Paradajka ružové srdce

 • Autori: S. V. Maksimov, N. N. Klimenko, A. N. Kostenko, ooo agrofirma „Hľadať“
 • Rok predpokladov: 2007
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 85-90
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: 150-200

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato Ružové srdce sa už dávno založilo, pretože má veľkú chuť a dáva dobrú úrodu. Jeho popularita rastie každý rok. V tomto článku nájdete popis paradajkového ružového srdca a rozpoznajte vlastnosti starostlivosti o to.

Popis odrôd

Na použitie v našej krajine bola opísaná odroda priznaná v roku 2007. Jedná sa o inteléminantnou odrodou rastliny s ovocím, ktoré sa používajú v čerstvej forme a pripravuje šťavy.

Ružové srdcia sú vysadené v otvorených a filmových skleníkoch. Kríky sú vysoké na 2 metre.

Hlavné kvality ovocia

Ružové ovocie, keď spíte. Dosť veľké, s hmotnosťou až 230 gramov. Mäso vnútri nie je príliš husté, mäsité.

Charakteristiky

Chuť pekný.

Dozrievanie a plodnenie

Ružové srdce – skorý stupeň, zreje maximálne 90 dní. Úroda zozbieraná od júla do augusta.

Výnos

Tento ukazovateľ je v 6,1 kg / kV. M.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Od 10. do 20. marca je siatie. Mladé kríky sa pohybujú na zem od mája 10-20.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Paradajka ružové srdce

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Paradajka ružové srdce

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Paradajka ružové srdce

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Použitá schéma výsadby 60×40 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Semená ružového srdca počas 20-25 minút sú nasiaknuté v slabom roztoku mangánu, aby sa zničili mikroorganizmy, ktoré spôsobujú rôzne choroby.

Dôležitý! Ak chcete urýchliť klíčenie, semená môžu byť zabalené v gáze. Nie je možné ho uložiť a neumožňujú nadmernú vlhkosť.

Takže paradajky sú odolnejšie odolné voči teplotným zmenám, postupujte podľa týchto krokov: Ochladí semená 10-12 hodín v chladničke a potom namočte na 18-22 stupňov. Tento postup vykonajte niekoľkokrát.

Hĺbka a schéma siatierskeho ružového srdca je takmer nie odlišná od iných odrôd paradajok. Semená na pestovanie sadeníc sú zasiate v krabiciach do hĺbky približne 1-1,5 cm, potom pokryté tenkou vrstvou Zeme, mierne napojená a pokrytá filmom. Kontajnery sú umiestnené na parapete alebo iné slnečné miesto.

V teréne, kde sa odporúča, aby paradajka ružové srdce pridalo stimulátora rastu. V predajniach si môžete kúpiť špeciálnu nutričnú pôdu na pestovanie sadeníc, môžete tiež ľahké pripraviť sa. Pre jeden kus kravského člna pridávajú toľko zeme a 6-7 častí rašeliny, ako aj 2 časti humusu. Je potrebné monitorovať pôdu tak, že je voľná, mokrá a bez burín.

Tomato Ružové srdce môže byť vysadené v skleníku, ktoré prispieva k predchádzajúcemu dozrievaniu ovocia a na otvorenej pôde.

Pred výsadbou sadeníc paradajok tejto odrody v otvorenom nátere je potrebné pripraviť pôdu. Pre tento týždeň pred vystavením môžete urobiť riešenie síranu meďnatého. Potom perie pôdu minerálnymi a organickými hnojivami. Jeden štvorcový meter sa pridáva 10 kg zvlhčovania, polovica vedra dreveného popola a 50-70 gramov superfosfátu. Detské ihrisko kvapkajú.

Výsadba mladých Rose Heart Bushs je potrebné, keď sadenice dosahujú najmenej 25 cm na výšku a ich koreňový systém sa dostatočne rozvíja.

Paradajky tejto odrody sa dobre rastú na svetelných pôdach so slabo kyslou alebo neutrálnou reakciou. 6.0-6.7 sa považuje za optimálnu kyslosť. Odporúča sa zasadiť ružové srdcové paradajky po takýchto plodinách, ako sú uhorky, cibuľa, zemiaky, cuketa, mrkva, tekvica. Neodporúča sa zasadiť paradajky na postele, kde baklažány rástli, korenie, physalis.

Paradajka ružové srdce

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Paradajka ružové srdceKvasinkaParadajka ružové srdceKyselina boritáParadajka ružové srdceJódParadajka ružové srdcePopolParadajka ružové srdceVápnik selitraParadajka ružové srdcekyselina jantárováParadajka ružové srdceSérumParadajka ružové srdcePeroxid vodíkaParadajka ružové srdceKuracie vrhParadajka ružové srdceSódaParadajka ružové srdceSpievaťParadajka ružové srdceMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Paradajka opísanej odrody má dobrú imunitu nasledujúcich chorôb:

 • alternatív;

 • praskanie ovocia;

 • Clapporiosa;

 • Tobacco mozaikový vírus.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Paradajka ružové srdce

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Paradajka ružové srdce

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Paradajka ružové srdcePhytofluoroParadajka ružové srdceNafúknutý rosaParadajka ružové srdceVrcholParadajka ružové srdceClapporiosParadajka ružové srdceŠedý ganilParadajka ružové srdceTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár