Malina India Leto 2

  • Oprava: Áno
  • Bery: Rubinovaya
  • Chuť: sladký a sladký, dezert
  • Hmotnosť bobule, g: Nie viac ako 3,5-4
  • Výnos: 2.1-2,6 kg s krovím
  • Odolnosť proti mrazu, ° C / zimná ťažkosť: Vysoká
  • Účel: Univerzálny
  • Obdobie plodovania: Od začiatku augusta do mrazu
  • Zalievanie: Mierne
  • Orezávanie: V páde sa odstránila nadzemná časť kríka

Pozrite si všetky charakteristiky

Malina je možné vidieť na každom domácom pozemku, avšak záhradníci sa snažia zasadiť necitlivú odrodu s dobrými chuťovými vlastnosťami. To zahŕňa malinový stupeň indického leta 2.

História odstraňovania odrôd

Veľké Raspberry Summer 2 priniesli ruskí chovatelia pod vedením Kozakov. Pre prechod boli použité rôzne odrody spolu s hlavným – indickým letom.

Popis odrôd

Táto odnímateľná malina odroda je charakterizovaná skorým počiatočným dozrievaním bobúľ, odolnosť voči kolísaniu počasia, ako aj schopnosť rásť na akomkoľvek type pôdy. Stredná rastlina s rozsiahlymi výhonkami a mnohými ostrými hrotmi je náchylný na rýchly rast.

Načasovanie dozrievania

Obdobie dozrievania závisí od klimatických podmienok. Blossom spadá na jún a prvé maliny bobule sa objavujú začiatkom augusta, a to zapadne na najchladnejšie. Je dôležité, aby sa bobuľka nezobrazovala a nezničuje sa.

Rastúce regióny

Závod presahuje takmer v akomkoľvek regióne, pretože sa vyznačuje odolnosťou mrazu, toleruje dobre zahrieva. V regiónoch s horiacou slnou a nedostatkom dažďov stačí poskytnúť vysoko kvalitný systém zavlažovania. K dnešnému dňu, tento stupeň malín sa pestuje v Rusku, Bielorusku, Ukrajine.

Výnos

Rôzne indikátory stupňa dosť vysoké. V priemere môže byť Bush zozbieraný od 2 do 3 kg bobule. Je charakteristické, že plodina ide od prvého roka.

Bobule a ich chuť

Ovocie Raspera Summer 2 sú kužeľové tvary, stredné veľkosti (ovocná hmotnosť 3.5-4 gramy), lesklý povrch a neuveriteľne krásna farba – tmavo Ruby. Chuť pri bobule nasýtené, sladké kyslé. Štruktúra plodu je hustá a mäsitá, ktorá zaručuje vysokokvalitnú dopravu, pri zachovaní komoditného pohľadu. Malina sa spotrebuje v čerstvej forme, v zmrazení, ako aj v konzervovaní. Okrem toho, šťavnatosť a mäsitosť Berry vám umožňuje pridať ho do koláčov a iných pečení.

Vlastnosti pestovania

Rastlina má svoje vlastné charakteristické vlastnosti pestovania a starostlivosti, pozorovanie, ktoré môžete získať veľký zber.

Výber miesta a prípravy pôdy

Rastlina preferuje plodnú a oplodnú pôdu, ktorá je dobre navlhčená a dýcha. Pozemok musí byť slnečný, rovnako ako chránený pred vetrom a návrhom. Neodporúča sa zasadiť závod v nížinách, kde je podzemná voda pozorne pokračovala. Miesto sa musí vyčistiť z burín a starostlivo kopať. Okrem toho, maliny môžu byť dokonale rastúce v mestských podmienkach, absolútne prispôsobenie sa radom a menším postihnutým. Pristátie rastlín je možné na jeseň a na jar.

Orezávanie

Dôležitým prvkom starostlivosti o Malina India Summer 2 je včasné prerezávanie. Prekročenie stoniek neskoro na jeseň. Obstarávanie znamená odstránenie celej leteckej časti kríka. Skoré jarné orezané a mŕtve vetvy. Koreňové ošípané je tiež zničené.

Zavlažovanie a kŕmenie

Tento typ rastliny potrebuje pravidelné a mierne zalievanie, najmä pre mladé kríky. Systém Root Raspberry systému LAVie Summer 2 je na povrchu, takže rýchlo schne, a tak, že sa to nestane, malo by to byť pravidelne chvafie a voda. Zvyčajne napojil bobule raz týždenne.

Nezabudnite na zavedenie hnojív obsahujúcich dusík, ktoré sú schopné pozitívne ovplyvniť množstvo plodiny. Je potrebné kŕmiť koreňový a ťažobný systém.

Odolnosť proti mrazu a príprava na zimu

Raspberry trieda je veľmi odolná voči mrazu, ale pri teplotných ukazovateľoch -20 … 30 stupňov je potrebné zahriať kultúru Agrovoleku. Prístrešok je potrebný pri nízkohlade.

Choroby a škodcov

Odolnosť voči chorobám a invázii škodcov, ale preventívne opatrenia. Špeciálne riešenia sú vhodné na profylaxiu.

Reprodukcia

Rastlina vynásobená koreňovým potomkom. Na tento účel sú mladé výhonky oddelené na 15-20 cm vysoké a pokles na zem. Optimálny čas je považovaný za to, máj – jún. Ak je postup správny, potom budúci rok môžete zostaviť zber bobúľ.

Recenzie Recenzie

Táto odnímateľná trieda je vo veľkom dopyte medzi milencami a poľnohospodármi a poľnohospodári rastúcimi v priemyselnom meradle, pretože Raspberry Summer 2 je sladké, mäsité, voňavé, s vysokým výnosom a bezpečnosťou.

Medzi výhody odrody, neprinášateľnosť je zaznamenaná, prispôsobenie sa rôznym typom pôdy, ako aj možnosť požívať čerstvé bobule aj neskoro jeseň. Nedostatky odrôd zahŕňajú šírenie koreňov, ako aj pravidelnú kontrolu vlhkosti pôdy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: