Čo a ako uhryznúť pór?

Leek, podobne ako akúkoľvek inú kultúru, potrebuje správnu starostlivosť. Musí sa zdvihnúť vhodnými prostriedkami a drogami. Hnojivá môžu byť minerálne a organické. V tomto článku sa dozvieme viac o tom, čo a presne, ako správne kŕmiť pór.

Zvláštnosť

Leek sa pestuje v mnohých oblastiach. Uistite sa, že sa o neho staráte. Rastúca takáto kultúra začína momentom jej siatia. V južných regiónoch Ruska, najčastejšie apelovať na bezohľadný spôsob. Na tento účel s nástupom druhej polovice mája, siatie priamo do otvorenej zeme. Pokiaľ ide o severné a centrálne územia, prvé rastúce sadenice.

Zníženie vzhľadom na úsporu je realizovaný v rôznych časoch:

 • Ak je siatie vykonávané doma v boxoch, potom najlepší čas bude medzera od polovice do konca februára;
 • Ak pristátie dochádza v skleníku, potom je vhodné do 15. apríla;
 • Ak je najúspešnejší čas vybraný na siatie pre dočasné útočisko do postele, potom je tretí dekáda apríla dokonalá.

Pred zasením cibuľových semien sú predsedovní.

Pre toto semená zase dole v horúcom (nie viac ako 45 stupňov) a potom v studenej vode. Ďalej sa semená klíčia na zvinku na teplom mieste. Príprava tohto druhu potrebného semienkom, ktorý bol zostavený z lokality. Ak sú semená zakúpené, potom v špeciálnych procedúrach nebudú potrebovať.

Siatie semien sa vykonáva podľa takejto schémy.

 1. Po prvé, pripravené nádoby sú naplnené zvlhčovanou pôdou.
 2. Dajte drážky, ktorých hĺbka je až 1,5 cm. Z seba by mali byť tieto drážky umiestnené vo vzdialenosti 5 cm.
 3. Vedľa povrchu sú mierne sušené semená cibule.
 4. Potom sú semená posypané pôdou.
 5. Ďalšie boxy s lukom semenami sú uzavreté filmom.
 6. Zásobníky sa odstránia do dobre osvetleného a teplého miesta, kde sa teplota nezníži pod 25 stupňov Celzia.
 7. Akonáhle sa luku ide, film by mal byť odstránený. Potom môžete znížiť teplotu na 16 stupňov počas dňa a do 12 stupňov v noci.
 8. Je potrebné postarať sa o dodatočné rozhodnutie cibule, čím sa predĺženie dĺžky dňa do 12 hodín.
Prečítajte si viac  Tomato Tsár Trefel

Po niekoľkých mesiacoch musia byť rastliny opizané vynesením 3 cm od seba navzájom. Najpohodlnejšie je kultivácia luko-zviera v špeciálnych peat pilulky. Potom potápači nebude potrebovať. Že korene cibule rastú lepšie, a stonky boli hlbšie, odporúča sa orezať listy. Nasleduje 1 čas za 2 týždne. Je dôležité odolať svojej dĺžke v rozsahu 10 cm.

Pred pristátím cibule v otvorenom pozemku sa sadenice potrebných na vytvrdnutie. Aby to urobilo, je to na ulici, krok za krokom prispôsobenie sa bežným podmienkam.

Cibuľové sadenice rastú s malou rýchlosťou. Len keď 2 mesiace prejde, sadenice môžu byť vysadené v otvorenej zemi. Lôžka pre toto sa zvyčajne pripravujú vopred. Pôda sa starostlivo uvoľní, robí organické a minerálne hnojivá.

Ďalšia správna starostlivosť bude včasné zavlažovacie, týždenné uvoľnenie, máčanie, mulčovanie a hnojivo.

Pri vynesení

Je veľmi dôležité správne vyživovať pór, keď pristál. Potrebné vziať do úvahy, že väčšina Pre chemické zloženie príslušnej kultúry sa priblíži čiernou pôdou v kombinácii s subjektmi. Špecialisti vám neodporúčajú pretiahnuť pôdu na jar. Posteľná bielizeň sa musí pripraviť na jeseň. V tomto časovom intervale sa pôda uvoľnená, prináša organické. Hovoríme o prevíjaní trusu a kompostu. Pridávajú sa aj minerálne hnojivá. Zmiešajte 30 g superfosfátu a 15 g chloridu draselného. Takéto kŕmenie je dosť na spracovanie oblasti v 1 kV.M.

Rechazzové sadenice sa môžu implementovať v polovici mája. Groky by mali byť umiestnené vo vzdialenosti 40 cm. Na tieto účely skokujú hlboké drážky alebo diery. Kompost s ohromeným trusom. V každej jamke vysadili jednu rastlinu.

Ak chcete dostať dlhé a biele nohy luk, pôda obohatená humusom, umyť rovno do rýb. Noha rastie pomaly. Zvýši sa pravidelne. Zároveň robia pravidelné podávače.

Exisision je povolené nahradiť mulčovaním. Ihneď po vystúpení by sa luku malo byť bohaté.

Počas rastu?

To, že pórk bol veľký a šťavnatý, je potrebné oplodniť vhodné kompozície v priebehu rastu. Na to sú vhodné minerálne a organické typy hnojív. Konajú inak, ako vstúpili. Naučíme sa, aké živé rastliny môžu byť stlačené.

Minerálne hnojivá

V priebehu sezóny budete potrebovať aspoň tri minerálne kŕmenie. Vzhľadom na ich vplyv, zasadené rastliny nebudú mať nedostatok dôležitých stopových prvkov. Vo väčšine prípadov použite roztok pozostávajúci z jódu, draslíka, superfosfátov a dusičnanu amónneho. Mnohí záhradníci uprednostňuje používanie už pripravených podávačov. Ich akcia sa ukáže ako najúčinnejšie. V tomto prípade sa podobné kompozície rozlišujú prísne vyváženým obsahom potrebných užitočných látok.

Prečítajte si viac  Plum Anna Shpet

Organické hnojivá

Ak hovoríme o pozitívnom vplyve organických hnojív, môžete si všimnúť možnosť zlepšiť zloženie samotných rastlín, ako aj pôdnych štruktúr. Používajte hlavne fondy, ktoré sú pripravené na základe burín byliniek, kuracieho podstielky, ako aj hnoj. Drevený popol môže pomôcť zlepšiť charakteristiky pôdy, zníženie indikátorov kyslosti, dopĺňať nedostatok fosforu.

Ak chcete nezávisle pripraviť účinné riešenie kuracieho podstielky, budete musieť urobiť niekoľko akcií:

 1. Po prvé, činidlo bude potrebné na naliatie vody, prilepením k podielu 1 až 20;
 2. V ďalšom štádiu je potrebné existujúce zloženie trvať na trvalé približne 24 hodín;
 3. Rýchlosť spotreby bude 1 l na 1 kV.M.

Tiež dobré organické kŕmenie môžu byť vyrobené z burín a skosenej trávy. Takéto formulácie sa pripravia takto: \ t

 1. Po prvé, trvá peknú sekaciu trávu a potom ju dajte do voľnej kapacity o 2/3 z celkovej sumy;
 2. Potom bude potrebovať rezervoár na slnku a samotná zmes vylieva voda;
 3. Nádrž bude musieť zatvoriť veko s vykonanými otvormi;
 4. Výsledná kompozícia by mala byť ponechaná 2 týždne, aby sa dosiahol potrebný proces fermentácie;
 5. Ďalej bude zmes potrebná namáhaniu najviac opatrne;
 6. Roztok sa má zriediť vodou v pomere 1 až 10;
 7. Hotová zmes môžete bezpečne používať ako účinné podávanie praženia.

Voda olochet umožňuje ostro zvýšiť absorpciu s koreňmi potrebných živín. Na prípravu špecifikovaného organického hnojiva, musíte naplniť vedierku teplej vody a potom sa rozpustite v kvapaline 250 g dreveného popola. Všetky výsledné zloženie by sa mali objaviť počas dňa. Po zadanom čase môžu vodu vysadené pór.

Všeobecné odporúčania

Ak chcete účinne živiť póru, potom Stojí za to počúvať niektoré užitočné odporúčania.

 • Fawing LEEK, v žiadnom prípade nemôže použiť vrh v čerstvej forme. Ak toto odporúčanie zanedbávate, môžete dať vážne poškodenie závodu.
 • Použitie komplexných minerálnych hnojív vedie k výraznému zvýšeniu imunity vysadenej cibule, urýchliť všetky potrebné metabolické procesy. Preto sa takéto suroviny považujú za najvýhodnejšie.
 • Na oplodnenie cibule, ale aj špeciálne lieky, nielen ľudové opravné prostriedky. Môže to byť napríklad „Agrikola“, „Podravka“, „Effectton“. Takéto finančné prostriedky nielen oplodnú pôdu, ale tiež robia rastliny odolnejšie voči rôznym chorobám a útokom škodcov.
 • Fucked LEEK je dôležitý pre vodu správne. Obzvlášť bohaté zavlažovanie by malo byť v júni, keď sa nájde lístie, ako aj v júli, keď sa vytvorí falošná žiarovka.
 • Aj keď používate najúčinnejšie a efektívne hnojivá, Popína stále by nemali sedieť, kde sa za posledné 3 roky vyrástli akýkoľvek iný vzhľad Lukázy.
 • Kŕmenie, ktorá sa má zapadnúť Najmenej 3 týždne pred plánovanou zberom zberu.
 • Ak budete rásť na pórku, Nemali by sme zabúdať, že sa musí počas letnej sezóny ponoriť aspoň 3-4 krát. Zároveň by sa pôda nemala spadnúť do dutínov dolných lístia, ako aj na umývanie nohy zvnútra.
 • Ak ste sa naplánovali na prípravu minerálnej bundy pre cibuľu, Potom by ste to nemali robiť v jedlách, ktoré sú určené na použitie ľuďmi alebo zvieratami.
 • Ak používate zakúpené kŕmenie, Potom ich musíte pripraviť len v týchto pomeroch, ktoré výrobca označuje. Konať striktne podľa pokynov, inak riziká na poškodenie rastlín.
 • Ak padli hnojivo na cibuľové perie, Musí byť okamžite napätý s tečúcou vodou.
 • Pre koreňové korene sú tinktúry vyrobené z preplnených rastlín veľmi užitočné. Aby ste to urobili, môžete použiť trávu, paradajkové kroky. Tieto komponenty si jednoducho potrebujú naliať vodu, a potom nechať upokojiť do 7 dní.
 • Ak ste si všimli, že rast peria Luke sa spomalil, dáva zmysel uchýliť sa k kŕmeniu močoviny. Je veľmi bohatá na dusík.
 • Ak ste označili žltosť pera, To znamená, že je potrebné kŕmiť popol rastlín, síran draselný. Čierna a vädná môže byť úspešne opravená použitím superfosfátov.
Prečítajte si viac  Hrozno Romeo

O tom, ako a ako uhryznúť pór, pozrite sa ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: