NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

Ríbenie sa považuje za podmienečne nenáročnú záhradnú kultúru. Preto je to spoločné. Ale stále by sa krík nemal hodiť na milosrdenstvo osudu. Každá sezóna, rastlina musí byť opatrná, rôzne ročné obdobia roka – rôzne scenáre starostlivosti. Na jeseň sa bude starať o prípravu pôdy, zavlažovania, prerezávania, spracovania z škodcov a menšie dodatočné postupy.

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

Kedy začať tréning na zimu?

Na jeseň sa záhrada vyčistí, pripravuje sa na zimovanie, čo si vyžaduje osobitnú pozornosť. Pretože je dôležité nechať na mieste škodcov a chorobu, na pokrytie rastliny, ak je to potrebné, krmivo. S príslušným odchodom bude ker presne žiť 20 rokov a možno viac.

Podmienky starostlivosti pozorovať dôležité, pretože ak začnete príliš skoro, zariadenie môže byť podrobené nežiaducemu vplyvu skleníkového efektu. Mrazy na jeseň stále často nahrádzajú teplo, preto sa ponáhľajú, napríklad s prístreškom, to nestojí za to. Je dôležité sledovať predpoveď počasia, počkajte na závažnejšie, pevné chladenie.

Napríklad nainštalujte úkryt podporuje a vyčistite kríky, akonáhle je Zem pokrytá kôrou ľadu, snehu a pôda je už nepravdepodobná, že sa nechá vymyslieť.

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

Zalievanie

Premium zavlažovanie by mal byť vždy, aj keď je jeseň daždivý. Arid Podmienky ríbezlí sa nepáči, pretože jeho korene budú potrebovať vlhkosť. A táto vlhkosť vám pomôže ľahšie presunúť zimovanie. Rozšírenie ríbezle ríbezlí korene spadá do septembra a zalievanie tento mesiac bude najúčinnejší.

Malo by byť hojné, od 3 do 5 lyžíc vody pod každým krovím. Pôda sa musí zvlhčiť v hĺbke pol metra. Po zavlažovaní bude potrebné meditovať vytvorený valcovací kruh. Pre toto, rašelina alebo piliny. Mulčovacia vrstva môže dosiahnuť 10 cm, polomer prioritného kruhu – 60 cm.

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

Čo a ako sa dostať dole?

Zem okolo závodu na jeseň je zakrytý približne centimetrami o 10-15, zatiaľ čo korene ríbezle by sa mali pokúsiť sa dotknúť. A súčasne sa môžu uskutočniť v pôdnom hnojive. Hlavné hnojivo bude superfosfát, ktorý prispieva 1-2 polievkové lyžice na kríku. Superfosfát by mal preniknúť na zem pre hĺbku 10 cm. Je v rámci okruhu vzdelaného prioritného kruhu.

Pre to, čo potrebujete toto krmivo: rastliny sú lepšie konfrontované hubové lézie, mráz. Tým sa zníži diela červených ríbezlí na obnovu v novom roku. A dáva šance na nový kvet.

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

Aké ďalšie hnojivá môžu byť vykonané.

 • Drevený popol (draslíkové kŕmenie). Bude efektívnejšie, ak je riešenie založené, 5 litrov kvapaliny – 50 g popola. Môžete urobiť infúziu: tretí vedro vyleje popol, ktorý sa nalial horúcou vodou. Táto zmes by mala byť nútená 3 dni.
 • Sulfát draselný alebo síran draselný sa tiež považuje za vynikajúcu možnosť pre jesenné kŕmenie. V tomto hnojive sú tiež prítomné horčík, síra, vápnik.
 • Ammofos. V zásade prispeje častejšie v lete, v auguste. Ale výdavkovia nie sú vylúčené. Ako súčasť hnojiva 12% dusíka, 10-40 g.
 • Dvojitý superfosfát. Môžete oplodniť Bush a taký prostriedok v granulách, obsahujú veľa fosforečnanu monokalcium. V 10 litroch vody je potrebné zriediť 15 g granúl.
 • Hnojivo „Jeseň“. Existujú fosfor a draslík, trochu dusíka, ďalšie stopové prvky. Granule nie sú ani schopní chovať vo vode. Môžete ich jednoducho rozptýliť pozdĺž prísného kruhu alebo ísť do vytvorenej drážky.
 • Peelingy zemiakov. V nich a soli horčíka a draslíka, ako aj vápnika s fosforu. Ale čo je dôležitejšie, je tu škrob, pomáha tvoriť veľkú a chutnú úrodu. Zemiaková kôra. Ale nie čerstvé, ale sušené. Sockovaný čerstvý môže ísť do rastu, čo je absolútne nadbytočné.

Mimochodom, zemiaková kôra je stále vynikajúcou mulčkou, ktorá je tiež súčasťou súboru predbežnej prípravy ríbezle.

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

Orezávanie

Orezávanie sa považuje za štandardný postup a spočíva v odstraňovaní suchých a poškodených vetiev, ako aj tie, ktoré sú príliš zahustené kríky. Stručne povedané, všetko je čistené príliš veľa. Rovnaké orezávanie môže bezpečne spojiť s tvorbou kríka. Takéto opatrenie ovplyvní nárast výnosu budúcej sezóny, to znamená, že tvorba kríka nie je vôbec nadbytočná. Tiež rozšírený produktívny vekový ríbezlec.

Keď je to narezané, závisí od typu rastliny. Ak je čierny ríbezlec narezaný do polovice októbra a do konca mesiaca, potom červená (a biela, príliš) – na konci októbra. Prichádzajú len obdobie odpočinku.

Vytvorenie čriemu len s čistým a honovaným záhradným nástrojom, Secateur alebo záhradný nôž. Ak sú výhonky veľmi hrubé, záhradná píla bude potrebovať. Prvý, ktorý sa čistí slabé a tenké vetvy, potom – staré. Potom sa výhonky rastú pozdĺž koruny, sa neodstránia, sa nezúčastňujú výnosy, ale len bezcieľne zahusťovadlom.

Ak je vetva odstránená, je potrebné čistiť takmer samotnú obličky. Nepotrebujem trestný. Pohybovať sa z jednej vzorky do druhej, musíte dezinfikovať čepeľ s niečím alkoholom.

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

Spracovanie proti chorobám a škodcom

Po orezaní, keď je bližšie k chladu, rastlina potrebuje liečbu chorôb a škodcov. Ak ker rastie v teplej oblasti, škodcovia sa pokojne zahriali na rastliny, preto by spracovanie malo byť opatrné. Spracovanie skôr ako listy nie je možné. Musí sa dotknúť, loď a suché. Potom, čo listy pádu, živiny pôjdu do výhonkov a obličiek, čo je lepšie, aby sa zachránili sily ríbezle.

Čo môže na jeseň zvládnuť Bush:

 • Bordeaux kvapalina – platí nielen pre kríky, ale aj na pôde blízko;
 • Karbamidový roztok je dobre masačný s škodcami a niektorými chorobami;
 • 2-percenta medená energia – len pre pôdu okolo kríka;
 • „FundAzol“, „TOPAZ“, „Vectra“ – fungicídy používajú striktne podľa pokynov;
 • Insekticídy „Unewn“, „Aliot“, „Carboofos“.

Toto sú najúčinnejšie prostriedky, vzorky, čas overené.

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

Užitočné odporúčania

Newcommes-záhradníci často trpia nedostatkom banálnych rád, nemusia brať do úvahy jednoduché body. Toto je normálne, ale nebudú to nadbytočné podstúpiť vedomosti.

Tipy pre Autolnú starostlivosť Červené ríbezle:

 • Ak sa rozhodne, že poraziť výhonky na zem, potom je potrebné to urobiť veľmi jemne a pred začiatkom mrazov (akonáhle ten druhý začiatok, výhonky už stratia flexibilitu);
 • Ak je zimné sľuby byť drsné, rastlina je potrebné použiť – použite hustý materiál, ktorý neprechádza materiál (film nie je vhodný, ale je vhodná ministerstvo služby);
 • V zime je potrebné pozrieť sa na stavu záležitostí na mieste, ak je sneh malý na Bush, musí sa z územia zvýšiť;
 • Aby sa vzduch mohol vždy prísť k zhonu, krížené kolíky sú uviaznuté v zemi na jeseň;
 • Ak je na kríku vytvorená nebezpečná snehová kôra, je naleje tmavým substrátom (rovnaký popol), pritiahne slnečné lúče a podlahy.

Stručne povedané, aj keď minimálne, ale starať sa o krídlo bude musieť zimu.

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

Bežné chyby

 • Čerstvý hnoja – tu je najobľúbenejšia chyba jesenného kŕmenia ríbezle. Nie je možné to dovoliť, pretože sa aktivujú rastové procesy a rastlina je v zime veľmi ovplyvnená (a možno zomrieť).
 • Ďalšia chyba je zvláštna pre začiatočníkov: príliš naklonené výhonky na zem, tie, ktoré na ňom upevnení, ale prestávka, a v jarnej elementárne suché. Závod umierajúci.
 • Tiež, chyba opúšťa konope pri orezaní ker. Je nebezpečné, že Bush bude atraktívny pre sklo – veľmi nebezpečný škodca. Je tiež plná smrťou červeného ríbezla.
 • Nakoniec, v hornej časti chyby bude mulčovanie s padlých listov. Na tom istom mieste, v listoch, škodcovia môžu byť pripojené. Budú spadnúť do zvyškov rastlín a na jar sa postará o prípad.

Ak pripravíte nielen finančné prostriedky, nástroje, ale aj vaše vlastné vedomosti (viesť ich do systému), po jeseň currant, pokojne berie zimu a jar zdravé a aktívne začne novú fázu rastu a plodovania.

NUANCE STAROSTLIVOSŤ PRE ČERVENÉ RURENTS NA AUNKU

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár