Limonálová hruška

 • Autori: Výber ľudí
 • Hmotnosť plodu, g: 100
 • Načasovanie dozrievania: Leto
 • Trvanie odstránenia ovocia: Koncom augusta
 • Účel: Tabuľka
 • Typ rastu: SILNOROSLOYE
 • Výška, M: 6
 • Koruna: zaoblené, stredne hrubé
 • Epishers: stredné, zakrivené, tmavo hnedé
 • Utiecť: stredná, okrúhla, tmavo zelená, hladká, lesklá, konkávna, kožovitá, stredná hrúbka

Pozrite si všetky charakteristiky

Limmonka hruška priaznivo vyniká z celého radu odrôd týchto ovocných drevín. Zoznámte sa s ňou celkom pekne pre každého záhradníka. Je potrebné venovať pozornosť všetkým základným vlastnostiam kultúry a zvláštnosti jeho pestovania.

Popis odrôd

Limmonka hruška je jedným z plodov tzv. Táto kultúra má stôl a vytvára vysoké stromy (až 6 m). Ich kruny korunovali zaoblené, stredne silnú korunu. Vetvy budú ponechané od kmeňa pod akútnym uhlom. Pestujú rovno a maľujú hnedý tón.

Výhonky sú ohybe. Dosahujú strednú dĺžku. Stredne veľké listy zaoblené. Pre nich typické tmavo zelené farbenie a ťažký lesk. Povrch listu je zvyčajne hladký.

Ovocná charakteristika

V strednej hruške Lemon váži 100 g. Tieto plody sa líšia vo forme podobnej vajec. Počet veľkostí hrušiek nemajú. Jeho meno odrody dostala vrátane ich špecifického citrónovej žltej farby. Vzhľad Rumyanta je neparactiteristický pre takéto hrušky.

Iné ich botanické vlastnosti:

 • suchá koža;

 • Schopnosť uložiť až 7 dní;

 • hojnosť subkutánnych bodov na celom povrchu;

 • Krátke zakrivené ovocie natreté vo svetlom hnedej tóne.

Chuť vlastnosti

Obsah suchých látok v hruškovom citróne dosahuje 19,1%. Podiel cukrov 9,9% a vstupom titračných kyselín – 0,17%. Napriek tomuto pomeru je ovocie charakterizované kyslou chuťou. Ich mäso je dosť husté.

Dozrievanie a plodnenie

Lemonmock sa vzťahuje na počet letných odrôd hrušiek. Zbierajte ovocie, možno odhadnúť na konci augusta. Ale niekedy sú tieto termíny posunuté, a to ako kvôli počasiu a pod vplyvom agrotechniky. Prvá kolekcia prebieha 7-8 rokov po vystúpení. Treba si pripomenúť, že hrušky sa môžu obrátiť na nástup dozrievania.

Výnos

Počet plodov bude dosť veľký. Presné číslo v zdrojoch nie je nazývané. Je však uistený, že zbierka bude stabilná.

Pristátie

Limmonon nie je príliš vyberá na vývojové podmienky. Avšak, prísne dodržiavanie agrotechnických noriem bude veľmi užitočné. Odporúča sa vybrať oblasti s voľnou pôdou, ktorá poskytuje lepší prevzdušňovač a prívod vody do koreňového systému. Pristátie na jar alebo na jeseň sa koná z vlastnej iniciatívy. Korene sú veľmi starostlivo natreté, potom, čo spadajú na povrch hornej vrstvy nepriamo, zmiešaný s minerálnymi kompozíciami a popolmi.

To všetko je výhodne. Surby sú okamžite zviazané. Ale ťahové krehké kópie nestojí za to. Len zasadené rastliny zavreté 20 l vody. Žiadne ďalšie funkcie.

Pestovanie a starostlivosť

Túto kultúru je potrebné v priebehu sezóny. Aby voda sa neaplikuje chaotické, mali by ste vykopať úzku drážku, ktorej šírka nepresahuje 10-15 cm. Voda by mala pomaly. Jej spotreba – 28-30 l na 1 kV. m prioritného kruhu. Špeciálny prístrešok Lonon Hrušky na zimu nebude potrebovať.

NÁVRHU POTREBU POTREBUJÚCEHO POTREBU. Je žiaduce zmiešať so zemou. Minerálne kompozície výhodne používajú chlorid draselný. Najlepšie organické podávače sú rozpoznané ako močovina a humus. Ak sa chcete riadiť pri výbere medzi nimi, je potrebné pre osobné preferencie.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Dodávatelia pristávacieho materiálu sľubujú zvýšenú vytrvalosť na patológii a škodcovia hmyzích lézií. Ale stále, štandardné ochranné opatrenia a prevencia sú nadbytočné. Pokyny a opatrenia by mali byť prísne dodržiavané.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Oficiálny opis sľubuje vysokú zimnú ťažnosť a schopnosť preniesť drsné podmienky mrazu. Odolnosť voči teplu nie je opísaná. Záhradníci by však mali stále pozorne sledovať stav tejto rastliny, keď nepriaznivo.

Recenzie Recenzie

V recenzii poľnohospodárov, je tu citrónová hruška schopná dať vynikajúce plodiny. Chuť plodov je nezvyčajná a líši sa od toho, čo sa zvyčajne používa. Stojí za to zvážiť, že stromy sú vysoké a zber s nimi je ťažké. Starostlivosť nie je príliš komplikovaná. Aspoň skúste takú kultúru dáva zmysel.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: