Paradajka čierna mačka

 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 85-90
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre uzavretú pôdu
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Prepravovateľnosť: Áno
 • Chladivo: Silný
 • Farba zrelého ovocia: tmavohnedá

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato Black Cat – Nový stupeň, ktorý postupne získava popularity medzi záhradkami. Ovocie sú známe svojou nezvyčajnou chuťou a farbou.

História odstránenia

Práca na výbere začala v roku 2018. Kultúra neprejavila všetku skúšobnú prácu a doteraz neuviedla v štátnom registri. Ale už sa aktívne vzťahuje na Rusko.

Tomato Black Cat je certifikát Hybrid, ktorý priniesol sibírskej záhrade AGROFIRM. Hlavnou úlohou, ktorú chovatelia predkladajú pred nimi, je odstránenie novej odrody s tmavou farbou ovocia. Obsahujú vysoké percento alicopínu, ktorý je užitočný pre telo.

Uvádza sa, že kultúra sa môže pestovať v otvorenej a uzavretej pôde. V tomto štádiu testovania boli v južnej časti krajiny identifikované dobré ukazovatele výnosov, ako aj v regiónoch URALSKO, SIBERIA, ĎALŠIEHO VACU A CCOU.

Popis odrôd

Kríky s neobmedzenou rastlinnou silou, natiahnuté výšky na 1,6-1,8 m. Ukladanie odrody silné, výkonné, elastické. V štádiu plného starnutia sa stáva mierne poslušným. Croon semirasskidnye, stratená silná. Listy štandardného tvaru, mierne podlhovača, sú zárezové hrany.

Pri vytváraní kríku zanechajte dva úteky: hlavná a strana. Pomôže to dosiahnuť väčšiu zber a všetky sily závodu budú smerované na vytvorenie nových plodov. Bočný útek je ponechaný pred prvou úrodnou vetvou.

Kvetenstvo sú vytvorené v internete nad 7-9 listov, následných opatrení – po 3.

Hlavné kvality ovocia

Ovocie sú veľký, zaoblený tvar s malým rebrovaným vyvrátením. Hmotnosť zeleniny je až 160 g. Farba úplne dozrievaná ovocia tmavo hnedá.

Elastická buničina, hustá a mäsitá, tmavý cherry odtieň. Každé bobuľové formy 2-3 malých semien s malými prázdnymi semenami.

Štrieka je tenká, zhutnená, ale necíti sa pri použití.

Plody sú dobre pripojené k ovocím a nezobrazujú sa ani po úplnom dozrievaní. Paradajky môžu byť uložené v tmavej a chladnej miestnosti až 2-3 týždne bez straty elasticity a kvality chuti. Rovnako ako stupeň je možné prepravovať na dlhé vzdialenosti.

Uvádza sa, že kultúra je vhodná na prípravu šťavov, omáčky, voľného času, pasty. Ovocie sa môžu zachovať a oženiť sa.

Charakteristiky

Tomato Black Cat má peknú chuť s malým cukrom.

Dozrievanie a plodenie

Honeycomb sa vzťahuje na kategóriu skorého. Zber Falls na 85-90 dní.

Výnos

Výrobca označuje, že paradajková čierna mačka má stabilnú a dobrú zber. Z jedného kríka môžete zbierať 5 kg a so správnou starostlivosťou o 1 m2, 15-17 kg bobule sa odstráni.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Rastie hybrid. Stojí za to zvážiť, že každý rok je potrebné kúpiť nové semená. Je nemožné zostaviť svoj vlastný materiál, pretože v plodoch sú vystavené prázdne.

Jedzte boxy musia byť široké, ale na výšku len 10 cm. Pôda je lepšie vybrať zo zmesi pôdy, rašeliny, piesku a hnojiva. Materiál sa prehlbuje do zeme o 1-1,5 cm. Potom je všetko hojne rozliaty vodou s rastovými stimulačnými prípravkami a nádoba je pokrytá celofánom.

Semená rastú 5-7 dní pri teplote + 25 ° C. Potom sa celofán čistí a celková teplota miestnosti by mala byť + 18 ° C. Je potrebné, aby sa korene začali aktívne rásť do zeme.

Zalievanie mladých sadeníc sa vykonáva s hnojivami as striekačkou. Vyberanie sa vykonáva dvakrát. Prvá, keď sa na sadeníci vytvorí niekoľko silných listov. Druhý potápač sa vykonáva v otvorenom pozemku vo veku 50-55 dní. 4-6 letákov by mali byť vytvorené na sadenice a výška drieku je aspoň 20 cm.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Sedenie kríkov je vyrobené podľa schémy 40×50 cm za predpokladu, že 1 m2 bude mať 3-4 kríky. Je dôležité, pretože je tak ľahšie zaobchádzať s kríkmi a poplatok z úrody sa vykonáva rýchlejšie.

Pestovanie a starostlivosť

Paradajková starostlivosť Čierna mačka je jednoduchá, ale niektoré momenty by sa mali pozorovať.

 • Tvorba kríka a pary sa vykonáva včas. Počet stoniek – 2 kusy, zostávajúce bočné výhonky sú odstránené ako zbytočné. Listy prestávku len na nižších vetiej. Ak je to žiaduce, koruna je tiež odrezaná.

 • Zavlažovanie sa vykonáva s úplnou pôdou. V priemere by jeden Bush mal mať 5-7 litrov. Vlhkosť by mala preniknúť do pôdy pre 20 cm.

 • Kúpanie sa vykonáva ihneď po zavlažovaní. Prvá vrchná vrstva Zeme je rozdelená a všetky buriny sú odstránené. Takáto práca sa dá urobiť, ak zaspíte mulč.

 • Kŕmenie Každých 10-14 dní. Najlepšie je, aby sa zmes organických a minerálov.

 • Niekoľkokrát pre sezónu sa odporúča vykonávať profylaktický postrek, aby sa zabránilo vzniku plesňových ochorení. Ako aj každodenné bush kontrolujú prítomnosť škodcov.

 • Skleník by mal byť záujem. Optimálna teplota vzduchu by nemala prekročiť + 30 ° C.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: