Paradajka brandy ružová

  • Autori: Hovrin A. N., Maksimov S. V., Teleshonkova T. ALE., Kostenko A. N. Llc ‚agrofirma search‘
  • Rok predpokladov: 2015
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Načasovanie dozrievania, dní: 115-120
  • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: Viac ako 150

Pozrite si všetky charakteristiky

Stredne-veterinárna intelemannina obchodná odroda sa pestuje v celom Rusku: z južných regiónov do Sibíri. Paradajka perfektne rastie ako v otvorenej zemi av podmienkach filmu a polykarbonátových skleníkov, sa rozlišuje nenársnosť, vytrvalosť, dekoratívna farba a jemná chuť. Ovocie sú určené hlavne na konzumáciu čerstvého a vo forme letných šalátov. Pre konzervovanie menej často, pretože ružová farba v omáčkach vyzerá príliš bledá a vyžaduje pridávanie odrôd s intenzívnejšou farbou.

História odstránenia

Vzhľad ružového ľudského pohľadu na rozlohy Ruska poskytol spoločnosť „Agrofirma Search“ LLC a chovatelia. N, Khovrin, s. V. Maksimov, T. ALE. Teleshonkova, A. N. Kostenko. Registrácia v štátnom registri nastala v roku 2015.

Popis odrôd

Vysoké, mierne plodné kríky dosahujú 150 cm alebo viac, takže paradajka potrebuje tvoriť a zadať bodu rastu. Výhonky pokryté malými zelenými listami. Žlté kvety sa zbierajú v jednoduchých kvetenstve, prvá je vytvorená nad 8 listov, všetky nasledujúce po 2-3 uzloch. Každá kefa je zviazaná 3-4 fetáta, z ktorých každá je pripojená k ovocím kĺbového typu.

Hlavné kvality ovocia

Plody sú veľké, ploché balené, Medanisper, pokryté tenkou jemnou kožou, v štádiu technickej zrelosti paradajky sú natreté v krásnych pink-scarlet tóny. Hmotnosť ovocia je 250-450 g, multikomorová buničina strednej hustoty má malé množstvo semien.

Charakteristiky

Brandy Pink sa rozlišuje štíhly vyvážený dezert chuť, kombinujúci sladkosť a ľahký odtieň bozkávania.

Dozrievanie a plodnenie

Stupeň patrí do kategórie stredného ovzdušia – dátumy dozrievania 115-120 dní, zber sa postupuje v júli – august.

Výnos

Brandy Pink sa rozlišuje konzistentne vysokými plodinami – 6,6 kg na meter štvorcový.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená sú naočkované v marci, rastliny mladých rastlín v máji-júni v závislosti od kultivačných podmienok (skleník alebo vonkajšie zem).

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Podľa agrotechnických požiadaviek musí byť vzdialenosť medzi koreňmi 40 cm, medzi radmi 60 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Kultivácia prímorského, keď pristátie na trvalé miesto sa vykonáva 55-60 dní po zárodkoch. Na pestovanie sadeníc aplikujte voľné priedušné zmesi s neutrálnym pH a vyváženým obsahom živín. Je ľahšie používať hotové pôdy zakúpené v špecializovaných predajniach, hoci ich skúsení záhradníci pripravujú.

Snímanie sa určite potápajú v štádiu 2-3 z týchto listov, ich transplantovanie na semenáčku alebo okuliare a posledná metóda je oveľa efektívnejšia. Mladý s uzavretým koreňovým systémom takmer bezbolestne prenáša zmenu podmienok. V prvých 1,5-2 týždňoch po výsadbe mladých na záhrade musí byť chránený pred spaľujúcim slnečným svetlom – popáleniny môžu zničiť rýchle sadenice sú takmer také zaručené ako zmrazenie.

Na pristátie v pôde je pôda pred-opitý s simultánnymi prídavkami organických a minerálnych hnojív. Vysoké kríky potrebujú podporu a poklepanie, organizovanie choler alebo inštaláciu v hrebeňoch stávok. Rastliny sadnú po hrozbe vratných mrazničiek a pôda sa zahreje na + 15 … 17 stupňov. Ďalšia starostlivosť o odrody leží v pravidelných zavlažovaní, burín, pôdne, kŕmenie. Rastlina je vytvorená v 1-2 stonkách, aby ste získali dobrú úrodu. Mulčovanie s veľkým úspechom nahrádza uvoľnenie, pomáha udržiavať vlhkosť a chráni pôdu pred vysychaním a praskaním.

Urobiť minerálne a organické hnojivá trávia aspoň trikrát za sezónu. Prvé kŕmenie po pristátí sa vykonáva po 2-3 týždňoch, keď rastlina potrebuje dusík, aby sa staval vegetatívnej hmotnosti. Druhá povinná etapa – obdobie bookonizácie a tvorba ziniek. V tomto čase Tomatoam potrebujú hnojivá fosforu-potaš. Brandy Ružová je extrémne hovorená zavlažovaním s škaredou žihľavou a inými zelenými bylinami, dobré hnojivo z šumivého roztoku čerstvého kostrkov, zalievanie sa vyrába pri rýchlosti 0,5 litrov na vodný vedro. Zavlažovanie je povinné pred začiatkom ovocia, inak rastlina začne oslabiť, pokles farby natiahnuť už vzdelaný námorný. Pestovanie v skleníku vyžaduje povinné opatrenia na vetranie a prelomenie spodných listov, aby sa zabránilo nadmernej vlhkosti a vzhľadu fytoofluorózy.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Podľa deklarovaných vlastností má paradajka dobrú odolnosť voči tabaku mozaiku (VTM). Vzhľadom k tomu, že nie je čo povedať o zvyšku početných chorôb charakteristických pre parochnín, preventívna liečba rastlín fungicídmi, ako aj insekticídmi, musí.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Stupeň toleruje nepriaznivé podmienky dobre – teplotné kvapky, suché alebo daždivé obdobia.

Rastúce regióny

Paradajka brandy ružová prispôsobená rastu v takých regiónoch krajiny, ako je sever, severozápad, centrál, Volga-Vyatsky, Ústredný výbor, North Caukazský, Mersatnavian, Nizhnevolzhsky, Ural, West Siberian, East Siberian, Ďaleký východný.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: