Jahodový hera

 • Autori: FGBU North Kaukazský federálne vedecké centrum záhradníctva, vinohradníctva, vinárstva
 • Chuť: Sour-Sweet
 • Veľkosť: Veľký
 • Hmotnosť: 12 g
 • Výnos: 19.7 T / ha
 • Oprava: Nie
 • Načasovanie dozrievania: Stred
 • Účel: Univerzálny
 • Popis kríka: stredné, semiorakidy
 • Bery: Svetlo červená, lesklá

Pozrite si všetky charakteristiky

Gera je jahodový stupeň odvodený zo severného Kaukazu federálneho vedeckého centra záhradníctva, vinohradníctva, vinárstva. Toto je jahoda s priemernou zrenia. Môžete ju rásť tak pre osobné použitie a na predaj.

Popis odrôd

Kush Strawberry Hera kompaktný a semi vedec. Jeho výška – 10 cm, dlhé kvety sú umiestnené na úrovni listov alebo vyšších, zelených listov, zaobleného tvaru. Funkcia odrody je schopnosť obývania tepla alebo v dlhom dni, aby ležali farebné obličky.

Načasovanie dozrievania

Gera je neprimeraná trieda s priemernou zrenia. Doba kvitnutia spadá na jar a leto.

Výnos

Produktivita jahody je 19,7 ton s hektármi.

Bobule a ich chuť

Bobule na túto odrody svetlo červené, lesklé, hladké, správne tvar, majú krátky krk. Veľkosť bobúľ je veľká, ich hmotnosť je približne 12 g. Chuť ovocných kyslých, na 5-bodovom systéme, aromatizačné vlastnosti sa odhadujú na 4,2 bodu. Buničina je hustá, maľovaná v oranžovej, je tu vyslovená vôňa. Môžete použiť plody pre čerstvé použitie a prázdne miesta.

Vlastnosti pestovania

Udržať strawberry gera sa odporúča v regióne North Caukaz. Rastlina odkazuje na zimu Hardy. Stupeň je dobre toleruje zasneženú zimu, ale v low-stop mesiacoch pri teplote 12-17 stupňov, kríky môžu zmraziť. Zavlažovanie sa vykonáva rovnakým spôsobom ako pre jahody iných odrôd, ale v suchých dňoch sa vyžaduje ďalšie zvlhčovanie.

Výber miesta a prípravy pôdy

Pred nástupom na stravovanie používajte viac odporúčaní:

 • Plot musí byť slnečný alebo s ľahkým tieňom;
 • Ak existuje príležitosť, potom naplánujte závod na Chernozem, v sivej pôde alebo v Sucks: tieto typy pôdy si zachovávajú vlhkosť a prispievajú k dobrému prevzdušniu;
 • Odmietnuť rastlinu v hlinených miestach: íl zabraňuje prietoku vzduchu;
 • Podzemná voda by mala prúdiť v hĺbke najmenej 60 cm;
 • Dva týždne pred pristátím, Reharmoval záhradu, urobte prepracovaný hnoj, drevený popol a vápno.

Opeľovanie

Gera trieda má Riche kvety, čo znamená, že sa vzťahuje na vlastné znečistené odrody.

Podriadený

V hnojivách potrebuje kultúrne potreby na jeseň a jar. Jesenné podávače poskytujú dobré zimovanie, pružina pomáha získať silu pre novú sezónu. Počet hnojív závisí od veľkosti bobúľ. Na jar sa zvyčajne používajú kompozície dusíka, napríklad, hnoja alebo vtáčie vrh. Na jeseň sú vhodné zmesi fosforu-potash.

Okrem toho, kríky môžu byť filtrované pred kvitnutím, najmä počas tohto obdobia, relevantné draslík. Počas kvitnutia budú vhodné bórne zlúčeniny. Môžete ľahko podporiť rastlinu a v období rastu bobúľ. V tomto prípade riešenie kovboja s pridaním dreveného popola.

Všetko o hnojivách pre jahody

Jednou z dôležitých techník v starostlivosti o jahody je kŕmenie. Pravidelné hnojenie robí to zaručuje bohatú plodinu. Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako kŕmiť jahody a každý z nich je určený na určité obdobie rozvoja rastlín. Počas kvitnutia, plodnice a po ňom musí byť kŕmenie odlišné.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáAmoniakPopolJód

Choroby a škodcov

Gever stupeň je vysoko odolný voči chorobám a škodcom. Preventívne opatrenia však nebudú zbytočné. Dosť na sezónu vykonávať dvojnásobné spracovanie insekticídnych kríkov. Mali by ste tiež pravidelne stratiť pôdu, vykopať buriny, orezať fúzy.

Bojové choroby a škodcovia

Jahoda je často podlieha rôznym nebezpečným ochoreniam, ktoré môžu vážne podkopať svoj stav. Medzi najčastejšie – maliklivá rosa, sivá hniloba, svetlá škvrna, anthracnose a vertikánska. Pred nákupom odrody je potrebné ho požiadať o odolné voči chorobám.

Viac informácií

ZverBellenkaMravceSlimákRoztočNevadickýVýletyChrobák

Buuray SpottyHnilobaSpotyKrútenie listySušenieOtvory v listoch

Reprodukcia

Spravidla sú jahody zvyčajne chované fúzy a zrovnávač nie je výnimkou. Zásuvky a korene. Keď sú pevne zakorenené, uniknúť, a potom nová kópia je oddelená od materského kríka.

Môžete chovať vydelenie rastliny. Ak to chcete urobiť, vyberte si dospelých silné vzorky s vyvinutým koreňovým systémom. Dock Bush s hlinenou miestnosťou, rozpätie koreňov a rozdeliť Bush na niekoľko častí. Vytieňte výsledné akcie pre nové lokality.

Recenzie

Strawberry Gera je vysoko hodnotený letnými domami. Sú priťahovaní k univerzálnemu účelu bobule, ako aj jednoduchú starostlivosť. Kríky sa vyznačujú plodnou zberom a tolerujú horúci čas.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: