Malina Zhuravlik

 • Oprava: Áno
 • Bery: Rubinovaya
 • Chuť: sladký sladký
 • Čas dozrievania: neskoro
 • Hmotnosť bobule, g: 2,7 – 3.5
 • Výnos: Až 1,5 -2,0 kg s krovím, 8-9 t / ha
 • Odolnosť proti mrazu, ° C / zimná ťažkosť: Nad priemer
 • Hodnotenie ochutnávky: 4,7
 • Účel: Na spotrebu v najnovšom formulári a pre všetky druhy spracovania
 • Obdobie plodovania: Od augusta a do októbra

Pozrite si všetky charakteristiky

Raspyrberry odrody už veľa vyvinuté. Aj medzi nimi je Caraveclik prospešný pre množstvo výhod.

História odstraňovania odrôd

Rastlina je relatívne mladá. Bol zavedený do Federálneho registra len v roku 2001. Chovatelia odporúčajú kultúru pre pristátie v regióne Volga a na severnom Kaukaze. Hlavná práca bola vykonaná a. V. CossAck na Kokinsky odsek Selection Institute of Horticulture a Nursery. Špeciálna popularita Zhuravlik ešte nezískala.

Popis odrôd

Bush je charakterizovaný kompaktnosťou, priemernou rastovou silou. Výška výhonkov je 1,7-2 m. Na jednom kríku, tvoria 6-7 kusov. Ročné výkaly fialovej farby, majú hroty pozdĺž celej dĺžky, pokryté slabým voskom.

Načasovanie dozrievania

Čakanie na vzhľad ovocia má relatívne dlhé. Začínajú tvoriť len v auguste. Avšak plodenie pokračuje až dva mesiace – zastaví sa len začiatkom októbra. Či tento proces bude pokračovať veľmi teplým a suchým jeseň, až kým nie je nainštalovaný. V mnohých popisoch však poznamenávajú, že bobule sú konečne ukončené formou len po začiatku mrazov.

Výnos

Podľa vývojárov developerov triedy môže každý krídlo Caravlik poskytnúť najmenej 1,5 kg bobule. S dobrými podmienkami – až 2 kg. Pokiaľ ide o 1 hektár, bude to 8000-9000 kg, resp.

Bobule a ich chuť

Kultúra je navrhnutá tak pre čerstvú spotrebu a pre všetky možnosti spracovania. Podľa ochutnávky je priemerné skóre 4.7. Ovocie samy maľovali v rubínovej farbe. Pre nich sa vyznačujú formou hlúpeho kužeľa. Hmotnosť každého bobule sa pohybuje od 2,7 do 3,5 g a hustá buničina sa vyznačuje kyslou sladkou chuťou; Odborníci Mark a expresívna vôňa.

Vlastnosti pestovania

Vylodenie je vyrobené na jar alebo na jeseň. V strednom Rusku je najlepší čas na konci apríla.

Výber miesta a prípravy pôdy

Opravná rastlina predstavuje dosť vysoké požiadavky na pristátie. Musí potrebovať dobré prirodzené osvetlenie. Odporúča sa odstrániť kríky z iných ovocných plodín a záhradných stromov. Najlepšie je vybrať si aj miesta alebo non-lode. Pristátie v nížine je odôvodnené len na suchých oblastiach, ktoré sa určite rýchlo zahriať.

Prípravné činnosti sa musia vykonať vopred. Ťažký primér zvyčajne zlepšuje riečny piesok. Sandstóny sú nasýtené humusom alebo rašelinou. Odporúča sa vápniť kyslú pôdu, aby sa zabránilo negatívnym dôsledkom. Siderates môžu byť dobrí Coaull predchodcovia.

Zavlažovanie a kŕmenie

Namiesto bežného kŕmenia sa môže použiť dusík Mulč, zriedená močovina. Hlavné krmivo sa vykonáva na jar. Potrebujete čakať na chvíľu, keď sa obličky rozpustia. Tento postup sa opäť vykonáva za 14 dní pred kvitnutím a počas neho. Je pozoruhodné kŕmiť kultúru a vo výške plodnice a hneď, ako je dokončené.

Stupeň žeriavu vám umožňuje prispôsobiť režim zavlažovania aktuálnemu počasiu. Žiadne ťažké, pôvodne špecifikované rámy. S bežným počasím sa aktívne zavlažovanie vykonáva raz týždenne. V časových obdobiach sa študuje a s dobrou prirodzenou vlhkosťou. Zakladanie, vykonané pred vzhľadom prvých kvetov a pri súbore zrelých bobúľ, hrajú veľmi veľkú úlohu.

Odolnosť proti mrazu a príprava na zimu

Pravdepodobnosť prežiť obvyklú zimu v malinovej racperry caravek je pomerne vysoká. Prípravok často zahŕňa odrezanie koreňa. Ak sa táto možnosť nepáči, niekedy to odrezalo polovicu dĺžky. Takýto krok však výrazne znižuje odolnosť rastliny rôznym parazitom a nebezpečným mikroorganizmom. Dobrý prístrešok je smrekový dvor; Je tiež veľmi dôležité extrahovať maliny, ako by mal.

Choroby a škodcov

S prísnym vykonávaním noriem poľnohospodárskej techniky, táto rastlina prakticky nebola chorá. Ak je systematická pravidelná starostlivosť nemožná, bude sa musieť zamerať na preventívne spracovanie v obchode. Huby sú obzvlášť nebezpečné v surovom chladnom počasí. Nebezpečenstvo malins Tick je malé, ale občas stále zaútočí. Od hmyzu pri vykládke môže útočiť:

 • vošky;

 • Glassnitsa;

 • bronz

 • Gallovka.

Reprodukcia

Môžete vybrať len zdravé a pevné sadenice. Najlepšie je, ak je ich výška 25 cm, a prierez úteku nie je nižší ako 0,5 cm. Neplatné všetky zatemnené oblasti a rootighters. Reprodukcia koreňové potomstvo možné, ak Bush rastie na jednom mieste viac ako 4 roky. Až do tohto bodu je počet vystrašených je veľmi malý.

Postup je vykopať požadované semenádlo a transplantáciu na špeciálne lôžko. Takýto postup je najlepší beh na jar. Po zakorenení sa semenádlo umiestni tam, kde by mal rásť. Odrezky kopajú na jeseň. Ich dĺžka je presne 10 cm.

Niekedy robia kríky. Rhizome je potrebné kopať a znížiť nôž. Všetky rezacie body sú pokryté drevom. Pri prechode na každý nový bush a pred začiatkom postupu je nôž dezinfikovaný. Poponáhľajte si v tomto momente sotva stojí za to.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: