Paradajka predohra nk

 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 95-100
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre uzavretú pôdu, pre skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: 180
 • Charakteristický bush: Výkonný

Pozrite si všetky charakteristiky

„Hudobné“ Tomato Overture NK je schopný potešiť záhrady nie menej ako žiadnu symfóniu. Ľudia, ktorí sa s nimi zaoberajú, sú však potrebné primerané opatrenia. A preto nerobia bez spoľahlivých informácií.

Popis odrôd

Overture NK – hybrid. A to znamená, že so všetkou atraktívnosťou jeho vlastností bude jeho vlastný výsadný materiál nemožný. Rast inteneninantu môže tiež zmiznúť ľudí zvyknutých na kompaktné rastliny. Ale vysoké (až 1,8 m) kríky sú vynikajúcou akvizíciou pre iných ľudí, ktorí sú zvyknutí na túto dynamiku. Kmeň podobného paradajky sa vyznačuje vysokou pevnosťou a počet listov na ňom je malý.

Hlavné kvality ovocia

Nk červená dohľad nad bobule. Dokonca aj menšie stopy zo zelených škvŕn na plodoch nezostane. Hmotnosť plodu sa pohybuje v priemere od 120 do 130 g. Vo forme paradajky v blízkosti jednoduchého kruhu. Za obvyklých opatrení na skladovanie sa odporúča zamerať sa do 25-28 dní.

Charakteristiky

Buničina vnútri ovocia hustá. Pre jej typickú atraktívnu sladkosť.

Dozrievanie a plodnenie

Paradajka NK nadmerného podnikania sa pripisujú ranej skupine. S normálnymi vývojovými parametrami je možné bobule v 95-100 dňoch po výskyte zárodkov. Niekedy sa však v tejto dynamike napadnú vplyvy počasia farmárov. Môžete odstrániť ovocie:

 • v júly;

 • v auguste;

 • V septembri (betónový čas znova určuje počasie).

Výnos

Predohra NK je vyhlásená za závod s veľmi vysokou plodnosťou. Očakávaný zber je až 24 kg na 1 kV. M. Bude možné, že je možné, že takýto účinok v skutočnosti závisí od starostlivosti záhradkárov. Je tiež dôležité vybrať si ich vybrať si najlepšie miesto a čas na terénne práce.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Začnite pripraviť sadenice vo februári. Ak si záhradníci, však bude chýbať toto obdobie, potom je pripojenie Martam je tiež úplne odôvodnené. Najčastejšie sa v apríli dosiahne pripravenosť na prekládku na trvalé miesto. Špecifický moment bude musieť byť určený nezávisle.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Paradajka predohra nk

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Paradajka predohra nk

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Paradajka predohra nk

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Najviac racionálne umiestnenie paradajok na hrebeňoch na systéme 400×500 mm. Vôbec, odporúča mu, a jeho vlastnému dodávateľovi semien tejto odrody.

Pestovanie a starostlivosť

Prineste do Cola alebo Sverhead NK je potrebný v 100% prípadov. Avšak, to je všeobecne univerzálna požiadavka intederninantných paradajok. Tvorba sa vykonáva v 1 alebo 2 stonke. Voľba medzi týmito možnosťami závisí od priority (výnos alebo jednoduchosť starostlivosti). Zásadné rozdiely v oblasti výberu miesta vykládky predohra NK a iných paradajok nie sú.

Semená, ako pri pristátí iných rastlín, byť zamietnuté vopred. 20 minút namáčanie v manganistanovom roztoku (cez gázové tašku) je dosť. V tom istom plášti sú semená od 2 do 3 hodín liečené aktivátorom rastu. Tvrdenie je takto: 30 minút v teple (pre ruku) vody, potom 24-48 hodín na spodnej úrovni chladničky. Osivo pristátie na sadenice znamená zástrčku v zemi pre 1 cm.

Zmes zeme sa vopred dezinfikuje, otvorte sa s plytou vriacou vodou. Rozdiel medzi jamkami je najmenej 3 cm, takže sadenice nemusia bojovať o existenciu. Sadenice sú mierne napojené. Superfosfát alebo kravský hnoja sa používa na jej kŕmenie. Potašová soľ sa tiež prejavuje dobre.

Vzhľadom k tomu, na konci zimy a skorého jari je svetelný deň krátky, to bude mať fluorescenčné osvetlenie. Výskum sa odporúča udržiavať v stabilnom teple. Výnimky tvoria momenty, keď je vytvrdnuté. Zbieranie v samostatných kontajneroch sa vykonáva po výskyte 2 skutočných listov. Pokračovanie na otvorenú pôdu sa vyskytuje len pri stabilnej teplote 10 stupňov.

Vopred pôda zvlhčuje a stará sa o jej plodnosť. Dôležitým opatrením starostlivosti je predbežné odstránenie burín byliniek. Na malom hrebeni je pristátie tesnenie, plnenie uličky v líniách včasnej kapusty. Môžete zasadiť túto kapusta pred paradajkami a po nich – nie sú v podstate. A tiež:

 • Pri rezervácii bobule nalejte 30 l vody na 1 kV. m;

 • Vykonávajte podávače v kroku 14 dní (prvý je 10 dní po vylodení);

 • systematicky jazdiť pristátie predohra NK.

Paradajka predohra nk

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Paradajka predohra nkKvasinkaParadajka predohra nkKyselina boritáParadajka predohra nkJódParadajka predohra nkPopolParadajka predohra nkVápnik selitraParadajka predohra nkkyselina jantárováParadajka predohra nkSérumParadajka predohra nkPeroxid vodíkaParadajka predohra nkKuracie vrhParadajka predohra nkSódaParadajka predohra nkSpievaťParadajka predohra nkMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Špecifický hmyz škodcov nie sú popísané. Je oficiálne ukázané, že táto odroda môže odložiť porážku:

 • Copporaóza;

 • vertikánska;

 • tabaková mozaika;

 • praskanie ovocia;

 • Fusarious.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Paradajka predohra nk

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Paradajka predohra nk

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Paradajka predohra nkPhytofluoroParadajka predohra nkNafúknutý rosaParadajka predohra nkVrcholParadajka predohra nkClapporiosParadajka predohra nkŠedý ganilParadajka predohra nkTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár