Paradajka Apple Minusssky

  • Autori: G. Minusinsk, Krasnoyarsk Territory
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Podmienky rastu: Pre skleníky
  • Výška kríka, pozri: Až do 250
  • Charakteristický bush: Svieža
  • Farba zrelého ovocia: Ružová červená
  • Formulár: Originálne rebrované, zaoblené, mierne lesklé

Pozrite si všetky charakteristiky

Séria VARIETARY „MINUSInskoy paradajky“ je hrdá na nielen mesto, ale aj celý Krasnoyarsk región. Znalých znalcov a zberateľov odlišovali odrody ľudového výberu Apple mínus. Toto je kolektívne rodinné paradajky, charakterizované jeho úžasnými formami, veľkou veľkosťou, ako aj vynikajúcou nezabudnuteľnou chuťou. Vysoké a výnosové ukazovatele.

História odstránenia

Apple Minusssky – výsledok tzv. A to znamená, že dôraz sa kladie predovšetkým na vonkajší (obchodný) pohľad, ale na vlastnosti chuti a iných kvalitatívnych prvkov. Mesto Minusinsk Krasnojarské územie, resp.

Popis odrôd

Kruhy Apple Minusinsky sa vyznačujú intedernentovým typom rastu, preto vyrastajú pomerne vysoké, až 2,5 m, ale najčastejšie sa dostávajú zriedkavo, väčšinou indikátor 1,8 m. Rozpočtovateľnosť môže byť nazývaná svieža. Vzhľadom na to, že kultúra bude lepšie rásť v skleníku.

Hlavné kvality ovocia

Paradajky pri posudzovaní veľmi originálneho formulára – ploché kruhové, sploštené v póloch pomerne trochu, a o plodoch majú charakteristickú stuhu, dáva druhu výzdoby ovocia. Po dosiahnutí úplnej zrelosti bude farba paradajok nasýtená, ružová červená. Ak dáte paradajka, aby ste podali veľa paradajok, zafarbejú sa v červenom malinovom tieni. Plody sú dosť veľké, paradajková hmotnosť dosahuje najčastejšieho pologramu.

Charakteristiky

Chuť Apple Minusinsky paradajka je celkom sladká, jeho mäso vyzerá ako vodný melón. AROMA APPETIZÁCIA, ROZHNUTIA. Účel ovocia – Universal. Najčastejšie používané v čerstvej forme, omáčky a šťavy budú z recyklácie.

Prečítajte si viac  Kedy a ako transplantovať Raspberry na jar?

Dozrievanie a plodnenie

Paradajkový stupeň patrí do kultúr so stredným obdobím dozrievania. Zber ovocia sa koná do konca augusta.

Výnos

Ako bolo uvedené, Apple Minuussky – vysoko výnosný stupeň. Z každého kríka, skúsené záhrady zbierajú až 6 kg hlavných paradajok.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie semien na sadenice je potrebné vykonať v marci.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Je veľmi dôležité, aby ste si ponúkli priestor pri pristátí Apple Minusinsky. Záhradníci odporúčajú pristátie optimálneho počtu rastlín na 1 m2 – nie viac ako tri.

Pestovanie a starostlivosť

Aby ste získali vysoké úrody Apple Minusinsky, je veľmi dôležité správne vytvoriť Bush správne. Optimálny počet stoniek pri pestovaní – dva. V tomto prípade pravidelne drží fixáciu (hranice) a pare.

Všetky zbytočné výhonky sú nemilosrdne odstránené, rovnako ako určitú časť listov (hlavná vec je, že živiny chodia na ovocie a nie sú vynaložené na zelenej hmotnosti). Minusinská odroda nie je návyková na pôdu – takmer všetky. Podávač trávi len vtedy, keď je to potrebné.

Počas vyvrátenia sa paradajka často nepoškodzuje a nevyhnutne formuje zem, aby udržali vlhkosť.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

Prečítajte si viac  Tomato Býčko

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Zrelé ovocie sú uložené celkom dobre, a tiež sa líšia vysokou odolnosťou voči rôznym AIDS a škodcom útokom. Napriek vynikajúcej imunity paradajkových Apple Minusin sú však preventívne opatrenia dôležité vo forme spracovania fungicídmi a insekticídmi.

Za predpokladu, že záhradník alebo farmár bude dodržiavať všetky uvedené, absolútne jednoduché pravidlá, zber prijatý z postele určite poteší množstvo čísla a, čo je najdôležitejšie, kvalita.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: