Hruška Nový rok

  • Názvy synonymá: Novoročná zima
  • Hmotnosť plodu, g: Až do 160
  • Typ rastu: Pamätník
  • Výnos: Vysoká
  • Výška, M: Až 5-6
  • Koruna: Opravedlnený
  • Formulár: v tvare hrušky
  • Maľovanie ovocia: zeleno-olivový, s malinovým červenaním
  • Mäso : šťavnaté
  • Chuť: Sour-Sweet

Pozrite si všetky charakteristiky

Zimné odrody Pears Veľmi vysoko ocenený záhradkári. Koniec koncov, ovocie z takýchto stromov sú nielen veľmi chutné, ale majú aj vynikajúce chovu. Vynikajúci zástupca zimných hrušiek – Nový rok. Vlastnosti takejto závodu budú užitočné naučiť sa tých, ktorí plánujú zber zberu v chladnom období roka.

Popis odrôd

Nový rok je výsledkom práce bryansk chovateľov. Rastlina bola získaná v roku 2016 a od tej doby získala obrovskú popularitu medzi dacifics z celej krajiny. Strom strednej triedy dosiahne výšku 5-6 metrov, má slabú korunu. Kôra sa rozlišuje tmavosivým tónom; ona je hrubá na dotyk. Hnedé vetvy, majú arc tvar, dospelý je slabý. Lístie má nasýtenú smaragdovú farbu, v kolo tvaru, okraje mierne zvlnené.

Ovocná charakteristika

Opísaná škála zimnej hrušky má plody tvaru hrušky a s veľkosťou nadpriemerná. Hmotnosť jednej hrušky je až 160 gramov. Farba ovocia olivovo zelenej, a tiež na každom z nich je lahodná malina červenať. Koža je skôr hrubá. Kamery so semenami sa nelíšia vo veľkých veľkostiach.

Chuť vlastnosti

Pod hustou a hrubou kožou nového roka skryla šťavnaté biele telo, s nasýtenou arómou. Hrušky majú kyslú sladkú chuť, ktorá už hodnotila mnoho záhradníkov. Túto chuť si môžete vychutnať do 90 dní po zbere – presne toľko môže ísť zrelé ovocie odrody.

Dozrievanie a plodnenie

Nový rok začína ovocie hneď, ako má 5 rokov. Rastlina patrí k kultúram s priemerným zrenia. Spätná splatnosť, ktorú dosahuje do konca septembra alebo v polovici októbra. Zároveň môžete zbierať plodiny.

Výnos

Toto číslo opísaného stromu je veľmi vysoké. So vhodnou agrotechnológiou bude možné zbierať asi 60 kilogramov hrušiek. Ovocná kultúra ročne.

Rastúce regióny

Nový rok sa dobre cíti dobre na Ďalekom východe, v strednom pruhu krajiny, v URAL, v regióne Moskvy. V južných regiónoch však ukazovatele výnosov nespadá.

Pristátie

Hruška opísanej odrody môže byť vysadená na jar a jeseň. Ak sa pristátie vykonáva na jar, potom si vyberte načasovanie z 3 desaťročí od apríla do 3 dekády mája. Ak je to jeseň, potom závod stojí z 2 desaťročí septembra na 2 desaťročie októbra. Pozemok pre pristátie by mal byť slnečný. Optimálne, ak hruška rastie na južnej strane. Ako aj kultúra nebude tolerovať v blízkosti podzemnej vody.

Jamy na pristátie musia mať parametre v 75x75x75 centimetrov. Spodná vrstva – drenáž, potom výživné pôdy. Zem určite oplodňuje popol a superfosfát (200 a 250 gramov). V centre sú kolíky o meradlo. Počas pristátia je potrebné starať sa a že koreňový krk má byť uzavretý so Zemou.

Pestovanie a starostlivosť

Novoročná hruška nebude vyžadovať veľké časové výdavky od záhradníka. Hlavným bodom je zalievanie. Jednoducho zasadené vzorky sú zavlažované týždenne, ale dospelé stromy sú dosť a raz mesačne. 30 dní pred zastavením úrody zavlažovania. Posledná dávka sa rovná 5 vodných lopatík. Ak je rastlina staršia ako 5 rokov, vezmite aspoň 6 vedier. V poslednom mesiaci jesene sa vykonáva zalievanie vlhkosti.

Dôležité sú aj kŕmenie tejto odrody. Pre jednu sezónu musíte urobiť hnojivá aspoň 5 krát. Zároveň by sa mali striedať organické a minerálne hnojivá.

Povinné a orezávanie. Stojí to, keď vzduch zahreje aspoň 5 stupňov tepla. Stonky by mali byť rezané tak, aby sa zaznamenala zdravá látka (spravidla, je to biely strom). Zabráňte prekročeniu výhonkov, ktoré umožní, aby tieto skrátili vonkajšiu obličky. A samozrejme stojí za to vždy odstrániť suché a učili svoje pobočky, ako aj tie, ktoré sú ohromené chorobou. Po práci je potrebné namazať miesta sekcií záhrady WARA.

Aby stromy nového roka dali viac zberu, malo by existovať veľa opeľovačov v blízkosti. Najjednoduchší spôsob, ako používať peľ hrušku Northerkhan. Toto je najlepšia voľba.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Novoročné hrušky je veľmi odolné voči RELESCHE A COLLOP. Ale ovocné hniloby a čierne rakovinu sa stretávajú pomerne často. A tiež hruška môže zaútočiť na slovo, hruška, ovocie.

Zabráňte chorobám a škodcom umožní preventívnu liečbu v rôznych štádiách vegetácie. Musí sa dodržiavať harmonogram týchto ošetrení. V neposlednom rade a správne poľnohospodárske inžinierstvo.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Nový rok – veľmi zimný stupeň. Zdravý strom bez problémov toleruje mrazu na -35 stupňov. Krátke suché obdobia neublížia rastlinu, ale stále to nestojí za to niekoľko mesiacov bez vody.

Pokiaľ ide o pôdu, nový rok bude dobre rásť na pľúc slovenských pôd a hliník s neutrálnou kyslosťou. Ale ak je íl alebo piesok príliš veľa, rastlina rýchlo mzdy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: