Kvasinka

Existuje mnoho rôznych nevyžiadaných kŕmení. Takže mnohé spoločnosti DACKETS sa opierajú o použitie kvasinkových kompozícií. Majú priaznivý vplyv na kultúru. V tomto článku sa dozvieme všetko o vlastnostiach kŕmenia, ktorých zloženie sú kvasinky.

Klady a zápory

Kvasinky môžu byť použité ako hnojivo v období od jari do leta. V tomto okamihu je, že pôda, v podmienkach, z ktorých sklonila cibuľu, sa ukázalo, že je dostatočne ohrievané, pripravené aktívne absorbovať užitočné látky.

Tieto typy kŕmenia dokonale ovplyvňujú sadenice pristál v skleníku a na zrelé rastliny. Ten môže rásť v otvorenom zemi.

Kvasinka

Kvasinka

Kŕmenie kvasiniek sú veľmi populárne. Mnohí záhradníci sú liečení na ich použitie, rastúce cibuľu na ich sekciách. Relevantnosť takýchto hnojív je ľahko vysvetlený veľkým množstvom výhod, ktoré sú charakteristické.

 • Kvety kvasiniek sú schopné významne zvýšiť indikátory rezistencie v súvislosti s hmyzom napadnutia hmyzom škodcov. Okrem toho, že hnojivá posudzuje, robia cibuľu odolnejšia voči rôznym druhom chorôb.
 • Kŕmenie, ktoré je založené na kvasinkách, prispieva k aktívnemu rastu Lukázy.
 • Výnos kultúry sa môže výrazne zlepšiť, ak správne používate kŕmenie kvasiniek.
 • Pozemná časť zasadených rastlín bude oveľa silnejšia. Týka sa to systému koreňov. Toto je jedna z najvýznamnejších výhod podkladu.
 • Príslušné použitie kvasiniek sa prejavuje najmä na štruktúre pôdy, môže pomôcť zvýšiť svoju plodnosť.
 • Kvasinky sú absolútne bezpečný, ekologický produkt. Pozostávajú z prírodných zložiek, takže nie sú nebezpečné pre živé organizmy. Keď ich používate, záhradník nemusí používať ochranné rukavice alebo masku.
 • K dispozícii sú náklady na kŕmenie kvasiniek. Hlavné komponenty sa predávajú v takmer každom obchode a sú lacné.

Kvasinka

Kvasinka

  Vďaka takýmto dôležitým výhodám, kŕmenie kvasiniek miluje používať mnoho zariadení. Je však dôležité, aby sa takéto kompozície dozvedeli o nedostatkoch, ktoré majú.

  • Treba mať na pamäti, že v dôsledku sa vyskytu fermentácie pochádza z pôdy dosť vápnika a draslíka. Tieto zložky nie sú pre rastliny nemenej dôležité. Umožnite tento problém je možné, ak prinesiete vopred pripravený drevený popol. Akonáhle bol hnojivo pridané, lôžka potrebujú naliať vodu a potom plugh.
  • Pridanie kŕmenia kvasiniek je povolené výlučne v oblasti koreňového systému. Ak takéto kompozície padnú na iné časti vykládok, môžu poškodiť.

  Kvasinka

  Ako urobiť riešenie s kvasinkami?

  Vysoko účinné hnojivá, ako súčasť kvasiniek, sa pripravujú veľmi jednoduché a rýchle. Určite s ich nezávislým prípravkom môže každý človek rastie cibuľu na jeho pozemku. Môžete urobiť dobré hnojivo suché aj čerstvé kvasinky. Pre rôzne produkty existujú rôzne recepty. Zoznámujeme sa s niektorými z nich.

  Kvasinka

  Kvasinka

  So suchým

  Existuje veľký počet jednoduchých receptov na varenie hnojiva pomocou kvasiniek v suchej forme. Zvážte niektoré z populárnych možností.

  • Môžete užívať 10 litrov vody, plemeno 10-11 g kvasiniek v suchej forme, ako aj 5 st. L. Cukor piesok, 0,5 l znečisteného kuracieho vrhu a 0,5 hodiny. L. Drevený popol. Všetky komponenty budú musieť zmiešať, a potom ho nechať v prípade 2-3 hodiny. Predtým bude potrebná pripravená kompozícia na zriedenie vodou v pomeroch 1: 10. Je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že v čistej forme nie je možné použiť toto krmivo.
  • Tam je ďalší populárny recept. Bude to mať 1 balenie suchých kvasiniek, 1. st. kyslé mlieko, 1. st. popol. Všetky zložky budú musieť byť umiestnené v kontajneri, ktorých objem je 10 litrov. Nádržba by mala byť zabalená uterákom a potom odstrániť na teplé miesto pre následnú fermentáciu. Zmes bude potrebné presne miešať 2 krát denne. Po týždni bude pripravené vynikajúce nevyžiadané kŕmenie.
  • Na 10 litrov vody musíte vziať 100 g suchých kvasiniek, pripravte si kôry z ražného chleba, ako aj sušienky, mierne cukor piesok. Všetky ingrediencie musia byť umiestnené v jednej kontajneri. Zmes nasleduje 4 dni. Pripravené hnojivo Pred nasnímaním vody v pomeroch 1: 10.

  Stále existuje veľa rôznych receptov na prípravu účinného sudcu kvasiniek. Mnohé zlosť sú vhodnejšie pripraviť ich s použitím suchého produktu.

  Kvasinka

  Kvasinka

  Kvasinka

  S čerstvým

  Ak používate čerstvé kvasinky, možno získať žiadne menej účinné hnojivá. Takéto formulácie môžu byť tiež vyrobené s vlastnými rukami bez toho, aby ste strávili veľa voľného času. Učíme sa o niektorých populárnych receptoch, ktoré poskytujú kvasinky v čerstvej forme.

  • Je tu veľmi jednoduchý recept, ktorý mnohí záhradníci používa. Zabezpečuje prípravu roztoku 100 g čerstvých kvasiniek a teplej vody pridaním cukru (50 g), popolček dreva (20 ml). Všetky komponenty sú zmiešané. Ďalej sú ponechané na 2 hodiny. Po zadanom čase sa môže hotová kompozícia použiť na zavlažovanie cibuľových lôžok.
  • Veľmi dobré hnojivo bude úspešné, ak je komponent posudzovaný kombinovaný s trávou. Na jeho prípravu budú potrebné nasledujúce zložky: chlieb a tráva (0,5 kg). Zmiešané navzájom, komponenty budú musieť trvať na dva dni. Keď je roztok starostlivo napnutý, môže sa bezpečne použiť na zavlažovanie vopred navlhčenej pôdy.
  • Perfektný efekt je schopný demonštrovať podávač, ktorý sa pripravuje s výrobou. Je vyrobený z takých zložiek, ako je nasekaná žihľačka, surové kvasinky a buriny. Všetky komponenty musia byť umiestnené v jednej nádobe a potom nalejte teplú vodu. Po tom, obrobok je ponechaný upokojiť na slnku, takže proces fermentácie. Zmes z času na čas. O 7 dní neskôr to bude trvať 0,5 kg kvasiniek v surovej forme. Kŕmenie Odporúča sa začať po 3 dňoch. Jeden vedro vody bude dosť 1 litra hotových štartov.

  Kvasinka

  Kvasinka

  Použitie surových kvasiniek má tiež pozitívny vplyv na účinnosť hotového kŕmenia. Podobné hnojivá konajú dobre na pristátí cibule. Hlavnou vecou je, aby boli v miernych množstvách a jasne sledovať všetky proporcie.

  Funkcie aplikácie

  Málo len na prípravu účinného hnojiva kvasiniek. Stále potrebujú správne a včasné kŕmne pristátie. Chápeme hlavné funkcie týkajúce sa zavedenia kŕmenia kvasiniek.

  • Ak sa na oplodnenie cibule použije čerstvý hnoj, alebo je prítomný v zmesi kvasiniek, potom nemôžete v žiadnom prípade zadať takýto podávač v čerstvej forme. Tieto roztoky musia byť určite zriedené vodou s použitím technológie. Ak nie je zohľadniť túto funkciu, zasadená kultúra bude reagovať na veľmi slabý nárast, krátka doba trvania.
  • Cítiť luku, pre-zvlhčovanie pôdy. Ak zasadiť pristátie v suchej pôde, je to oveľa horšie absorbované pripravenú zmes s kvasinkami.
  • Po zakaždým, keď urobíte hnojivo, je dôležité uvoľniť pôdu.
  • Ak je asi 3 týždne pred zber žiaroviek, už nie je potrebné na ich vodu a spracovať. Vytvorenie kvasinkových skladieb by sa mali úplne zastaviť.
  • Prvé kŕmenie by malo pridať pružinu. Týka sa to nielen pre Luke, ale aj cesnak. Najlepší čas je skoro jar, keď sa objavia prvé zelené výhonky.
  • Najlepší čas na „Spustenie“ kŕmenia – prvé desaťročie máj. V tomto čase bude mať Zem dosť na to, aby bola zásadne, takže proces fermentácie mohol. Zároveň bude mať severne od Lukázy čas.
  • Pre druhé kŕmenie je leto perfektné. Najlepšie je, aby hnojivá v posledných dňoch júna alebo začiatkom júla. Počas tohto obdobia, vegetatívna časť rastlín už začína svoj rýchly rozvoj. Hnojiť vykládky odporúčané len pod koreňom, snaží sa neublížiť listy.
  • Vhodné čas na tretie kŕmenie je okamih, keď je hlava v plnom prúde. Kvôli prítomnosti silných koreňov, luku rýchlo rýchlo napíše.
  • Pred zavlažovaním alebo inak, aby sa pripravili kvasinkové hnojivá, je veľmi dôležité uistiť sa, že pôda, v ktorej je cibuľa vysadená, zahreje sa na dostatočné ukazovatele. Ak je pôda smamentable, potom nebude mať zmysel pri pridávaní kŕmenia. Formulácie budú jednoducho zbytočné.
  • Krmivo cibuľa s kvasinkami sa odporúča len vtedy, ak je vyčerpaný alebo zažíva proces transplantácie.
  • Nepoužívajte nadmerné koncentrované zmesi. Faktom je, že pod ich vplyvom sú potrebné chutné vlastnosti pristátia cibule. Žiadosť musí byť prísne dávkovaná.

  Kvasinka

  Užitočné poradenstvo

  Budeme preskúmať niekoľko užitočných tipov na hnojive cibuľovej pristávacej kvasinky.

  • Kŕmenie cibuľových zmesí, je dôležité monitorovať jeho spoločný stav. Takže, ak si všimnete, že tipy peria sa stali žltou, ukáže, že žiarovky nemajú vodu a dusík, alebo sa stali obeťami škodcov. Za zdravím rastlín sa odporúča veľmi starostlivo sledovať.
  • Pripraviť hnojivá s kvasinkami by mali byť prísne recept. Je dôležité odolať správnemu usadeniu času. Ak toto zanedbanie, potom môžete získať zbytočné riešenia, ktoré neovplyvnia luku správne.
  • Mertage s uvažovanými podávačmi môžu byť tiež zavedené minerálne formulácie. Budú účinne zabrániť možným depléciám pôdy.
  • Ak boli minimá zasadené pod zimou, potom ich podávate s hnojivami sa odporúča na jeseň v čase pristátia, ako aj keď ich priemer dosiahne aspoň 3 centimetre.

  Kvasinka

  Ak potrebujete pripraviť a robiť kvasinkové hnojivá, môžete dosiahnuť veľmi dobrú pobočku Lukáša. Hlavná vec je zodpovedná za to, že sa vzťahuje na recept, a na zvláštnosti pridávania takých krmív, aby náhodne nepoškodili rastliny v záhrade.

  Ako variť Kŕmenie kvasiniek, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár