púčiky, veľké, s príjemnou arómou. Kvitnúce spadá do júna.

Medzi výhody najčastejšie prideľujú dobrú zimnú ťažnosť a odolnosť voči plesňovým ochoreniam (napríklad heslo). Odroda s vhodnou starostlivosťou dobre ovocie. Hrušky majú dlhú životnosť.

Ovocná charakteristika

Ovocie sú veľké, v tvare zaoblené, hrušky v tvare. Hmotnosť hrušiek v priemere je 200 g. Sú vytvorené na hrubom a krátkom ovocí. Farba ovocia je zelenožltá, malé červenanie sa objavuje s plným zrením.

Tavenina hustá, krémová farba. Vnútri semien sú tvorené. Semená sú veľké, ale ich málo.

Chuť vlastnosti

Vôňa v ovocí je slabá. Vhodné na spotrebu v čerstvej forme, na konzervovanie a kompóty.

Tam je kyslá sladká chuť. Odhad ochutnávky sa pohybuje medzi 4 a 4,8 bodmi.

Dozrievanie a plodnenie

Pokiaľ ide o zrenie, kultúra sa vzťahuje na neskorné druhé odrody. Prvé plodnenie je 7 rokov po pristátí v zemi. Výročná forma zberu.

Výnos

Existuje vysoký výnos. Plody môžu byť uložené na suchom mieste pri teplote + 5 ° C do decembra.

Rastúce regióny

Spočiatku bola trieda odvodená na pestovanie v regióne Moskvy a centrálnej časti Ruska, pretože kultúra je upravená na takéto poveternostné podmienky. Túto rastlinu tiež rastie mnoho záhradníkov zo sibírskych a uralských regiónov.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

V ďalšom opeľovaní hrušky nie je potrebná jeseň Susov. Ale pre dobrý výnos niektorí záhradníci odporúčajú reverzibilné púčiky. Pre operátory sú odrody vybrané s rovnakým časom bloom.

Pristátie

Hruška jeseň Susov má odpor mrazu, toľko dačiek uprednostňuje rast kultúry na jeseň. Koniec koncov, v tomto čase je pokles hmyzovej aktivity a nie tak horúce počasie. Existuje zvýšená vlhkosť, ktorá bude priaznivá na pozorovanie rastliny. Treba však zapamätať si, že stupeň je určený na pestovanie v centrálnej časti Ruska alebo na juhu, takže v severných častiach krajiny je najlepšie zapojiť sa do pádu na jar.

Vybraný pozemok stojí za to pripraviť vopred. Mal by byť chránený pred vetrom, rovnako ako dobre osvetlené slnkom. Pôda je zvolená slabo kyslá, veľmi voľná a bohatá na minerály. Ak na stránkach prevláda ílu, je možné ho úplne odstrániť.

Otvor by mal byť v priemere od 70 do 90 cm a hĺbka je lepšie robiť asi 1 m alebo trochu viac. V spodnej časti je potrebné inštalovať drenážne systém na ochranu koreňov z podzemnej vody. Vybraná plocha môže byť umiestnená na malom kopci.

Pestovanie a starostlivosť

Starostlivosť o hrušku na jeseň Susov nevyžaduje žiadne náklady. Najčastejšie je rozdelený na kroky súvisiace s určitou sezónou.

Letná údržba je v pravidelnom dreve. Postup sa vykonáva večer, keď nie je slnko tak aktívne, a vzduch sa stane chladnejšími. V priemere by mala mať rastlina od 30 litrov vody. Nepodávajte rozbitie pobočiek. Je potrebné, aby sa vetvy ovocia dostali čo najviac svetlo.

Na jeseň po zbere, príprava na zimovanie. Barrel Beat na prvé dolné vetvy. Potom sa kôra spracováva z hmyzích škodcov, takže nemôžu byť ohromení v ňom. Pred prvým snehom je pôda okolo stromu hojne rozliata, a potom všetko zaspí mulčovanie.

Mladé sadenice môžu byť skryté a burlap. A dospelé rastliny musia byť zabezpečené z hlodavcov. Na tento účel je trup navíja s hustou látkou, ktorá je špecificky impregnovaná nástrojom, ktorý vystrašuje hlodavce.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár