Mikado ružové paradajky

  • Autori: GAVRISH S.F., Morav B.V., AMCHESLAVSKAYA E.V., Degovsova T.V., Wolf o.ALE., Artemivo G.M., Redichina T.ALE.
  • Rok predpokladov: 2015
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 94-95
  • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: 180-220

Pozrite si všetky charakteristiky

Mnohé záhradkári Táto odroda je známa ako Imperial. Takže neformálne prezývané formou plodov pripomínajúcich cisársku korunu.

Značka je niekoľko farieb. Tak napríklad, okrem ružovej, sú tu žlté, čierne a červené odrody Mikado. Napriek takýmto odrodám, paradajky podobné systému chuti a kultivácie.

História odstránenia

Rozmanitosť je testovaná na úrovni štátu, čo znamená prítomnosť potvrdených charakteristík. Druhy Rosovoplods prezentované v roku 2013 Výberová firma GAVRISH LLC. GAVRISH S. F. A jeho podobne zmýšľajúci ľudia a kolegovia tvárou v tvár Morde. V., AMCHESLAVSKAYA E. V., Degovsova T. V., Wolf o. ALE., Artemivo G. M., Redichny T. ALE. sa stali autormi nezvyčajného stupňa.

V roku 2015 sa paradajka mohlo používať vo všetkých regiónoch krajiny. Odporúča sa pre pestovanie v rámci filmu v skleníku v jednotlivých dcérskych farmách. Pristátie v otvorenej pôde je prípustné len v južných regiónoch.

Popis odrôd

Stupeň Mikado sa zvyčajne pestuje súkromnými agrianmi na malých záhradách. Paradajky zjednodušencov. Bush rastie až 180-220 cm a musí byť záväzný na vertikálnu podporu.

Hlavné kvality ovocia

Ovocie na Tomato Mikado Ružové rastú dosť veľké. Hmotnosť plodu dosiahne 300-360 g. Vo forme sú ploché kruhové, rebrované. Pred nájdením obvyklých ružovej farby, ovocie vyzerá svetlo zelené. Frurozen je prítomný zelený škvrny.

Ako zelený odtieň kôry je bledý, objaví sa ružovka. Zrelé paradajky sa stanú absolútne ružovým. Farba paradajok nemôže byť určená ako intenzívna a homogénna, je to skôr nudná ružová.

Koža a buničina je celkom hustá, ktorá dáva paradajky s dobrou štvrtinou. Rovnako ako odroda sa vyznačuje prítomnosťou niekoľkých kamier, nie je naplnená šťavou. Semená sú priamo v buničine paradajok.

Prečítajte si viac  Malina pchehiba

Charakteristiky

Ovocné sladkosti sladké. Stredná sila. Je to veľa, je jemná a šťavnatá, vynikajúca chuť. Mikado paradajky spravidla používajú len čerstvé, pretože spracovanie zbavuje ovocie kvality chuti.

Špecialisti z ochutnávnej komisie, ktorá odhaduje stupeň, stanovili mu vynikajúce hodnotenie. Zeleninový chov súhlasí s tým, že vysoké skóre je počuť Mikado oprávnene.

Mnohé poznámky, že medzi desiatimi odrodami rastúce v postele, toto paradajka má najlepšie ukazovatele chuti. Cukor a organické kyseliny v nej sú tak harmonicky vyvážené, že paradajka sa zdá byť čo najviac a chutné.

Dozrievanie a plodnenie

Čas dozrievania je začiatkom 94-95 dní po prvých zárodkoch, objavujú sa zrelé ovocie. Toto je charakteristický znak Mikado Ružovej odrody, ako čas zrelosti červeného a žltého analógu na 100-110 dní. Každý Bush sa objaví až 7-9 plodov.

Výnos

Výťažok je 5,0-6,0 kg na štvorcový. M. Zber padá 1. júl-august.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Čas siatie na sadenice – posledné dni februára – prvé čísla marca. Pristátie na zemi sa koná koncom apríla.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Výsadba sadenice odrody paradajok Mikado potrebnú rýchlosťou každého kríka vyžaduje plochu plochy 60 x 50 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Paradajky reagujú na zalievanie a hnojivo. Výber Mikado na kultiváciu je dôležité nielen preskúmať svoje silné a slabé stránky, ale tiež poznať systém agrotechnológie a pravidiel pre kultúru.

Prečítajte si viac  Ramato Light žiarovka

Pre pristátie je vhodné len dobre osvetlené. S nedostatkom slnečného svetla sa počet zásob zníži.

Súbežne s výsadbou sadenice v diere, musíte dať vertikálnu drevenú podporu. V budúcnosti bude testovaný krídlom. Rastlina bude potrebovať naparovanie, púšť a tvorbu s počtom stoniek v rozsahu 1-2 kusov.

Ako rastú paradajky, musíte odstrániť spodné listy. Postup sa vykonáva, aby poskytol príležitosť stráviť živiny na tvorbu množiny ovocia. Odstránenie listov z nižšie poskytuje lepšie vetranie, čo znižuje pravdepodobnosť chorôb.

Mikado odroda sa neuskutočňuje na celej pôde, takže musí pravidelne stratiť a oplodniť. Prvé kŕmenie sa koná 5-7 dní po výsadbe sadeníc. V teréne môžete vstúpiť do riešenia kravského člnku alebo pripraveného kuracieho podstielky.

Ak sa používa minerálne hnojivo, uprednostňujú sa dusičnan amónny, draselný soľ a superfosfát. Je dôležité, aby ste ju nepreháňali s dusičným kŕmením, aby nespôsobili hojný rast listov.

Pestovanie Pink Mikado znamená druhú etapu kŕmenia, ktorá sa vykonáva 2 týždne po prvom.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

V kontexte pestovania v skleníkoch sú paradajky takmer ovplyvnené hubami a bakteriálnymi ochoreniami. V otvorenej zemi je kultúra nestabilná pre fytoofluorózu. Tento problém bude musieť vyriešiť. Medená meď alebo používanie DubCatch pomôžu z plesne.

Sadenice pred pristátím v pôde je potrebné liečiť linkovanou tekutinou. Môžete použiť recept na skúsených záhrad, ktoré uprednostňujú spracovanie semien s čerstvým mliekom. To z nich robí odolnejší voči fytoofluoróze. Na spracovanie to urobí zmes mlieka s vodou v pomere 1: 10. Do mliečneho vodného roztoku sa pridáva pár kvapôčok a plného pohára dreveného popola.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Prečítajte si viac  Červená paradajková hruška

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

S vysokou vlhkosťou môžu paradajky prasknúť. Mikado trieda v zásade prijímať zmenu teploty. V horúčave kože na plodoch môže stratiť svoju integritu. Znížená teplota môže nepriaznivo ovplyvniť rastliny.

Recenzie Recenzie

Je to tento druh Mikado, že mnohí záhradníci považujú za ideálne na chuť a vôňu pripomínajúce paradajky z detstva. Paradajka nie je hybrid, takže mnohí ľudia dostanú semená nezávisle.

Rosovoprod Mikado ocenil pre nádherné ochutnávky kvality a nezmyselný obchod. Zrelé ovocie preferujú tých gurmánov, ktorým takýto cukor chuť a mäsitý obsah chuti. Zároveň sa nepočítajú na záznam zberu.

Big Plus Pink Rôzne je, že semená je možné zbierať nezávisle. A nevýhodou je skutočnosť, že ovocie sa počas prepravy ľahko poškodí.

Zrelé paradajky sa používajú na prípravu vitamínových šalátov a čerstvých štiav. Na ochranu nie sú ovocie Mikado príliš vhodné kvôli svojej veľkej veľkosti a nie príliš trvanlivú pokožku.

Plody sú také veľké, že len jeden paradajka sa môže zmeniť na jedlo pre celú rodinu. Stojí za zmienku, že veľmi veľa ľudí rád jesť ako ružové paradajky. Sú považované za užitočnejšie, sladké a šťavnaté.

Rôzne vlastnosti je, že najväčšie plody sú vytvorené v dolných kvetenstve. Čím vyššie, čím skôr paradajky na kríku.

Paradajka je veľmi teplá, pretože dobre sa prispôsobuje. Ale má dlhý slnečný deň.

Na pestovanie v regiónoch s chladným podnebím je potrebné vybaviť skleník a s najväčšou pravdepodobnosťou, ďalší zdroj osvetlenia.

Všetky priložené úsilie na pestovanie Mikado paradajky paradajky vyplácajú vynikajúce zber nádherných plodov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: