Jahoda sladká evi

 • Autori: Peter Vinson (Spojené kráľovstvo)
 • Chuť: sladký
 • Veľkosť: Veľký
 • Hmotnosť: 25 g
 • Stupeň výnosu: Vysoká
 • Výnos: 1-2 kg s krovím
 • Oprava: Áno
 • Výhody: Ovocie sú dobre uskladnené, nenársnosť poveternostných a pôdnych podmienok, dáva 3-4 plodiny za sezónu
 • Účel: Univerzálny
 • Popis kríka: Raskyady

Pozrite si všetky charakteristiky

Výberová práca na získavaní odrôd jahôd so zvýšenou produktivitou, odolnosťou voči chorobám a chuti cukru sa vykonáva v rôznych krajinách v rámci verejných programov av súkromných podnikoch. Pôvodca veľmi úspešnej odrody Sladká Evi sa stala jednou z najstarších poľnohospodárskych korporácií Veľkej Británie.

História odstraňovania odrôd

Sweet Eve bol odstránený v roku 2008 v rodinnom podniku Enterprise Edward Vinson Ltd – škôlka s viac ako 150 rokmi histórie, ktorá sa nachádza v krajskej kraji. Chovateľ odrôd – Peter Vinson, syn zakladateľa farmy, oddaných študentských odrôd dlhšie ako 25 rokov. Na počesť Edward Vince, mená odrôd vydaných od roku 1990 začínajú svojimi iniciálami: Everest, Eve’s Delight, Everglade, Sweet Eve.

Sladká EVE získala v dôsledku prekročenia neporovnatých odrôd 01bb64 (Británia) a S01R5 (Španielsko). V roku 2010 bol Sweet Eve schválený na komerčné využitie a dostal široké uznanie. Pre nádhernú chuť Chuť odrody získala spoločnosť Superior Cove Award 2019.

Popis odrôd

Sladká evi – Britská oprava rozmanitosť univerzálnej destinácie, nenáročný v poľnohospodárskom inžinierstve, vysokej výnosom, rozsiahlych a stredne zimných zimných (až -25 ° C bez prístrešia). Pestované v otvorenej pôde, skleníkoch a dokonca aj na balkóne.

Ovocie majú výraznú arómu, veľmi sladkú chuť a homogénnosť veľkosťou a tvarom. Rôzne je vynikajúca komodita a prepravovateľnosť. Bobule sú v plnej forme a používajú sa na prázdne miesta.

Načasovanie dozrievania

Tento jahodový jahod je klasifikovaný ako odrody NSD (neutrálny svetelný deň), čím dávajú plodinu od konca mája do októbra. Mnohí volajú takéto odrody opravou, ale na rozdiel od klasickej opravy nevyžaduje veľký interval medzi letným a jesenným plodovaním. Kvitnú, tvoria skladovanie a ovocie, bez ohľadu na trvanie denného svetla, takmer nepretržité.

Rastúce regióny

Po prvé, trieda je upravená tvorcami k podmienkam kultivácie na juhovýchode Anglicka, je ideálny pre miernu a mokrú klímu krajín severnej Európy. Mnohé škôlky Holland kultivujú Sweet Evi na predaj na celom svete. Rozmanitosť rýchlo sa šíri na Ukrajine, v Bielorusku, začína získať popularitu v Rusku.

Výnos

Sweet Evi tvorí v priemere (asi 30 cm) striekajúcich kríky veľké množstvo kefiek a bariér a dáva vysoký úrodu (3-4 krát za sezónu). Peak FUCKCE KAKDUJEMU. Z jedného Bush zbierajte až 2 kg plodov.

Bobule a ich chuť

Bobule Sweet Eve Large (do 20-25 g), správny kónický tvar, majú lesklý svetlý červeno-oranžový farbu, elastický, hustá koža a šťavnaté mäso. V blízkosti vlastností Sweet Eva Rôzne Albion – American Jahody, slávny pre vysoký výnos a dobrý vkus. Sladká evi prekonáva albion, pokiaľ ide o cukor, vôňu bobúľ a stability zberu. Textúra buničiny je menej hustá ako albion, bez krízy, takže dojmy ochutnávky je príjemnejšie.

Podľa Petra Winson sa spotrebitelia dnes začali opustiť prebytočný cukor v diéte a pokúsiť sa jesť jahody v čistej forme bez sladkého krému a cukru prášok. Účelom chovnej práce bolo vytvoriť bobule, ktorá nepotrebuje ďalšie sladidlá. Sladká Evi plne vykonáva túto úlohu, ktorá má rozsah 11,1% na úrovni BRICS.

Ovocie z Sweet Fruit Sweet Ovocie nie sú zatemnené počas skladovania v chladničke (môžu byť udržiavané v ňom asi 3 dni), sú dobre prepravované: nie sú narušení počas prepravy.

Vlastnosti pestovania

Odroda sa ukázala byť nenáročný a vytrvalý, takže jeho poľnohospodárske inžinierstvo je pomerne jednoduché:

 • Odstránenie burín;

 • Uvoľnenie pôdy po daždi alebo zavlažovaní (prevencia tvorby hustej kôry);

 • Mierne ráno zalievanie v teple;

 • mulčovanie;

 • Príprava na zimovanie.

Na začiatku jarnej letnej sezóny je potrebné kŕmiť sadenice dusíka hnojiva, po vytvorení bariér – síran draselný. Zbierajte zber, musíte urobiť komplexný podávač. Každé 3 roky majú Bush na aktualizáciu.

Výber miesta a prípravy pôdy

Pozemok na pristátie je zvolený aj alebo s malou zaujatosťou, medzi krídlami je 40-50 cm, medzi riadkami – približne 70 cm. Variety perfektne rastie a ovocie na polovicu. Ľahká a priemerná hustota pôdy sú vhodné s hladinou pH 5,0-6.6. Treba sa vyhnúť s hustou hlinenou pôdou a potrebujete pridať vápno v príliš kyseline. Plot pred nástupom na palubu, prinášanie kompostu a superfosfátu.

Opeľovanie

Toto jahody tvorí veľké biele kvety a self-ankety, bez nutnosti povinných opatrení.

Všetko o hnojivách pre jahody

Jednou z dôležitých techník v starostlivosti o jahody je kŕmenie. Pravidelné hnojenie robí to zaručuje bohatú plodinu. Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako kŕmiť jahody a každý z nich je určený na určité obdobie rozvoja rastlín. Počas kvitnutia, plodnice a po ňom musí byť kŕmenie odlišné.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáAmoniakPopolJód

Choroby a škodcov

Druhy sú odolné voči závažným chorobám: prakticky neovplyvňuje škvrnitosť, hnilobu, malikliteľnú rosu a nesúhlasí s Tick Raids. Mulčovanie s pilinou pomôže.

Bojové choroby a škodcovia

Jahoda je často podlieha rôznym nebezpečným ochoreniam, ktoré môžu vážne podkopať svoj stav. Medzi najčastejšie – maliklivá rosa, sivá hniloba, svetlá škvrna, anthracnose a vertikánska. Pred nákupom odrody je potrebné ho požiadať o odolné voči chorobám.

Viac informácií

ZverBellenkaMravceSlimákRoztočNevadickýVýletyChrobák

Buuray SpottyHnilobaSpotyKrútenie listySušenieOtvory v listoch

Reprodukcia

Rozmanité odrody prevažne kolízia (Musto). Aj keď môžete použiť a rozdeliť Bush. Po transplantácii je výtok Sladká evi dobre zakorenená.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: