Paradajka ružové mäsité

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Determinanty
 • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 85-95
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Bush: Nočný stupeň
 • Výška kríka, pozri: Päťdesiat
 • Farba zrelého ovocia: Ružová
 • Formulár: zaoblené a rovinné jadro

Pozrite si všetky charakteristiky

Takéto sľubné meno je schopné povzbudiť mnoho ľudí, aby vyskúšali túto odrodu na jeho pozemku. Ale len s opatrným prístupom, odhalí všetky svoje výhody. A preto začať s maximálnymi informáciami o kultúre.

Popis odrôd

Tomato ružové mäso demonštruje determinant dynamiku vývoja. Môžete zasadiť také paradajky v skleníku a v záhrade na otvorenom oblohe. Jeho kríky dosahujú výšku maximálne 50 cm. Ďalšou typickou vlastnosťou je tvorba kmeňa.

Hlavné kvality ovocia

Po zastavení ružových mäsitých bobúľ plne odôvodňujú svoje meno – vyznačuje sa ružovou farbou. To sú dosť veľké paradajky a ich hmotnosť môže byť 150-200 g. Existujú kópie jednoduchého zaobleného a plochého kruhového tvaru.

Charakteristiky

Telo tejto odrody je naozaj mäso. Sťažovať sa na nedostatok šťastia tiež nemusí. Oslávte charakteristickú príjemnú sladkosť.

Dozrievanie a plodnenie

Stupeň patrí do skorých kategórií. Je schopný dať bobule za 85-95 dní po vytvorení prvých zelených výhonkov. Zber zberu sa zvyčajne začínajú v júli. S priaznivými podmienkami sa dá urobiť v auguste.

Výnos

Rastlina klasifikovaná ako vysoko výnosová trieda. Ružová Meathy bude schopná dodať DACHAS 6 kg 1 kg bobule. M. Samozrejme, praktický výsledok je priamo závislý od podmienok meteo a o tom, ako dobre sa kultúra prijíma. Napriek stresujúcemu odporu stresu je lepšie sa im ešte raz vyhnúť.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená v nádobách alebo jednoduchých boxoch sa nemôžu používať predtým. Niekedy robia v apríli. Najčastejšie sa pripravenosť na transplantáciu pre dočasné prístrešky dosiahne do polovice mája. Pokiaľ ide o otvorenú zem, sa zvyčajne vyrába v prvej tretine leta. Ale tu už potrebujete pozrieť sa na to, ako vyvinuté špecifické sadenice, a aké podmienky sú vytvorené.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Odporúčané rastliny na systéme 500×600 mm. Najväčšie množstvo paradajok na 1 m2 – 4 kusy. Ale to môže byť obmedzené na 3 kópie. Takýto prístup dokonca umožní zjednodušiť starostlivosť o kultúru.

Pestovanie a starostlivosť

Odstráňte steps, ak nie sú putá ružové mäsité mäso v spustenom stave, žiadny zmysel. Ale na kravatu na podporu. Form rastliny v 1 alebo 2 stonky na výber. Vyberanie sadenice sa vykonávajú, keď sa objavia jednotlivé listy. Akonáhle je to dokončené, mali by ste dodatočne kŕmiť sadenice s minerálnymi komplexmi.

Zavlažovanie sadeníc ružovej mäsitosti by malo byť pravidelne, ale úhľadne, takže sa nepretržuje. Najčastejšie obmedzené na jedno zavlažovanie za 24 hodín. Niekedy len striekajte zem zo striekacej pištole, takže vlhkosť nespadá. Objednanie Pink Meathy Tomato Potreba za posledných 7 dní pred prekládkou v otvorenej krajine. Začnite s vytvrdzovaním 15-20 minút pod otvoreným oknom a postupne prinesie tento postup na hodiny.

Dôležité odporúčania:

 • Sedadlo na konečnom mieste sadeníc so 7-9 plechy a osamelé farby;

 • Vyberte si slnečné úseky s dobrým prístreškom;

 • Skontrolujte, koľko Zeme;

 • pravidelne voľné a ponorte;

 • Použite kroky na získanie ďalších výnosov.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Recenzie Recenzie

V odhadoch záhradkárov je poznamenať, že len veľmi prvé ovocie sú dosť veľké. Aktuálna starostlivosť je celkom jednoduchá. Stojí tiež za zmienku, že stupeň jasu uvedeného na balení nie je vždy dosiahnutý. Očakávania chuti sú plne odôvodnené. Ale zároveň, zámer dostať veľký úrodu nie je vždy stelesnený.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: