Hruška nosiča

 • Autori: Výber Inštitútu Farreland of Bielorusko
 • Sa objavili pri prekročení: Bieloruština neskoro X (Berre sivá X riadne je Ostseyskaya) X Olej
 • Názvy synonymá: Pyrus communis zaveya
 • Hmotnosť plodu, g: 180-250
 • Načasovanie dozrievania: Zima
 • Trvanie odstránenia ovocia: bližšie k stredu jesene
 • Účel: Tabuľka, Kompaľovanie kompónov, prípravu sušených plodov
 • Typ rastu: Pamätník
 • Výnos: Vysoká
 • Prepravovateľnosť: Dobré

Pozrite si všetky charakteristiky

Takže nezvyčajné meno hrušky skladu môže očariť mnoho ľudí. Je však dôležité zistiť, čo stojí za to kultúra. A preto pred začiatkom záhradnej práce je potrebné zbierať a analyzovať objektívne informácie.

História odstránenia

Hruška krvi vytvorenej v Bielorusku. A autorstvo projektu patrí do miestnej inštitúcie pestovania ovocia. Na získanie kultúry, použité bieloruské neskoro a ropy. Oficiálne synonymné meno – Pyrus Communis Zaveya.

Popis odrôd

Hruška krvavá sa vzťahuje na počet odrôd stolov. Vytvára priemer (dosiahnutie 4 m) stromov. Crohni s ich formou sa podobá pyramídu. Ľahké hnedé výhonky susedí s lesklými malými lístkami natretými v tmavej smaragdovej farbe. V kvetenstve sa zbierajú od 4 do 6 bielych kvetov, bez terénu a líšia sa hladkým okrajom.

Ovocná charakteristika

Zvyčajná hmotnosť ovocia z tejto odrody sa pohybuje od 180 do 250 g. Vo forme sú blízke skráteného kužeľa. Toto sú veľké plody so zelenou farbou dominanciou. S plným dozrievaním sa dosiahne zlatá farba. Udržujte zozbieraný zber môže byť až šesť mesiacov.

Chuť vlastnosti

Telo mušty šťavnatého. Oficiálny opis tiež zdôrazňuje oilotovanosť jeho ovocia. Biela zelená hlavná časť hrušky je charakterizovaná sladkou a sladkou chuťou. Niekoľko kazí dojem len tenký, ale relatívne silná kôra. Celkový počet ochranných stupňov – 4,8 bodov; Plodina sa používa na prípravu kompónov a sušených plodov.

Dozrievanie a plodnenie

Cheriy je klasifikovaný ako obyčajná zimná hruška. Zbierať plody začínajú v prvej polovici jesene. Vo väčšine regiónov je však toto obdobie bližšie k jej stredu. Predpokladá sa, že hrušky z spokojnosti sa dosiahne v januári a februári. Prvá kolekcia sa vyskytuje na 3 alebo 4 rokoch vývoja po pristátí av budúcnosti môže byť zber pravidelne.

Výnos

Z hľadiska produktivity je tento strom veľmi dobrý. Nosič je schopný dať až 50 kg plodov na 1 rastlín. TRUE, tento výsledok sa dosiahne len s priaznivým počasím a extrémne dôkladným agrotechnológiou. Ale nie je nič neočakávané, pretože tie sú rovnaké požiadavky a iné kultúry. Je tiež užitočné zdôrazniť, že zozbierané hrušky môžu byť prepravované bez problémov.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Krv je úplne bez seba. Pre operáciu je potrebné pristáť:

 • Obľúbené clappa;

 • Berumber Yakovleva;

 • Meshematika.

Pristátie

Na jar je potrebné zasadiť takú hrušku, keď sa pôda úplne zahrieva. Toto obdobie je každý rok, a preto neexistujú žiadne univerzálne odporúčania. Jesenné pristátie sa vykonáva asi za 20 dní pred nástupom mrazov. Je vhodnejšie, aby sa semenádlo okamžite nerozpustí obličky, na rozdiel od vývoja koreňového komplexu. Prípravné opatrenia na pádenie všeobecne sú tradičné pre hrušky.

Pestovanie a starostlivosť

Mladé hovädzie stromy by mali byť voda s použitím 20 litrov vody týždenne. Potom prejdite na zalievanie, pretože povrch pôdy je vyčerpaný. Pri pristátí do dostatočnej podzemnej pôdy v prvom roku, krmivo nebude potrebovať. Potom v jarných dusíkatých látkach, v kvitnutí a plodovaní – nitroamhos. Keď je zber zostavený, stromy kŕmia fosfor a draslík.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Nebezpečenstvo porážky ako párové a plesňové infekcie relatívne malé. Ak ohniská porážky páru vznikla, je potrebné bojovať s „Horusom“ alebo mangánom. Nebezpečná a monilióza. Dôležitým opatrením jeho včasnej prevencie je bieliaci trup. Vo všeobecnosti, s racionálnym poľnohospodárskym inžinierstvom, je možné vyhnúť sa charakteristické problémy v 70% prípadov.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Je oficiálne uvádza, že stupeň je vhodný pre oblasti s nestabilným klimatickým režimom. Zároveň sa zdôrazňujú vysoko odolné rastliny. Odolnosť voči suchu – aj na slušnej úrovni. Požiadavky na výber pôdy sa nelíšia od žiadostí iných odrôd.

Recenzie Recenzie

Mnohí záhradníci úspešne rastú na dlhú dobu. Táto odroda sa považuje za nenáročný, nefunguje zvyčajne organizovať prístrešky na zimu. S výhradou pravidiel starostlivosti o dosiahnutie slušnej úrody je jednoduché. Zároveň však nepozornosť a nepresnosť môže vytvoriť veľké problémy. Všeobecne platí, že rastlina sa odporúča široko.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: