Oranžové oranžové paradajky

 • AutoriGUBKO B. N., Kamanan A. ALE. (LLC Agrotechnologická firma „AGROS“, FGBU FEDERÁLNYCH PRESKÚMSTVA ÚSTAVY CYTOLÓGIE A GENETIKA SIBERIAN RIGHT RUSE AKADY OKROU
 • Rok predpokladov: 2007
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 110-115
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Prepravovateľnosť: Dobré
 • Bush: Vysoký

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato triedené oranžové triedy priťahuje veľa. A nielen preto, že je to originálne a krásne – existuje veľa užitočných v ovocí: vitamíny, lykopén, karotenoidy a chuť len vynikajúce.

História odstránenia

Orange Orange – BrainChild Novosibirska Chovatelia Gubko v. N. a kamaranina A. ALE. Práce boli vykonané na základe Agros Agrotechnologickej firmy a Federálneho výskumného centra Ústavu cytológie a genetiky Sibírskej pobočky Ruskej akadémie vied. Po obdržaní odrody bola žiadosť podaná v roku 2005. Od roku 2007. Kultúra vstúpila do ruského štátneho registra a umožnila prakticky rásť v celej krajine.

Popis odrôd

Posudzovaný poklad sa vzťahuje na intelentinant, to je vysoký, takže si vyžaduje parenie a medzeru. Výška stoniek rastie 1,5-1,8 metra. Mierny stupeň pobočky a žiaduce. Bush sa vyvíja pri 7-8 kefách s plodmi a na každom klastri je od 6 do 8 paradajok.

Hodnoty na odrody dosť veľa:

 • Komoditné vlastnosti zrušené;
 • Ukazovatele chuti sú tiež vynikajúce;
 • Vysoká prepravovateľnosť, paradajky sú dokonale uložené;
 • Stupeň má vytrvalosť nepriaznivých poveternostných faktorov;
 • Bohaté na zloženie živín.

Zo mnou je potreba formácie a kŕmenia. Toto sú štandardné postupy, a je nepravdepodobné, že by sa mali pripísať nevýhodám.

Hlavné kvality ovocia

Oranžová oranžová maľba očakávaný bohatý oranžový. Ovocie nie sú príliš veľké, skôr priemerné, ich hmotnosť sa pohybuje od 135 do 156 gramov, čistý podlhovastý tvar, je opísaný ako valcový, kamienkový. V buničine semien je niekoľko, 3-4 hniezd, zatiaľ čo buničina šťavnatého, ale mierne. Riešenie praskanie kože.

Charakteristiky

V chuti oranžovej oranžovej prevažuje sladké, poznámky na cukor.

Dozrievanie a plodnenie

Rozmanitosť dozrieva 110-115 dní po klíčovaní, preto patrí do sekundárnych kultúr. Rozlišuje sa kontinuálnym plodovaním. Môžete ochutnať chutné a zdravé ovocie od júla do septembra vrátane.

Výnos

Vysoko výnosný stupeň. Produktivita jedného „námestia“ – až 9 kg az jedného kríka je možné zbierať 4-5 kilogramov paradajok.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená oranžovej pomaranča je potrebné na konci februára alebo v prvej polovici marca. Transplantingové sadenice sa vyskytujú vo veku 50-60 dní. Výhodne musí byť dobre osvetlené slnkom a fertilnými lôžkami.

Pôdy pre sadenice môžu byť pripravené z trávnika pridaním rašeliny, piesku a kompostu k nemu. Medzi semenámi by malo byť 2 cm medzi drážkami – 5 cm. Aby sa pestovali dobré životaschopné sadenice, plodiny sú zabalené teplou vodou, oplodní „Kemira“ alebo „upevnenie“, pripravte phytolampa.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Oranžové oranžové paradajky

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Oranžové oranžové paradajky

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Oranžové oranžové paradajky

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Pri výsadbe paradajok stojí za to sledovať schému 60×50 cm, čo znamená, že hustota výsadby do terénu určených sadeníc – 3-4 zhonu na ploche 1 m2.

Pestovanie a starostlivosť

Oranžová oranžová paradajka vyžaduje starostlivosť nie viac ako to, čo je potrebné pre akúkoľvek inú kultúru. Zoznam udalostí zahŕňa:

 • Tvorba stonku v 2 uniká;
 • hranice k pevnej podpore;
 • Zavlažovanie podľa potreby;
 • Uvoľnenie pôdy a mulčovanie po zavlažovaní;
 • Systematické kŕmenie fosforu-draslíka a organických kompozícií.

Oranžové oranžové paradajky

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Oranžové oranžové paradajkyKvasinkaOranžové oranžové paradajkyKyselina boritáOranžové oranžové paradajkyJódOranžové oranžové paradajkyPopolOranžové oranžové paradajkyVápnik selitraOranžové oranžové paradajkykyselina jantárováOranžové oranžové paradajkySérumOranžové oranžové paradajkyPeroxid vodíkaOranžové oranžové paradajkyKuracie vrhOranžové oranžové paradajkySódaOranžové oranžové paradajkySpievaťOranžové oranžové paradajkyMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Oranžové oranžové paradajky

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Oranžové oranžové paradajky

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Oranžové oranžové paradajkyPhytofluoroOranžové oranžové paradajkyNafúknutý rosaOranžové oranžové paradajkyVrcholOranžové oranžové paradajkyClapporiosOranžové oranžové paradajkyŠedý ganilOranžové oranžové paradajkyTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Pepper oranžová trieda sa odporúča a efektívne ovocia takmer v celej krajine. Je však obzvlášť dobre prispôsobený na pestovanie v strednom pruhu Ruska, tu je určený na otvorenú pôdu. Na severe je kultúra vysadená len v pozorovateľských skleníkoch.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár