MALINA KONK GORBOK

  • Autori: Nursery Selection School Garden, v.ALE. Sťahovanie
  • Oprava: Áno
  • Bery: Červená
  • Chuť: sladký
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Hmotnosť bobule, g: Až do 12 rokov
  • Odolnosť proti mrazu, ° C / zimná ťažkosť: Trvalo udržateľné pre malé mrazy
  • Umiestniť disembarking: Južné svahy, chránené pred severnými vetrmi budov alebo plot
  • Obdobie plodovaniaOd polovice júla a neskorého jesene
  • Krvácanie: Áno

Pozrite si všetky charakteristiky

Akýkoľvek Dácket sa snaží zastaviť na jeho pozemku príliš náročný v starostlivosti o ovocné rastliny, ktoré každá sezóna poteší závideniahodne. Early Veľký Raspberry Malina Konk Humpback – True Find for Garden.

Popis odrôd

KONK GORBOON bol odhalil relatívne vynikajúcimi vedcami. ALE. Shibiblevoy v škôlke „Školská záhrada“. V roku 2018 sa Agrookultúra začala podstúpiť vládne testy na homogénnosť, odlišnosť a stabilitu. V roku 2020 sa chovateľská novinka objavila v mnohých škôlkach a špecializovaných predajniach. Skúsení záhradníci sa už podarilo oceniť svoje špeciálne vlastnosti.

Načasovanie dozrievania

Čoskoro. V polovici júla si môžete vychutnať prvé ovocie. Zrenie pokračuje až do konca jesene.

Výnos

Výťažok je veľmi vysoký. V prvom roku môžete získať až 1,5 t / ha. Na druhej – 10 t / ha. Na treťom – 20 t / ha. Pre sezónu zbierajte aspoň 2 výnosy. Bobule zozbierali dobre zachovať komoditný pohľad aj s dlhodobým skladovaním, zmrazovaním a dopravou.

Bobule a ich chuť

Malina poteší dosť veľké ovocie. Hmotnosť Berry dosahuje 12 g. Plody sú neoddeliteľné v mimoriadnej sladkej chuti, bohatej červenej farbe a oválny tvar. Na kríku dozrievajú klastre s niekoľkými veľkými bobuľami.

Vlastnosti pestovania

Pre kultiváciu malinov koňa, keby sa nemusí pochovať špeciálnych vedomostí a zručností. Odnímateľná trieda Jednoduchá starostlivosť. Mali by sa zohľadniť niektoré nuansy.

Prečítajte si viac  Tomato Golden Cloud

Nie je potrebné používať vysokú metódou pristátia. Lopaty kompaktné, nízke, nie viac ako 100 cm. Larózny. Len cez dno, vrch a médium s menším počtom hrotov. Tmavo zelené listy, mierne znížené, vlnité formy.

Uistite sa, že vykonajte prosperitu. Zimná ťažnosť je nízka. Pred nástupom mrazov na pozemku, sušené a zlomené stonky sa odstránia, biomateriál blízko v zemi a vode. Pri prvých mrazoch sú kríky flexibilné, pevné a pokryté teplým, hustom materiálu. Môžete stráviť úplné orezanie výhonkov, potom dosť na vykonanie mulčovania, ochranu koreňov z chladu.

Malina sa vyznačuje zahusťovaním. Ak nekontrolujete počet výhľadov, potom na krátku dobu, rastliny sú schopné upchať.

Pôda musí byť mokrá, ale bez vody. Zavlažovanie je mierne, čo sa zvyšuje počas kvitnutia a plodovania. Je zbytočné nasýtiť pôdu vlhkosti, až po výsadbe sadeníc a na jeseň, pred zimovaním.

Odroda reaguje pozitívne na organické kŕmenie (Korovyan, Vtáčik), ktorý na jar. Minerálne hnojivá mladí sadenice NEPOUŽÍVAJÚ. Takáto dodatočná výživa sa vyžaduje len staré kríky (od 4 rokov).

Výber miesta a prípravy pôdy

Kultúra preferuje plodné pôdy (list alebo hliník). Je dôležité kontrolovať úroveň pH, ​​ktorá musí byť neutrálna. Západka alebo oxidácia zeme nepriaznivo ovplyvňuje vyvinenie a zdravie rastliny.

Miesto pre výsadbu Vyberte si solárne, chránené pred návrhmi a stagnáciou vody. Pred-site purifikované z burín a odpadky. Minerálne (superfosfát, potaš) a organické (vlhké, oola) hnojivá sú zadané. Nevyhnutne pôdu s touto kompozíciou voľné a skok.

Choroby a škodcov

Konk Humpback má dosť dobrú imunitu pre mnoho chorôb. Ale slabo konfrontuje také nebezpečné plesňové infekcie ako fialová škvrnitá a anthracnóza. Prvý sa môže vyvinúť v dôsledku nadmerných množstiev dusíka v pôde. Druhá je spôsobená zlepšením kyslosti pôdy alebo veľkého množstva vlhkosti na jar.

Prečítajte si viac  Hrozno hádanky Sharov

Reprodukcia

Môžete položiť nový Malinik ako na jeseň a jar. Ak sa vykonáva jarná fit, rastlina bude stále plodina. Najlepší čas je však jeseň, bude viac času na root a úplný rozvoj.

Konk tekvica plemená niekoľkými spôsobmi. Prvá metóda – Shilling. Dostať odrezky produkovať orezávanie na jeseň. Potom sú nazeletení, zabalené filmom a periodicky produkujúcou zalievanie.

Druhá metóda chovu – praženie strieľa. Stačí oddeliť korene lopatky.

Treba poznamenať, že odroda sa rozlišuje veľkým posunom, takže DACNIK nikdy nebude mať problémy s výsadbou.

Skrývky sú zvolené s dobre vyvinutým koreňovým systémom, stonky sú rezané až 30 cm, ktoré by mali byť 3-4 obličky. Koreňový krk je nevyhnutne ponechaný nad povrchom, nie je možné ju žiť. To povedie k re.

Výsadný materiál je vysadený vo vzdialenosti 0,5-1 m medzi kríkmi a 1-1,5 m medzi riadkami. Hĺbka studne 10-15 cm. Po páde na maliny na pozemku, je zem okolo kríka trambetu hojne napojená a mulched.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: