Koľko uhoriek rastie?

Najprv pôjdeme na rastúce uhorky, každý začínajúci katastrofa nevyhnutne divov, koľko rastú. Je potrebné, aby ste zabezpečili správnu starostlivosť.

Je dôležité a vopred, aby ste zistili, keď čaká na úrodu.

Koľko uhoriek rastie?

Po tom, koľko času rastie?

Čas zberu závisí od mnohých faktorov, ktoré je potrebné vziať do úvahy pred nákupom semien alebo sadeníc. Niektoré dateky uprednostňujú zasiať semená samostatne, zatiaľ čo iné kupujú pripravené sadenice na poľnohospodárskych trhoch.

 • Čas vzhľadu plodov závisí od odrody. Existujú skoré, stredné, neskoré odrody. V určitom čase, zrenie prechádza v júni, zatiaľ čo iní dozrievajú v júli a dokonca aj v auguste. Existujú odrody, ktoré dávajú plodiny celé leto a na začiatku jesene.
 • Región pestovania. Je jasné, že v južných regiónoch sa uhorka dozrieva skôr ako v mestách stredného pásu a severných regiónov. Tu stále závisí od toho, ako bola sezóna vydaná. Ak napríklad uhorky rastú na juhu, potom od okamihu výsadby, kým sa vzhľad prvej plody bude konať mesiac a pol, a dokonca mesiac. V chladnejších regiónoch môže byť toto obdobie 40 a 50 dní. Po kvitnutí sa spúšťajú veľmi rýchlo v priaznivých poveternostných podmienkach a správnej starostlivosti.
 • Spôsob výsadby. Veľa závisí od spôsobu pristátia. Ak sa vysaje v zemných sadenice, uhorka Rýchlejšie Rýchlejšie. Ale semená v otvorenej zemi sa tiež klíčia a dávajú plodinu. Iba obdobie od vzhľadu prvého výhonku do kvetu bude dlhšie. Ak sa uhorka žije v skleníku, potom je teda vysadená tam oveľa skôr, a preto bude plodina čoskoro.
 • Správna starostlivosť. Záleží na tom, ako starostlivo starať sa o rastliny. Ak nie ste v súlade so základnými pravidlami potrebné pre uhorky, plodina nemôže čakať. Alebo ovocie budú horké a nevhodné na jedlo. Po vylodenie sadeníc v zemi, uhorky potrebujú denne zalievanie. Urob to lepšie vo večerných hodinách, keď sa Slnko sedí, a nevyhnutne teplá voda. Počas obdobia dozrievania ovocia a kvitnutia je veľmi dôležité. S horúcim počasím by mala byť zelenina povinná každý druhý deň.

Koľko uhoriek rastie?

Koľko uhoriek rastie?

Ako urýchliť dozrievanie?

Ak chcete získať včasné plodenie alebo dokonca urýchliť, musíte starostlivo starať o uhorky. Len v tomto prípade môže plodina získať o niečo skôr. Toľko urýchliť tento moment nebude fungovať. A ak sa na obale so semienmi, dátumy dozrievania sú uvedené, potom s veľmi veľkými diferenciámi, môžete ich priviesť bližšie na 5-7 dní.

Počasie tiež bude mať veľký vplyv.

Koľko uhoriek rastie?

Koľko uhoriek rastie?

Uhorky potrebujú ako dobré zavlažovanie a slnko.

 • Získajte ovocie rýchlo pomôcť kŕmeniu. Môžu sa strieľať, napríklad, napríklad dusičnan amónny alebo nitroamhos, ako aj konský hnoj alebo kuracie vrh. Kúpiť lepšie hotové hnojivá a chovať ich podľa pokynov. To je veľmi dôležité, pretože výrobca môže produkovať varianty rôznych koncentrácií.

Koľko uhoriek rastie?

 • Ďalším dôležitým bodom je spracovanie uhoriek z škodcov a chorôb na účely prevencie, pretože vzhľad oboch prvých a druhých nebude jednoducho spomaliť dátumy dozrievania, ale vo všeobecnosti nechá bez zberu. Ľudové lieky sú vhodné na profylaxiu, ako je mydlový roztok alebo rally, ako aj amoniak, ktorý bude slúžiť na ochranu aj hnojivo súčasne.

Koľko uhoriek rastie?

 • Vyzdvihnutie vrchov kríkov, ako aj včas likvidácia výhonkov z nepotrebných listov, ktoré vyzerajú pomaly alebo začínajú žltnutie.

Koľko uhoriek rastie?

  • Akonáhle sa uhorky objavujú na kríku, musia sa okamžite odstrániť. Po prvé, môžu veľmi rýchlo rásť a stratiť svoju kvalitu chuti. Po druhé, nemali by ste zaťažiť Bush s už zrelým ovocím, ale dajte mu príležitosť stráviť sily na nové.

  Koľko uhoriek rastie?

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár