Paradajka raph

  • Kategória: Zoradiť
  • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
  • Čas dozrievania: Ultrarandy
  • Načasovanie dozrievania, dní: 80-85
  • Podmienky rastu: Pre skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Prepravovateľnosť: Áno
  • Bush: Malý
  • Výška kríka, pozri: 40-45
  • Charakteristický bush: Kompaktný

Pozrite si všetky charakteristiky

Paradajkový renet bude dokonca rásť aj tie najneskorenejšie záhradník. A to bude uľahčené takých kvalitách kultúry, ako ancientity, vysoké miery výnosu, odolnosť proti mrazu a nenáročnosť.

Popis odrôd

Odroda RENET patrí do strava. Kruhy sú nízke, ich výška môže byť 40-45 a približne 70 cm. Všeobecne platí, že sú kompaktné, malé veľkosti. Prvá kvetenstvo sa vytvára viac ako 2 listy. Úroveň metropolitanosti. V kefke dozrieva od 6 do 8 ovocia.

Hlavné kvality ovocia

Znásilnenie malých paradajok, ale sú všetky hladké, okrúhle, krásne. V zrelom stave bude červená Raspberry. Priemerná hmotnosť bobúľ – 70-80 g, zatiaľ čo sú husté, nie sú vystavené praskaniu. Majú veľmi dobré podmienky prepraviteľnosti, trhy a ohniská.

Charakteristiky

Paradajky znásilnenie šťavnatosti, chutné, s kyslosťou. Na začiatku a uprostred leta sú čerstvá zelenina nevyhnutná pre skoré pochúťky. Používajú sa v šalátoch, sú vhodné pre marinácie. Zaujímalo by ma, čo môžu byť mierne nespoľahlivé. A z úplne dozrievaných paradajok, lahodná paradajková šťava sa získava, rovnako ako omáčky, kečupy, polievka doplnky. Prakticky všetky druhy spracovania sú vhodné na zeleninu.

Dozrievanie a plodnenie

RENET je svetlým zástupcom zeleniny Uppry. Paradajky môžu dozrieť na 80-85 dní po klíčení. Termíny na zber plodín môžu začať s júlom, pokračujú v auguste. Podľa tohto ukazovateľa bude trieda ultraventa.

Výnos

Odroda sa považuje za výnos: RENET vyrába na ploche 1 metrov štvorcového od 9 do 10 kilogramov hromadných paradajok.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Obroda Rôzne Universal, ako sa môže pestovať rôznymi spôsobmi. Napríklad rementné semená môžu byť okamžite zasiate do otvorenej pôdy v období od 15. apríla do 20. apríla, natáčanie. Je vhodné mnoho, napríklad mestských obyvateľov, ktorí nemôžu pestovať sadenice v byte. V tomto prípade to však prinesie plody kultúry neskôr, koncom augusta.

Sadenice môžu byť zasiate v rôznych časoch. S prvou vymazanou technológiou môžu byť rementne semená v marci zasiate od 8 do 10. Potom môžete pestovať skorú zeleninu – toto je prvá júlová desaťročia. Ďalším časom siatia je 20. dňom apríla. Tu siatie ide dovnútra skleníkov. V tomto prípade zber dozrieva do 20. júla a bude spracovaná na šťavu, paste, používané na konzervovanie, ako aj prijímanie semien. Možnosť tretieho osiva prechádza po 10. máji v otvorenej zemi.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Krátke a kompaktné poháriky paradajkovej triedy RENET Transferom zhlušené pristátie celkom dobré. Je možné ich umiestniť úplne blízko – 20 cm od seba, a medzi radmi by mali byť až do polovice metra.

Pestovanie a starostlivosť

Ako už bolo spomenuté, Rančná odroda je veľmi nenáročný. Hlavnou vecou je postarať sa o semená. Ďalej, s výnimkou pestovania sadeníc, žiadna zvláštna starostlivosť nebude vyžadovať túto odrodu z agrárnej. Pre úplný vývoj sadeníc je však veľmi dôležitý na vytvorenie špeciálnych podmienok: parametre vlhkosti, osvetlenia, teploty vzduchu. Po výskyte prvých listov sa sadenice vyberajú a niekoľko dní pred prenosom do otvorenej časti je objednané.

Renet kríky sú nízke a nie sú silne rozšírili, preto nie je potrebné ich obmedziť, ani ich odvrátiť, ale dozrieva kultúru jednej z prvých, navyše, takmer s každým počasím.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

RENET má dosť dobrú imunitu na niekoľko, ktoré trpia všetkými paradajkami. Táto odroda je prakticky nie je ovplyvnená takýmto nešťastím ako čierna noha.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Vykonané odrody oceňovali a skúsených záhradníkov a nováčikov za jeho nenársnosť, ako aj výnos, ktorý demonštruje aj vo najzávažnejších poveternostných podmienkach. Súčasne sa rementne vyznačuje impozantnou odolnosťou proti mrazu.

S ostrou zmenou teploty na ulici, keď je teplo stojí za to +25 stupňov, a v noci, kolóna teplomeru je znížená na 3-4 nad nulou, ovocie renutívne nie sú praskaním, majú rovnaké krásne trestné stíhanie. Rovnako ako paradajky odrôd sú schopní byť v žiadnom počasí.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár