Idol v tvare hrubého čreva

  • Chuť: Sladká, zamatová, s príjemnou kyselinou
  • Aróma: Súčasnosť
  • Hmotnosť plodu, g: 120-160, maximálne – 250
  • Plná veľkosť: Veľký
  • Výnos: Až 5-6 kg z dreva
  • Začiatok krému: Za 2-3 rok
  • Načasovanie dozrievania: Koncom septembra
  • Odnímateľná splatnosť: v septembri
  • Krvácanie: Do januára
  • Jar: JAR

Pozrite si všetky charakteristiky

Výber vzhľadu Apple Tree na pristátie na domácom pozemku, záhradník, v prvom rade, si vyberie odrody, ktoré dávajú dobrú úrodu, neobsahujú veľa vesmíru a skorého ovocia. Je to, že takýto jablkový strom patrí k krásnemu názvu idolu, ktorý je čoraz častejšie, môžete sa stretnúť v záhrade s ľuďmi.

História odstraňovania odrôd

História odstránenia tohto kolónu Apple nie je na konci neznáma. Každý vie, že odroda má dlhoročné histórie, pretože typy ovocných kultúr boli aktívne pracovali v 70. rokoch, a ukázali sa v priebehu práce na vytváraní kompaktnej odrody s hojdantou výnosov.

Dnes sú jablkové stĺpce veľmi populárne, pretože úplne nenúti, sú spokojní s hojnými plodinami, ako aj oni môžu byť zasadené blízko seba.

Popis odrôd

Apple Tree Kumir – Toto je nízky stĺpový strom, ktorý má veľmi kompaktnú korunu s miernou hustou z listov. Apple Tree Crumbs nepresahujú 40-50 cm. Externe sa strom pripomína stredne veľkému kríku, v prdeli krásnym ovocím. Systém root Wood Urocheted, ktorý si vyžaduje pravidelné hydratačné.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Colon’s ovocnej kultúry konca roka dozrievania, podobne ako iné jablká, sa vyznačuje mnohými funkciami, vďaka ktorej mnohí záhradníci tvorili.

Výhody kultúry možno pripísať:

Skorý začiatok plodovania,

Vysoká chuť ovocia,

Imunita pre chorobu a plesňové infekcie,

Dobrá zimná odolnosť,

Kompaktnosť,

Neslušná starostlivosť

Dostatočné krmivo ovocia (zber môže byť uložený do januára).

Neexistovali žiadne nevýhody odrody jabĺk, ale nevýhody zahŕňajú vysoké náklady na sadenice stromu, ako aj krehkosť koreňového systému a pobočiek.

Dozrievanie a plodnenie

Kvitnutie jabĺk-stĺpcov nie je tak atraktívne ako v okrasných alebo dekoratívnych ovocných plodinách, pretože malé kvety zriedkavo sa objavujú. Doba kvitnutia trvá do 10 dní.

Prvé jablká na strome sa objavujú koncom septembra a plná splatnosť dosahujú v októbri. Ovocný strom na 2-3 roky rastu má však stabilné a ročné ovocie. Dozrievajúce ovocie sa vyskytuje súčasne, takže neplačia.

Prvé kvety, ktoré sa môžu objaviť v prvom roku rastu dreva, odporúča sa roztrhnúť, aby sa v budúcnosti dostali hojné výnosy.

Rastúce regióny

Táto odroda sa ľahko prispôsobí rôznym klimatickým podmienkam, takže môže rásť a dať hojné výnosy v takmer akejkoľvek oblasti. Najvýhodnejšou oblasťou bude terén s teplou klímou.

Výnos

V priemere možno za 4-5 rokov rastu dreva zozbierať až do 5-6 kg ovocia. Kúpnosť pokračuje 15 rokov.

Ovocie a ich chuť

Jablká sa vyznačujú zaoblenou kužeľovou formou s ťažkým rebrovaným rebrovaným. Stredná hmotnosť ovocia – 120-160 gramov, a s bohatou plodinou, keď strom rastie 7-10 rokov, môžete zbierať jablká, s hmotnosťou až 250 g. Ovocie je veľmi chutné – sladké sladké, voňavé, s mäkkým a šťavnatým mäsom. Winting Apple Idol je považovaný za ich nezvyčajnú farbu – red-pruhované s malinovým červenaním. Koža mäkkých plodov, stredná hrúbka, dokonale hladká s voskovým povlakom.

Vlastnosti pestovania

Na výsadbu sadeníc sa vyžaduje graf, ktorý je dobre pokrytý slnkom a spoľahlivo chránený pred návrhmi a bustingovým vetrom. Pôda by sa mala vyčistiť od burín, navlhčiť, nasýtené hnojivá. Optimálne pre sadenice budú úrodné, priedušné, hlinité alebo piesočnaté pôdy. Výsadba sadenice je povolené a na jar, a na jeseň.

Opeľovanie

Apple Kultúra Idol je samo-leštená rozmanitosť, takže v stromoch nie je darca.

Podriadený

Upozornenie kultúry sa vykonáva po výskyte listov a vykonáva sa dvakrát intervalom niekoľkých týždňov. Počas tohto obdobia sa vykonáva Korovyan, ANORY ALEBO UREA. Na jeseň, na konci zberu, sa odporúča uložiť superfosfáty.

Odolnosť proti mrazu

Zimná odolnosť v odrode je vysoká, ale je niekedy potrebná ochrana koreňového systému a kufra. Na tento účel je trup obklopený Burlap a niesť mulčovanie zóny blízkej brezanej zóny a piliny.

Choroby a škodcov

Imunita pre jasnejšie a plesne z rôznych vysokých, ale odporúča sa vykonávať prevenciu. Na postrekovanie, ktoré chránia pred inváziou škodcov a plesňových ochorení, je potrebné aplikovať špeciálne lieky.

Recenzie Recenzie

Analýza množstva recenzií záhradníkov a poľnohospodárov, ktoré pestujú kultúru na komerčné účely, je možné argumentovať, že starostlivosť spoločnosti Apple Kumir Nekaprin, rýchlo sa zvykne na pôdu a podnebie regiónu, a tiež dáva lahodnú a bohatú zberu. Poľnohospodári sa zameriavajú na vysoko kvalitné ovocie, dobrú prepravu a krmivo plodov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: