Hruška Platonovskaya

  • Hmotnosť plodu, g: 190
  • Načasovanie dozrievania: Jeseň
  • Trvanie odstránenia ovocia: V druhej polovici septembra
  • Typ rastu: Pamätník
  • Výnos: Vysoká
  • Koruna: Pyramídové
  • Formulár: SwirlywedNid
  • Maľovanie ovocia: zeleno-žltá s rozmazaným rozmazaním na slnečnej strane
  • Koža : Suché
  • Mäso : Veľmi šťavnatá, stredná hustota, jemné, mastné

Pozrite si všetky charakteristiky

SUMEES S MALÝMI PROSTREDNÍKAMI ROZHNUTIA OVOJENÝCH TRECH. Jedným z nich je hruška Platonovskaya, ktorá rastie v rôznych klimatických podmienkach.

História odstránenia

Platonovskaya hruška s jesennou zrenia je odvodená ukrajinskými vedcami-chovateľmi Inštitútu pomenovania pomenovania. Ns. Simirenko. Ukázalo sa, že kultúra pre pestovanie v regiónoch s rôznymi poveternostnými podmienkami.

Popis odrôd

Pryach Platonovskaya je v strednej triede, ktorá rastie až 2-2.5 M. V mladom veku v strome Krone pyramídovej formy, ktorý sa mení v priebehu rokov, nadobúdaním širokej triedy kontúry. Pre ovocnú kultúru, mierne zahusťovanie koruny zelených lístkov, klesajúcich a flexibilných vetiev počas plodovania a veľkých našuchorených kvetov, ktoré vyžarujú príjemnú vôňu počas kvitnutia.

Ovocná charakteristika

Platonovskaya hruška predstavuje triedu rozsiahleho. Na plodoch mladého stromu dosahujú hmotnosť 220-240 gramov. U dospelého stromu je priemerná hmotnosť hrušky 190 gramov. Ovocie swirrushevoid ovocie. Zrelé ovocie majú krásnu farbu – zeleno-žltá so slabo zahmleným červenaním, ktorý sa objavuje zo slnečnej strany. Peel v ovocnom suchu, s veterinárnosťou. V najväčších plodoch je mierny drahokamy / bugness.

Výhodou hrušiek je ich prepravovateľnosť a dlhotrvajúce zábery (na chladnom mieste môže byť plody skladovať 2-3 mesiace bez straty chuti a produkčných kvalít).

Účel ovocia univerzálny, takže hrušky jesť čerstvé, aplikovať pri varení, konzervácii a recyklácii na marmalade, zemiaky o kaše,.

Prečítajte si viac  Čo je fermitori a ktoré pre ňu používajú hnojivá?

Chuť vlastnosti

Chutné a komoditné vlastnosti v ovocí tejto odrody sú vynikajúce. Kremiikato-biela hruška oleja, jemnozrnná, mäsitá, jemná, mierna hustota a veľmi šťavnatá. Vyvážená ovocná chuť – jasne sladká bez džemov. Okrem toho stojí za zmienku neuveriteľne dezert a jasnú arómu ovocia, ktorá zostáva aj v spracovanej forme. Počas používania hrušky v potravinách je koža absolútne necíti.

Dozrievanie a plodnenie

Hruška Platonovskaya sa vzťahuje na skupinu jesenných odrôd. Dať strom plodín začína 4. rok po pristátí. Zverenie Falls v prvej polovici septembra. Masívna úroda začína druhým dekádom septembra a trvá niekoľko týždňov.

Výnos

Táto hruška je vyhlásená za vysoko výnos. V súlade so základnými pravidlami agrotechnológie a v priaznivých podmienkach s 1 stromom pre sezónu je možné odstrániť približne 30-40 kg plodov.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Tento druh sa vzťahuje na čiastočne samo-leštené odrody, preto je potrebné zasadiť darcovské stromy na mieste, ktorého čas kvitnutia sa zhoduje s pryer Platonovskaya.

Pristátie

Hľadáte sadenice a na jar, a na jeseň. Pád stromu spadá do septembra-októbra, 3-4 týždne pred prvým mrazom. Na jar sa výsadba sadenice odporúčajú počas obdobia, keď je vzduch a pôda dosť Devbbit. Toto pravidlo je to koniec marca – začiatok apríla. Sutting zo stromu, nezabudnite na dodržiavanie vzdialenosti medzi sadenice tak, aby stromy sa navzájom nenaliehali.

Pestovanie a starostlivosť

Hruška Platonovskaya neainting v starostlivosti, ale uprednostňuje plodnú, voľnú, vlhkosť a vzduchom priepustnú pôdu s hlbokým prechodom podzemných vôd. Záhradný pozemok by mal byť hojne osvetlený slnkom a byť chránený pred návrhmi a silným vetrom.

Komplexná starostlivosť pozostáva z nasledovných aktivít: zalievanie, hnojivo, ochrana proti hmyzu a vírusom, burín a mulčovanie v neďalekej zóne, ako aj hygienické orezávanie pobočiek. Okrem toho by ste nemali zabudnúť na tvorbu koruny a riedenia listu. V regiónoch s chladnými zimami sú potrebné stromy a odnože. Spravidla je to mulčovanie a navíjanie trupu.

Prečítajte si viac  Tomato Black Iceberg

Odolnosť voči chorobám a škodcom

V ovocnom strome, vysoká imunita mnohým stranám hrušky (cestoviny, plesne, root hniloba), ale preventívne opatrenia. Chráňte strom ovocia z hmyzu škodcov, pomôže postrekovať špeciálnymi prostriedkami obsahujúcimi meď.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Odolnosť stresu tejto hrušky je dobrý, takže strom veľmi rastie a ovocie v rôznych klimatických podmienkach. Hruškový mráz odolný, a ľahko prenáša krátke sucho a teplo.

Recenzie Recenzie

Pryach Platonovskaya už dávno zaradil svoje miesto v zozname výnosov a necítiacich, ktoré sa pestujú v letných chatách av poľnohospodárskych podnikoch. Popularita odrody je spôsobená tým, že strom dáva hojné a stabilné výnosy, a tiež rýchlo sa prispôsobí pôdnym klimatickým podmienkam. Okrem toho sú hrušky podplácané s vynikajúcou chuťou a atraktívnou komoditou.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: