Paradajka astrakhan

 • Autori: AVDEEV YU. A., Kigashpaeva o. Ns., Ivanova L. M., Shcherbinin B. M. FGBNU ‚All-Russian Research Institute of orproyed Great a Bakhchoeva‘
 • Rok predpokladov: 1997
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 115-122
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Prepravovateľnosť: Áno

Pozrite si všetky charakteristiky

Výborný dar záhradkárov z chovateľov môže byť bezpečne považovaný za intelenervantný rôznymi paradajkami Astrakhan Universal Destination. Jeho ovocie sa vyznačujú veľkými rozmermi, dekoratívnosťou a univerzálnosťou. Stupeň je navrhnutý tak, aby rásť v otvorenom kraji s bezohľadným spôsobom, ale to sa týka regiónov s teplou klímou. Ovocie sa používajú v čerstvej forme a na ochranu – šťavy, omáčky, zimné šaláty.

História odstránenia

S odstránením úžasnej škály záhradníkov sú povinní pracovať v eminentoch chovateľov:

 • Yu. ALE. AVDEEV;

 • L. M. Ivanova;

 • B. M. Shcherbinin;

 • O. Ns. Kigashpaeva.

K kultivácii bola trieda prijatá v roku 1997.

Popis odrôd

Intenenerminantný stupeň poskytuje priemerné kompaktné strednodobé vetvenie puzdrá výšku 65-80 cm. Pestované na územiach určené na to, paradajka tejto odrody nepotrebuje prístrešok, má kladné aj negatívne charakteristiky.

Výhody

Chybne

Neschopnosť v starostlivosti

Určené len na pestovanie v južných regiónoch

Dáva vysoké výnosy

Príliš hustá koža

Má silnú imunitu

Má systémový koreňový systém, ktorý uľahčuje jesenné čistenie pristávacieho priestoru

Dokonale úrodné na otvorenej pôde

Výhonky pokryté tmavo zelenými dobre káblovými, slabými vlnitými listami. Rastlina leží medziproduktové kvetenstvo – prvý položený nad 7-8 listov

Hlavné kvality ovocia

Nezrelé veľké zaoblené ovocie majú mliečnu zelenú farbu, v čase technickej zrelosti paradajok maľovaných v jasnej červenej farbe. Hmotnosť individuálneho plodu je 102-106 g, všetky sú pokryté hustou lesklým pokožkou, ktorý určuje dobré ukazovatele triedy a dopravy.

Charakteristiky

Tomato je hustá buničina je veľmi príjemná, mäkká a mierne krémová, stredne sladká chuť. Ovocie obsahujú 4,5-4,7% suchých látok, kyslosť 0,38-0,45%, index cukru 2.3-2,6%.

Dozrievanie a plodnenie

Astrakhan Tomato označuje odrody Stredomoria s natiahnutým plodovaním – dátumy dozrievania 115-122 dní. Zbierajte zrelé paradajky v septembri.

Výnos

Paradajka je známa vysokým zberom – z jedného kríka sa zhromažďuje až 4 kilogramy paradajok, s hektármi 516-724 centier. Rozdiel závisí od vykonávania agrotechnických požiadaviek.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Tam, kde sa uplatňujú metóda naočkovania kultivácie, siatie semien sa vykonávajú od februára do apríla. To všetko závisí od dátumu pristátia v zemi: 60-65 dní od dátumu výhonkov. Je zasadený na trvalom mieste v dostatočne teplej zemi a podlieha absencii spätných mrazničiek.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Paradajka astrakhan

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Paradajka astrakhan

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Paradajka astrakhan

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Pri plánovaní sadeníc na trvalé miesto sa pozorovalo systém polohy root: 70×40 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Pestovanie odrody ASTRAKHANSKY zodpovedá agrotechnickým štandardom a recepciám. Závod bude potrebovať obmedzenie rastu – čipu rastu sa vykonáva, keď sa dosiahne horná hranica skleníka, alebo presmerovanie síl na starnutie ovocia. Pre výsadbu si vyberte dobre osvetlené miesto s takými predchádzajúcimi plodinami ako cibuľa, melóny (uhorky, melóny, melóny, cuketa, patissons). Odborníci kategoricky neodporúčajú pristáť paradajky po pastovitom (korenie, baklažány, zemiaky, physalis), vysvetľuje, že kultúry podliehajú rovnakým chorobám.

Počas prípravy pristávacej diery, pôda obohatená minerálnymi hnojivami a organizáciou (hnoja, kompost, humus). Súčasne v dobre nainštalovaní podpory, inak stonky nemusia vydržať a lietať alebo prelomiť. Po výsadbe závodu v diere je pôda roztrhaná a dobre navlhčená s panstve teplou vodou. Všetky následné udalosti sú krokové, rozbité spodné listy počas plnenia ovocia, zavlažovania, kŕmenia, uvoľnenia, ponorenia.

Ďalšie potraviny sa vyrábajú raz za dve alebo tri týždne – počas kvitnutia dusíka, v období plnenia s potaše s fosforečnými hnojivami, organické platí na jeseň. Kruhy sú vytvorené v 1-2 stonkách, odstránenie krokov a vedľajších výhonkov, niekedy je potrebné zviazať nielen stonku, ale aj s ťažkými plodmi.

Paradajka astrakhan

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Paradajka astrakhanKvasinkaParadajka astrakhanKyselina boritáParadajka astrakhanJódParadajka astrakhanPopolParadajka astrakhanVápnik selitraParadajka astrakhankyselina jantárováParadajka astrakhanSérumParadajka astrakhanPeroxid vodíkaParadajka astrakhanKuracie vrhParadajka astrakhanSódaParadajka astrakhanSpievaťParadajka astrakhanMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Astrakhan má silnú imunitu, dokonale nesúhlasí s takýmito chorobami ako:

 • praskanie;

 • vertex rot;

 • Virus tabak mozaika a iné.

Okrem uvedených chorôb môže rastlina ohroziť larvy chrobákov a sami chrobákov – teraz paradajky sú aktívne napadnuté farebnými chrobákmi. Vzhľadom na tieto faktory je potrebné vykonať preventívne spracovanie insekticídov a fungicídov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Paradajka astrakhan

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Paradajka astrakhan

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Paradajka astrakhanPhytofluoroParadajka astrakhanNafúknutý rosaParadajka astrakhanVrcholParadajka astrakhanClapporiosParadajka astrakhanŠedý ganilParadajka astrakhanTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Triedy s obdobím suchého obdobia.

Rastúce regióny

Tomato Astrakhan prispôsobený na pestovanie v otvorenom pozemku v Nizhnevolzhsky, Severnom kaukazskom regióne. V miernom podnebí musí paradajka rásť s prímorou.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár