Paradajka peep giant

 • Autori: Schott Z. A., Gilev M. ALE. (Agrofirma LLC Demeter-Siberia)
 • Rok predpokladov: 2007
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, pre celoštátne konzervovanie, pre šťavu, pre kečup a paradajkovú pastu
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 111-115
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Prepravovateľnosť: Dobré
 • Bush: Vysoký

Pozrite si všetky charakteristiky

Keď chcem pestovať veľké paradajky s univerzálnymi plodmi, stojí za to skúsiť peep giant. Paradajka tejto odrody si vyžaduje malú starostlivosť a dodržiavanie požiadaviek agrotechnológie, vďaka ktorému môžete získať veľký úrodu.

Popis odrôd

Rastlina sa vzťahuje na odrody, má neobmedzený rast. Perfektne rastie v skleníku a otvorenej zemi. Kríky rastú vysoké, pretože je to interatmentný stupeň. Maximálna výška 2 metre. Lístie je tvorené veľkou, tmavozelenou.

Ovocie sú vhodné na podávanie stôl a na konzervovanie, pripravujú lahodné šťavy a paradajkovú pastu.

Hlavné kvality ovocia

Ušľachtilé paradajky korenie gigant majú tmavé miesto v ovocí. V stave chrbtice sú červené.

Veľkosť, paradajky tohto typu sú veľké, s hmotnosťou až 200 gramov. Forma, ktorú sú nepriamo. V jednom páse sa môže vytvoriť až 9 plodov. Pod hustou, hladkou kožou je mäso, husté telo. Funny gigant má málo semien.

Charakteristiky

Ochutnajte paradajky tejto odrody sladké.

Dozrievanie a plodnenie

ROZPOČET GIANTUÁLNYCH SLOVEHO ROZHODNOSTI ZO 111 DO 115 DNÍ. Ovocie dlho, od júla do septembra existuje zbierka paradajok.

Výnos

Rastlina sa vzťahuje na odrody s vysokou výhodou s indikátorom 6 kg / kV. M.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Od začiatku polovice marca, odroda sadenice začínajú pristáť, prevedená sa na zem od polovice mája do začiatku júna.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Ideálna schéma výsadby 60 x 50 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Stlačte paradajkové semená peepididoid gitant s tenkou vrstvou na povrchu dobrej kvality kompostu a vody. Ako pravidlo klíčia, od asi 7 do 14 dní pri teplote asi 21 ° C. Udržujte kompost mokré, ale pamätajte, že nadmerné množstvo vlhkosti vedie k rôznym chorobám a chorobám.

Je potrebná podväzok a tvorba závodu. Nechajte 3 stonky pre bohatú úrodu.

Ak paradajky Peep Gigant začnú resetovať listy a ovocie, hovorí, že im chýba vlhkosť, je potrebné mať častejšie a viac. Aby paradajky v skleníke dali veľkorysú zber, kombináciu troch základných podmienok pre správny rast – osvetlenie, hydratačné a kŕmenie – by mali byť optimálne a včasné.

A paradajka môže začať praskanie. Toto je pomerne spoločný problém pre skleníkové rastliny. Najmä často vysoké paradajky, na ktoré patrí Peep Giant. Toto je druh reakcie, ktorá môže súvisieť s prehriatím pôdy, alebo bohaté zavlažovanie po tom, čo paradajky prežili sucho, ako aj s nedostatkom stopových prvkov.

V tomto prípade sa z plodiny vyžaduje niekoľko udalostí.

 • Udržiavať úroveň vlhkosti vzduchu. V skleníku by mala byť 50% a viac.

 • Vykonávať pravidelné a jednotné zavlažovanie.

 • Použite pôdu mulčovanie.

 • Vykonávať skleník.

 • Ostrý pozemok z horného slnka od vlákna Agrol.

Kultivácia paradajok. Pepper gigant v uzavretej miestnosti dáva skorú úrodu. Sania mladé kríky odporúčajú výšku asi 15-20 cm, keď sa kvety práve začínajú otvoriť. Neodporúča sa dvakrát zasadiť paradajky dvakrát na tej istej pôde. Optimálna teplota pre úspešnú kultiváciu paradajok + 21 … 24 ° C, ale môžu byť zle rásť, ak bude indikátor vyšší + 27 ° C alebo pod + 16 ° C.

Pôda by mala mať pH úrovne 5,5-6,8, aby bola fertilná, dobre-lenaná a bohatá na organickú hmotu.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Neexistuje žiadna dobrá imunita chorôb v chorobách, preto je nastriekaná fungicídmi. Spracovanie sa vykonáva každých 10 dní pred dozrievaním ovocia.

Komerčné insekticídy sa ukázali ako z hmyzu.

Z pulzného rosy, paradajky sprej s riešením medi. Poškodené listy prestávky a horieť. Komplexné hnojivá s vysokým obsahom fosforu a obsahu draslíka navyše prispievajú k pôde. Dobre pomáha striekať s infúziou kravského hnoja.

Ťažšie sa zbaviť fytofluors. Budeme sa musieť obrátiť na špeciálne lieky, ako napríklad fytosporín. Ovplyvnené listy sú rezané, paradajky sa striekajú roztokom jódu (10 ml na vedierku vody), tento postup sa opakuje dvakrát, s intervalom 3 dní.

Aby sa zabránilo vrchnemu hnilobe, musí byť v tvare peep-tvaru vyzdvihnúť vápnik. Aby to urobil, urobte infúziu z vaječného šjania, zalievanie ich pod koreňom stále v štádiu sadeníc.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Odroda sa pestuje vo všetkých regiónoch Ruska.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: